Nejnovější nabídky

Malý obchod v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodu s výlohou v přízemí na Karlově nám. (centrum, horní strana u autobusových zastávek !). Celková výměra 16,2 m2 (obchod + WC), v prostoru umyvadlo, klenbový strop, 5 x nika. Termín uvolnění dle dohody.
11 500 Kč / Celkem / Za měsíc + provize

Dům k bydlení i komerci v Třebíči, ul. Sucheniova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej objektu bývalé pekárny na hlavní trase směrem na Jihlavu s parkovací plochou za domem. Částečně podsklepeno, přízemí: obchod se zázemím, výrobní a skladovací plochy, prostorná garáž, dvůr, II.NP: 2 bytové jednotky o velikosti 2+1 a 3+1. Napojení na veškeré inž. sítě: veř. vodovod + 2 x studna, plynové ústřední vytápění, elektřina 230/400 V, plastová okna do ulice. Bližší informace u makléře.
4 900 000 Kč / Celkem + provize

Pronájem garáže ul. Lavického, Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme - pronájem řadové garáže nacházející se v ulici Lavického v Třebíči. Přízemní garáž o výměře 16 m2, vrata na dálkové ovládání, zavedena elektřina (230 V).
1 500 Kč / Celkem / Za měsíc + provize

Obchodní prostory v Třebíči, Karlovo nám., 160 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zrekonstruovaných obchodních prostor v centru města o vým. 160 m2, přízemí, 2 výlohy, frekventovaná spodní strana náměstí. Dispozice: obchodní prostor, kanceláře, kuchyňka, soc. zařízení, technická místnost. K dispozici dle dohody.
40 000 Kč / Celkem / Za měsíc + energie + provize

Pronájem kanceláře s umyvadlem v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kanceláře o vým. 16,8 m2 v centru města (zadní trakt domu), 1. patro, vhodné i na služby (umyvadlo v místnosti), soc. zařízení na patře. K dispozici ihned, další informace u makléře.
2 282 Kč / Celkem / Za měsíc + energie + provize

Restaurační zařízení v Budišově, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zavedené restaurace (včetně vnitřního vybavení) s venkovní zahrádkou v městysu Budišov. Restaurace se nachází nedaleko školy a hřiště, v městysu základní občanská vybavenost. Zděný, částečně podsklepený objekt, dispozice: kuchyň, vlastní prostor restaurace + salonek (kapacita až 70 míst k sezení), kancelář, soc. zařízení: dámské, pánské, personál, úklid. místnost, skladovací plochy, zahrádka (až 60 míst k sezení). Objekt je vhodný i k jinému využití, např. na obchod, firemní sídlo, možnost nástavby (penzion).... Napojení na veškeré inž. sítě: plynové ústřední vytápění (možno i na TP), veř. vodovod i vlastní studna, elektřina 230/400 V. Další informace u makléře.
1 800 000 Kč / Celkem + provize

Bývalý lihovar v Biskupicích, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej bývalého lihovaru s pozemky o výměře 5 611 m2 v centru obce za výhodnou cenu ! Zděná dvoupodlažní částečně podsklepená budova byla v r. 1981 rekonstruovaná na kovovýrobu, jídelnu s kuchyní, kancelář a soc. zařízení. V suterénu objektu se nachází garáže (102,5 m2), kotelna, výtah. Objekt je napojen na elektřinu, vodu, splaškové vody jsou svedeny do septiku, plynová přípojka. Bližší informace u makléře.
800 000 Kč / Celkem + provize

Stavební pozemek v Třebíči, ul. Pražská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pozemek v okrajové části Třebíče určený na komerční zástavbu (nároží ul. Pražské a silnice do Poušova). Celková výměra 1671 m2, inž. sítě. Zpracována studie na výstavbu komerčního objektu - bližší informace v kanceláři.
2 000 Kč / Za m2 + provize

Obchod v Třebíči, ul. B. Václavka, přízemí

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodu (kanceláře) s vlastním sociálním zařízením a výlohou v přízemí domu, frekventované místo. Prostory jsou vhodné i na služby. Celková výměra 25,7 m2, na podlaze dlažba. Vodné, stočné a plyn: cca: 1.000,-Kč/měsíc, vlastní elektroměr, rozvod internetu. V případě zájmu možno odkoupit vnitřní zařízení (regály, zásuvky...), které bylo zhotoveno na míru - bližší informace v kanceláři.
9 000 Kč / Celkem / Za měsíc + energie + provize

Stavební pozemek v Moravských Budějovicích, ul. Palackého, 704 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pozemek na výstavbu komerčního objektu, případně i na smíšenou výstavbu komerce + bydlení. Celková výměra 704 m2, veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku, pozemek je přístupný ze dvou stran (jak z ulice Palackého, tak z ulice Lázeňské). V případě zájmu o rozšíření pozemku je možno zakoupit sousední pozemek o výměře 479 m2, informace v kanceláři.
1 056 000 Kč / Celkem + provize
Webdesign: Reklamní agentura YASHICA, provoz na CMS: Správce Webu