Nejnovější nabídky

Nebytové prostory v Třebíči, V. Nezvala, lok. Stařečka

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kancelářských - obchodních, skladovacích či výrobních ploch nedaleko centra města, přízemí (zadní trakt domu), dva možné přístupy - z ulice V. Nezvala nebo od řeky. Celková výměra 101 m2 - 5 místností (7,7 m2, 21, 27, 18,5 a 15,5 m2), šatna a sklad (7,3 a 4,2 m2), vlastní soc. zařízení. Dobrý technický stav (nové omítky). Vlastní plynoměr a elektroměr. Parkoviště v blízkosti objektu.
8 000 Kč / Celkem / Za měsíc + provize

Rodinný dům v Třebíči, ul. Pod Strážnou horou

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Rodinný dům 3+1 s garáží, dvorkem a menší zahrádkou v klidné části města s dobrou dostupností do centra města a Libušina údolí. Nová střešní krytina Bramac, laťování, izolace, fasáda. Dům je částečně podsklepený, přízemí: 3 pokoje, kuchyň, koupelna (vana, umyvadlo, pračka), WC s umývátkem. U domu samostatně stojící garáž - přístupná i ze dvorku. Dům je napojení na veškeré inženýrské sítě.
2 100 000 Kč / Celkem + provize

Zděná bytová jednotka 3+1 s garáží a zahradou, ul. Šafaříkova, Moravské Budějovice

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Prodej zděné bytové jednotky vel. 3+1 o výměře 83,7 m2 v osobním vlastnictví. Byt ve 3. patře (bez výtahu), orientace V-Z. Zděné jádro, podlahy (lino), vlastní plynový kotel (vytápění, ohřev vody, vaření), plastová okna, lodžie, zděný sklep. V ceně: garáž (14,2 m2) v přízemí domu a zahrada (225 m2) u domu. Klidná, okrajová část s výhledem do zeleně.
2 400 000 Kč / Celkem + provize

Pronájem obchodu - kanceláře v Třebíči, Jihlavská brána

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Nebytové prostory v obchodním domě "Oáza" v centru města, prosklený prostor o výměře 25 m2 v 1. patře domu - vhodné na obchod, kancelář nebo služby....... Dobrý technický stav, reklamní plocha na fasádě, frekventované místo ! Sociální zařízení + kuchyňka - společné na patře.
2 000 Kč / Celkem / Za měsíc + energie + provize

Kanceláře v Třebíči, ul. Nádražní

Ve výhradním zastoupení: Kancelářské prostory (vhodné i na služby) v těsné blízkosti vlakového nádraží. Celková výměra 45 m2 - 2 propojené kanceláře 21 m2 a 24 m2 (okna směrem do ulice), 1. patro, nová plastová okna s protihlukovou úpravou. Sociální zařízení, kuchyňka na patře, telefonní linka, zajímavé místo !
1 700 Kč / Celkem / Za měsíc + provize

Kancelář v lokalitě Nehradov, ul. U Obůrky, Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Kancelář o výměře 16,8 m2 ve zrekonstruované budově s vlastním parkovištěm u objektu. Kancelář je umístěna v přízemí, do kanceláře je neomezený přístup. Sociální zařízení dámské a pánské na chodbě, zabezpečovací zařízení, internet dle volby objemu dat, úklid společných prostor zajištěn firmou. V ceně jedno vyhrazené parkovací místo.
2 087 Kč / Celkem / Za měsíc + energie (833,-Kč/měs.) + provize

Pronájem obchodu v Třebíči, Komenského nám., OD Máj

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem malého obchodu o výměře 9 m2 přímo naproti vstupu do obchodního domu, přízemí, velmi zajímavé frekventované místo vhodné i na kancelář. V budově se nachází následující prodejny: papírnictví, hračky, bižuterie, spodní prádlo, nábytek, elektro, železářství, prodejna kuchyní, butik, turecká restaurace....Volné ihned.
5 000 Kč / Celkem / Za měsíc + energie + provize

Dům k bydlení i komerci v Třebíči, ul. Sucheniova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej objektu bývalé pekárny na hlavní trase směrem na Jihlavu s parkovací plochou za domem. Částečně podsklepeno, přízemí: obchod se zázemím, výrobní a skladovací plochy, prostorná garáž, dvůr, II.NP: 2 bytové jednotky o velikosti 2+1 a 3+1. Napojení na veškeré inž. sítě: veř. vodovod + 2 x studna, plynové ústřední vytápění, elektřina 230/400 V, plastová okna do ulice. Bližší informace u makléře.
4 900 000 Kč / Celkem + provize

Obchodní prostory v Třebíči, Karlovo nám., 160 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zrekonstruovaných obchodních prostor v centru města o vým. 160 m2, přízemí, 2 výlohy, frekventovaná spodní strana náměstí. Dispozice: obchodní prostor, kanceláře, kuchyňka, soc. zařízení, technická místnost. K dispozici dle dohody.
40 000 Kč / Celkem / Za měsíc + energie + provize

Pronájem kanceláře s umyvadlem v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kanceláře o vým. 16,8 m2 v centru města (zadní trakt domu), 1. patro, vhodné i na služby (umyvadlo v místnosti), soc. zařízení na patře. K dispozici ihned, další informace u makléře.
2 282 Kč / Celkem / Za měsíc + energie + provize
Webdesign: Reklamní agentura YASHICA, provoz na CMS: Správce Webu