+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

Pronájem obchodního prostoru v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nově zrekonstruovaného obchodního prostoru (krásné klenbové stropy) v centru města, přízemí, samostatný vstup, výloha. Nová podlaha (dlažba, podlahové vytápění), omítky, výloha, vstup. Výměra 40 m2, vlastní měření energií, v prostoru bude zřízeno vlastní soc. zařízení.

Pronájem bytu 1+1 v Třebíči, ul. Maxima Gorkého

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem bytu 1+1 v Třebíči v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností (škola, školka, zdravotní středisko, nákupní centrum....... Výměra bytu 31,9 m2, 3. patro (výtah se připravuje), sklep, balkon, upravené jádro, orientace na jih. Součástí bytu je kuchyňská linka, jídelní stůl, soc. zařízení (ostatní vybavení je současného nájemníka). Při podpisu nájemní smlouvy složení vratné kauce ve výši 8.500,- Kč.

Pronájem bytu 2+1 v Třebíči, ul. C. Boudy

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem bezbariérového bytu 2+1 se šatnou o celkové výměře 56 m2 v lokalitě s dobrou občanskou vybaveností (škola, školka, hřiště, poliklinika, zastávka MHD, nákupní centrum, placecký bazén, fitness......). Byt je v udržovaném stavu, koupelna s malou vanou, záchod samostatný, nové podlahy, šatna (policový systém), žaluzie, osvětlení, k bytu náleží sklepní kóje. Cena včetně energií, kauce: jeden měsíční nájem (vratná po ukončení nájmu).

Prodej stavebního pozemku v Lesné u Želetavy včetně dokumentace

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej stavebního pozemku o výměře 2 864 m2 v klidné okrajové části obce (naprosté soukromí, nejbližší soused cca 50 m od pozemku), orientace jiho-východ. V ceně pozemku kompletní projektová dokumentace na nízkoenergetický bungalov včetně vydaného stavebního povolení, vyřízeno a uhrazeno vyjmutí ze ZPF. Projekt domu (od renomovaného architekta) je zpracován "na míru" pro daný pozemek, řeší přízemní bungalov s dvojgaráží (pasivní stavba - možnost získat dotace z programu "Zelená úsporám"). Na pozemku nově zbudovaný vrt (hloubky kolem 30 m), rozvod elektřiny. Obec Lesná (místní část Chalupy) se nachází cca 15 km od Třebíče a 30 km od Jihlavy.

Pronájem nebytových prostor v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových prostor vhodných na služby (kosmetiku, manikúru, pedikúru, masáže, atd....) nebo kancelář. V prostoru se nachází rozvod vody (dřez), omyvatelná podlaha (lino), jedná se o 1 místnost o výměře 12,4 m2, na patře sociální zařízení a prostorná chodba (čekárnu). Prostory se nachází v zadním taktu domu, centrum města, klidné místo, 1. patro.

Výstavba bytové jednotky 1+kk s lodžií v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej novostavby bytu 1+kk o výměře 61 m2 s lodžií o výměře 10,3 m2 v klidné, okrajové části města - Rezidence Nová Borovina. V lokalitě veškerá občanská vybavenost (škola, škola, pošta, zastávka MHD, supermarket, fitness, restaurace .......), multifunkční sportoviště, cyklostezky, blízkost přírody.... Třípodlažní budova s výtahem, kvalitní materiálové provedení (hliníkové vstupní dveře do objektu, plastová okna - izolační trojsklo, venkovní předokenní žaluzie, svislé nosné konstrukce: železobetonový skelet v kombinaci s cihlou + zateplení), moderní design objektu, venkovní parkovací plochy. V ceně dle vlastního výběru: podlahy, dlažba, obklady, interiérové dveře s obložkovou zárubní, vybavení koupelen.... K bytu možnost zakoupit kryté garážové stání. U vyhrazených venkovních parkovacích míst možnost dobíjení elektromobilů. Na lodžii osazena elektrická zásuvka a osvětlení. Výstavba bude dokončena na jaře r. 2023. Již nyní je možno si byt zarezervovat, bližší informace k financování podá makléř.

