Nejnovější nabídky

Rodinný dům v Třebíči, ul. Bezručova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prostorný zděný dům 6+1 s garáží ve vyhledávané lokalitě Horka-Domky po komplexní rekonstrukci. Provedena nadstavba, nový krov, střešní krytina, okna, zateplení, fasáda, nové rozvody inž. sítí, dubové parketové podlahy, dlažba, dveře, soc. zařízení, plynový kondenzační kotel.... Dům je částečně podsklepený, přízemí: 2 pokoje, obývací pokoj (krb), kuchyň + jídelna, koupelna: (vana, sprchový kout, 2 umyvadla, bidet, WC), zimní zahrada, podkroví: 3 prostorné pokoje (v jednom klimatizace), balkon, šatna, koupelna (sprchový kout, WC, umyvadlo, pračka, sušička). Napojení na veškeré inž. sítě, EZS, protipožární čidlo, wi-fi připojení. Garáž (vrata na dálkové ovládání, nová krytina, dlažba). U domu částečně zatravněný dvorek (dlažba, orientace J-Z). PENB není zpracován, z tohoto důvodu uvádíme třídu G.
6 500 000 Kč / Celkem

Obchodní prostory v Třebíči, ul. Velkomeziříčská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem menšího obchodu s výlohou a vlastním soc. zařízením na frekventovaném dobře viditelném místě (nákupní zóna v blízkosti hotelu Atom). Prostory jsou vhodné i na služby (koupelna s WC), nachází v přízemí, celková výměra 18,8 m2. Objekt nabízí výborné parkovací možnosti - parkování přímo u objektu, event. na parkovišti naproti hotelu či nedalekém nákupním centru Albert. Vlastní měření elektřiny. Další informace u makléře.
2 551 Kč / Celkem / Za měsíc + provize

Rodinný dům v Koněšíně, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Samostatně stojící zděný rodinný dům po částečné rekonstrukci nedaleko Dalešické přehrady, vhodný k trvalému bydlení či rekreaci. Nová střešní krytina (2018) + laťování, plastová okna (2015), podlahové krytiny: parkety, dřevo, dlažba, hurdis. stropy, napojení na veškeré inž. sítě. Dům je částečně podsklepený, obytná část o velikosti 4+1 (s možností rozšíření), samostatná podsklepená garáž, zahradní domek (černá kuchyně, dílna, sklady). Zahrada o výměře 644 m2 (2 možné přístupy, rohová parcela). V obci: pošta, základní a mateřská škola, pohostinství, potraviny, kulturní dům....
1 800 000 Kč / Celkem + provize

Byt 1+1 v Třebíči, ul. Modřínová

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej většího bytu 1+1 upraveného na 2+kk v osobním vlastnictví v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností (klidné místo s výhledem do zeleně). Dům po revitalizaci, výměra bytu 37,6 m2, prostorná lodžie (dlažba), sklepní kóje, byt se nachází ve zvýšeném přízemí. Nízké měsíční náklady.
1 250 000 Kč / Celkem + provize

Pronájem kancelářských prostor v Třebíči, ul. Velkomeziříčská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Zrekonstruované nebytové prostory vhodné na kanceláře či služby na frekventovaném místě (ATOM hotel) - prostorné parkoviště naproti objektu. K dispozici kancelář o výměře 12,4 m2 (+ předsíň, šatna, chodba, koupelna s WC - sdíleno s druhým nájemníkem) umístěná v 1. patře (s balkonem) a 2. patře, dále dvoukancelář umístěná v 1. patře o výměře 29,6 m2 (+ předsíň, šatna, chodba, koupelna s WC). Možno vzít jednotlivě, dále možnost výběru podlahových krytin, atd. V budově výtah, úklid společných prostor zajišťuje firma (v ceně služeb), recepce v budově funguje non-stop. Ceny: malá kancelář 12,4 m2 - 990 Kč/měs. + energie, dvoukancelář 29,6 m2 - 2.235 Kč/měs. + energie.
990 Kč / Celkem / Za měsíc + energie + provize

Stylová rekreační chalupa v obci Sádek, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej stylové rekreační chalupy vhodné pro vinaře, rekreaci (po rekonstrukci možno i trvalému bydlení) v menší vinařské oblasti Sádek (nedaleko významná kulturní památka Sádecký zámek, rybník, cyklostezka, atd.). Obytná dispozice prostorné 2+1 prošla částečnou modernizací (pěkné klenbové stropy, dlažba, rozvody vody, elektřiny, odpady...), původní, ale velmi kvalitní krov, sklep s klenbovým stropem a studnou, kryté parkování. Na zahradě se nachází další podzemní sklep, celková výměra pozemku 517 m2. Dům je napojen na obecní kanalizaci, vodovod, elektřinu (230/400 V), plyn v obci. Další informace u makléře.
1 990 000 Kč / Celkem + provize

Pronájem nebytových prostor v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových prostor velmi vhodných na služby (kosmetiku, manikúru, pedikúru, masáže, atd....) nebo kanceláře. Prostory se nachází v centru města - zadní trakt domu, klidné místo, 1. patro domu. Jedná se o 3 místnosti (14,5 m2, 4,7 m2, 12,4 m2), vlastní sociální zařízení a prostornou chodbu (čekárnu). Podlahy: lino, dlažba, v místnostech rozvod vody (umyvadla). Prostor o výměře 14,5 m2 možno vzít samostatně za cenu 2.348 Kč/měs. + energie, prostory o výměře 4,7 m2+12,4 vychází na 3.285 Kč/měs. + energie.
2 348 Kč / Celkem / Za měsíc + energie + provize

Pronájem dvou kanceláří v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kanceláří přímo v centru města, přesto na klidném místě (zadní trakt domu, okna s výhledem na řeku). Jedná se o 2 propojené kanceláře se skladem (kancelář 25,94 m2, sklad 6,89 m2 a kancelář 23,54 m2, nové podhledy, omítky, výmalba...), k dispozici kuchyňka, soc. zařízení.
5 500 Kč / Celkem / Za měsíc + provize

Kancelář v Třebíči, Jihlavská brána, 27 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem udržované kanceláře o výměře 27 m2 ve 3. patře s výhledem na řeku. Nově vymalováno, nová okna, fasáda, zabezpečovací zařízení, soc. zařízení na patře. Úklid společných prostor zajištěn firmou.
2 700 Kč / Celkem / Za měsíc + energie + služby

Pronájem kanceláře - obchodu v Třebíči, Jihlavská brána

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kanceláře vhodné i na obchodní činnost, služby v 1. patře obchodně-administrativní budovy v centru města. Výměra 25 m2, okna s výhledem na řeku, dobře viditelné místo. V prostoru se nachází menší umyvadlo.
2 500 Kč / Celkem / Za měsíc + energie + provize
Webdesign: Reklamní agentura YASHICA, provoz na CMS: Správce Webu