Nejnovější nabídky

Pronájem kanceláře - obchodu v Třebíči, ul. Hasskova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem 1/2 kanceláře - obchodu s umyvadlem v 1. patře domu za výhodnou cenu. Vhodné na manikúru či pedikúru, případně jiné využití dle domluvy. Celková výměra prostoru 45 m2, koberec, vlastní měření energií (vlastní vodoměr a elektroměr), soc. zařízení na chodbě, možnost využití výlohy na domě, wifi.
1 000 Kč / Celkem / Za měsíc + provize

Stavební pozemek v Náramči, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej pozemku určeného na výstavbu rodinného domu v nové zástavbě (pěkná klidná část na okraji obce). Celková výměra pozemku 536 m2, rozměry cca 17 x 31,5 m. Inženýrské sítě na hranici pozemku, veřejné osvětlení. Bližší informace u makléře.
325 000 Kč / Celkem + provize

Bývalý lihovar v Biskupicích, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej bývalého lihovaru s pozemky o výměře 5 611 m2 v centru obce za výhodnou cenu ! Zděná dvoupodlažní částečně podsklepená budova byla v r. 1981 rekonstruovaná na kovovýrobu, jídelnu s kuchyní, kancelář a soc. zařízení. V suterénu objektu se nachází garáže (102,5 m2), kotelna, výtah. Objekt je napojen na elektřinu, vodu, splaškové vody jsou svedeny do septiku, plynová přípojka. Bližší informace u makléře.
800 000 Kč / Celkem + provize

Stavební pozemek v Třebíči, ul. Pražská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pozemek v okrajové části Třebíče určený na komerční zástavbu (nároží ul. Pražské a silnice do Poušova). Celková výměra 1671 m2, inž. sítě. Zpracována studie na výstavbu komerčního objektu - bližší informace v kanceláři.
2 000 Kč / Za m2 + provize

Obchod v Třebíči, ul. B. Václavka, přízemí

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodu (kanceláře) s vlastním sociálním zařízením a výlohou v přízemí domu, frekventované místo. Prostory jsou vhodné i na služby. Celková výměra 25,7 m2, na podlaze dlažba. Vodné, stočné a plyn: cca: 1.000,-Kč/měsíc, vlastní elektroměr, rozvod internetu. V případě zájmu možno odkoupit vnitřní zařízení (regály, zásuvky...), které bylo zhotoveno na míru - bližší informace v kanceláři.
9 000 Kč / Celkem / Za měsíc + energie + provize

Stavební pozemek v Moravských Budějovicích, ul. Palackého, 704 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pozemek na výstavbu komerčního objektu, případně i na smíšenou výstavbu komerce + bydlení. Celková výměra 704 m2, veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku, pozemek je přístupný ze dvou stran (jak z ulice Palackého, tak z ulice Lázeňské). V případě zájmu o rozšíření pozemku je možno zakoupit sousední pozemek o výměře 479 m2, informace v kanceláři.
1 056 000 Kč / Celkem + provize

Stavební pozemek v Moravských Budějovicích, ul. Palackého, 479 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pozemek na výstavbu komerčního objektu, případně i na smíšenou výstavbu komerce + bydlení, celková výměta 479 m2, veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku, výhodou pozemku je přístup ze dvou stran (jak z ulice Palackého, tak z ulice Lázeňské) !
718 500 Kč / Celkem + provize

Pronájem novostavby bytu 2+kk v Třebíči, ul. Václavské nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem novostavby zděného bytu 2+kk v 5. NP (výtah), výměra bytu 43,72 m2, prostorný balkon, sklep. Byt se pronajímá včetně zařízení. Podlahy - vinylové + dlažba, kuchyňská linka včetně spotřebičů (vestavná chladnička, sklokeramická deska, vestavná trouba, digestoř). Koupelna - WC, sprcha. Lokalita s veškerou občanskou vybaveností. Při podpisu nájemní smlouvy složení vratné kauce ve výši 11.500,- Kč.
11 500 Kč / Celkem / Za měsíc + provize

Novostavba bytu 4+kk v Třebíči, ul. Bráfova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej novostavby zděného bytu 4+kk s balkonem a terasou v blízkosti centra města s výhledem do údolí a parku pod nemocnicí. Byt se nachází ve 2. NP (výtah), výměra bytu 98,2 m2, prostorný zděný sklep, kočákárna, v domě pouze 6 bytových jednotek. Úsporný dům postavený moderní technologií, nízké měsíční náklady na bydlení. Kvalitní materiály: dřevěná eurookna, elektronicky ovládané venkovní žaluzie, dubové masívní parkety, hliníkové vstupní dveře do domu, venkovní obklady Klinker.... Kabeláž (STA + telefon) do všech obytných pokojů, příprava na klimatizaci a EZS. Možnost přistřešeného parkování v uzavřeném prostoru za domem. Další informace v kanceláři.
4 600 000 Kč / Celkem

Prodej chat v k.ú. Oslnovice, Vranovská přehrada

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Soubor udržovaných chat ve vyhledávané lokalitě cca 200 m od vody. Jedná se o hlavní prostornou chatu o zastavěné ploše 153 m2, podsklepeno: sprchy (ženy, muži), I.NP: kuchyň, sklad potravin, společenská místnost s barem, WC (ženy, muži), II.NP: 7 pokojů (kapacita až 28 lůžek) + 8 dřevěných čtyřlůžkových chatek (apartmánového typu): Součástí areálu je gril s udírnou, v ceně 2 loďky. Rozvod elektřiny 230/400 V, vlastní vrtaná studna, septik, satelitní přípojka...
2 250 000 Kč / Celkem + provize
Webdesign: Reklamní agentura YASHICA, provoz na CMS: Správce Webu