Nejnovější nabídky

Pronájem dvou kanceláří s příslušenstvím v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem dvou menších kanceláří (11,5 m2 + 8,5 m2 + zázemí) v centru města, 1. patro domu. Vhodné i na služby - vlastní kuchyňka + soc. zařízení, podlaha: lino. K dispozici ihned.
2 500 Kč / Celkem / Za měsíc + energie + provize

Stavební pozemek v Náramči, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej pozemku určeného na výstavbu rodinného domu v nové zástavbě (pěkná klidná část na okraji obce). Celková výměra pozemku 577 m2, rozměry cca 34 x 17 m. Inženýrské sítě na hranici pozemku, veřejné osvětlení. Bližší informace u makléře.
350 000 Kč / Celkem + provize

Rekreační chata v lok. Kosová, k.ú. Jackov, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Udržovanou rekreační chatu u rybníka Hrachovec (lokalita Kosová), velmi pěkná rekreační oblast. Suterén: sklepy, garáž, WC, přízemí: prostorná obytná místnost + kuchyňka, WC, podkroví: 2 ložnice, lodžie (zatepleno). Do chaty rozvod elektřiny 230/400 V, studna společná (cca 50 m od chaty), k chatě příjezd autem.
850 000 Kč / Celkem + provize

Pozemek na výstavbu rekreační chaty v Třebíči, lok. Terůvky

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej stavebního pozemku o výměře 1147 m2 a stavebního pozemku o vým. 1089 m2 (možno u jednotlivě) v žádané lokalitě Terůvky za poliklinikou (Horka - Domky), okrajová část města. Pozemky jsou určené na výstavbu rekreačních chat. Na pozemku možno postavit stavbu pro rekreaci o zastavěné ploše do 70 m2 (objekty mohou mít jedno podzemní podlaží, jedno nadzemní podlaží a podkroví) + doplňkové stavby. Pozemky mají rovinatý terén. Bližší informace u makléře.
650 Kč / Za m2 + provize

Prodej bytu 3+1 v Třebíči, ul. Energetiků

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Prodej bytové jednotky 3+1 o výměře 69,7 m2 v osobním vlastnictví, 2. patro s výtahem, lodžie, sklepní kóje (jedna na patře, druhá v suterénu). Byt v původním stavu, orientace bytu Z-J. Dům po revitalizaci, parkoviště u domu. Lokalita s veškerou občanskou vybaveností.
1 570 000 Kč / Celkem

Zděná chata s pozemkem v Brtnici, ul. Nad Lesíkem, okr. Jihlava

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Rekreační zděnou chatu na pěkném, klidném místě s pozemkem o celkové výměře 376 m2. Chata je podsklepená (sklep, WC + umyvadlo), přízemí: 1 místnost s kuchyňským koutem, terasa, podkroví: ložnice, lodžie. Do chaty rozvod elektřiny a vody (voda sezónní - od dubna do října). Na pozemku zahradní stavba na nářadí, krb, posezení, parkovací stání před chatou.
450 000 Kč / Celkem + provize

Novostavba bytu 3+kk v Třebíči, ul. T. Bati

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej dokončené novostavby bytu 3+kk o výměře 138,4 m2 v nadstandardním provedení (akustické zdivo, hliníková okna) a moderním designu. Kuchyňská linka včetně zabudovaných spotřebičů (myčka, mikrovlnka, lednice s mrazákem, trouba, varná deska), velkorysá koupelna se dvěma umyvadly, sprchovým koutem i vanou, šatna. Podlahové vytápění v koupelně + topný žebřík. K bytu náleží zděný sklep a prostorná lodžie o výměře 16,4 m2 (přístupná z každého pokoje), možnost zakoupit garážové stání v domě. Byt se nachází ve 2. patře (v budově výtah). Objekt je situován v klidné části mimo hlavní silnici, přesto s dobrou dostupností do centra města. V blízkosti lesopark, dětské hřiště, zastávka MHD, školka, zdravotní středisko, lékárna, fitcentrum, supermarket.... Kupující neplatí daň z nabytí nemovitých věcí, provizi, ani žádné jiné poplatky ! Nízké měsíční náklady, bližší informace v kanceláři.
3 650 000 Kč / Celkem

Bytová jednotka 2+kk třída Generála Píky, Brno

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Byt 2+kk+šatna v osobním vlastnictví, výměra bytu 44,5 m2, 1. NP, bez balkonu, orientace bytu Z, k bytu náleží sklepní kóje, podlahy - plovoucí, dlažba, koupelna - sprchový kout, WC. Dům po revitalizaci (zateplení, plastová okna, stoupačky). Volný ihned. V okolí obchodní i občanská vybavenost.
2 490 000 Kč / Celkem + provize

Objekt ke komerčnímu využití, Třebíč, ul. Viktorinova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Jednopodlažní budovu s dobrou dopravní dostupností v lok. Nové Dvory, celková výměra 938 m2, prostorné parkoviště naproti objektu. Objekt je po část. rekonstrukci: nová plastová okna, hliníkové vstupní dveře, vrata na el. pohon, střešní krytina, mříže do oken, soc. zařízení, vestavba kanceláří, teplovodní vytápění, EZS..... Možnost všestranného využití: obchod, služby, výroba, sklady, kancelářská činnost......
42 425 Kč / Celkem / Za měsíc + energie + provize

Nebytové prostory v Třebíči, V. Nezvala, lok. Stařečka

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kancelářských - obchodních, skladovacích či výrobních ploch nedaleko centra města, přízemí (zadní trakt domu), dva možné přístupy - od řeky nebo z ulice V. Nezvala. Celková výměra 101 m2 - 5 místností (7,7 m2, 21, 27, 18,5 a 15,5 m2), šatna a sklad (7,3 a 4,2 m2), vlastní soc. zařízení. Dobrý technický stav (nové omítky). Vlastní plynoměr a elektroměr. Parkoviště v blízkosti objektu.
8 000 Kč / Celkem / Za měsíc + provize
Webdesign: Reklamní agentura YASHICA, provoz na CMS: Správce Webu