Výstavba bytové jednotky 2+kk se zahrádkou v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej novostavby bytu 2+kk o výměře 66,9 m2 se zahrádkou o výměře 49,2 m2 a lodžií o výměře 6,4 m2 v klidné, okrajové části města - Rezidence Nová Borovina. V lokalitě veškerá občanská vybavenost (škola, škola, pošta, zastávka MHD, supermarket, fitness, restaurace .......), multifunkční sportoviště, cyklostezky, blízkost přírody.... Třípodlažní budova s výtahem, kvalitní materiálové provedení (hliníkové vstupní dveře do objektu, plastová okna - izolační trojsklo, venkovní předokenní žaluzie, svislé nosné konstrukce: železobetonový skelet v kombinaci s cihlou + zateplení), moderní design objektu, venkovní parkovací plochy. V ceně dle vlastního výběru: podlahy, dlažba, obklady, interiérové dveře s obložkovou zárubní, vybavení koupelen.... K bytu možnost zakoupit kryté garážové stání. U vyhrazených venkovních parkovacích míst možnost dobíjení elektromobilů. Na lodžii osazena elektrická zásuvka a osvětlení. Výstavba bude dokončena do 30.6.2023. Již nyní je možno si byt zarezervovat, bližší informace k financování podá makléř.

Obchod v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodu na frekventovaném místě v centru města (při průchodu do Židovské čtvrti, před restaurací "Black House"). Obchodní prostory o výměře 35 m2 se nachází v přízemí, 3 výlohy, v prostoru umyvadlo, EZS....

Pronájem nově zrekonstruované kanceláře v Třebíči, ul. Hasskova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zrekonstruované kanceláře s umyvadlem v 1. patře domu za výhodnou cenu. Výměra 12,2 m2, nová vinylová podlaha, stropní podhled, vlastní měření energií (vlastní vodoměr a elektroměr), id. část výlohy v přízemí (v ceně). Sociální zařízení společné pro 2-3 nájemníky, v domě wi-fi. Měsíční náklady na energie cca 1.200,-Kč.

Pronájem obchodu - kanceláře 25 m2 v Třebíči, Jihlavská brána

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodu - kanceláře o vým. 25 m2 v přízemí v obchodním domě Oáza. Výloha, reklamní plocha na domě, soc. zařízení na patře. V případě zájmu o větší výměru je možno předmětný prostor rozšířit, informace v kanceláři.

Pronájem zavedené restaurace v Třebíč, lok. Horka-Domky

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zavedené restaurace s venkovními zahrádkami, parkovištěm (vyhrazená parkovací místa) v žádané lokalitě Horka-Domky. Kolaudace stavby proběhla v roce 2002, poté prošla celkovou rekonstrukcí. Objekt je rozdělen na 3 samostatné sekce, celková vnitřní kapacita 110 míst k sezení: restauraci (40 míst k sezení), vinárnu (20 míst k sezení) a salonek (50 míst k sezení), další venkovní posezení nabízí dvě zahrádky. Sociální zařízení, šatna, kancelář, technická místnost, kuchyně se zázemím. Objekt je kompletně vybaven kvalitním nábytkem, spotřebiči, nová výmalba. Bližší informace k vybavení poskytne makléř.

Prodej útulného bytu 2+kk v Třebíči, ul. Spojenců

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zrekonstruovaného bytu 2+kk s balkonem a vyhrazeným parkovacím místem v klidné části města. Byt se nachází v posledním patře (výtah, velmi pěkný výhled). Zděné jádro, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlo se skříňkou, koupelnový nábytek, WC, kuchyňská linka včetně spotřebičů, plovoucí podlahy + dlažba, dveře s obložkami..... K bytu náleží venkovní vyhrazené parkovací místo přímo u domu. Termín uvolnění bytu: prosinec 2022, byt je možno odkoupit a uzavřít nájemní smlouvu se současným uživatelem, bližší informace v kanceláři.

Pronájem pokoje v Třebíči, ul. L. Pokorného

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nově rekonstruovaného pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC, umyvadlo se skříňkou) v přízemí domu umístěného nedaleko centra města. V budoucnu bude dodána menší kuchyňská linka (nyní ve výrobě), bližší informace k pronájmu u makléře. Nájemné: 2.900,- Kč/měs., záloha na energie: 2.000,- Kč/měs.

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás