+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

Obchodní prostor 25 m2 v přízemí na Karlově nám. v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodu o výměře 25 m2 v přízemí při vstupu do átria domu, centrum města. Prostor je vhodný na obchodní či kancelářskou činnost (naposledy sloužil jako prodejna ovoce a zeleniny). K prostoru náleží menší sklad s umyvadlem. Odpočtový elektroměr, vytápění cca: 1.000 Kč/měsíc. Uvolnění dle dohody.

Novostavba bytu 1+kk v Třebíči, ul. Modřínová

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem novostavby zděného bytu 1+kk v klidné lokalitě (kolaudováno v letošním roce). K bytu náleží zděný sklep 3,7 m2 a lodžie o vým. 6,3 m2 (krásný výhled do přírody), III.NP (výtah). Byt bude vybavený kuchyňskou linkou zhotovenou na míru (nyní se dokončuje) se spotřebiči (varná deska, trouba, digestoř) a svítidly. Podlahy: plovoucí + dlažba. Možnost připojení k zavedené vysokorychlostní optické síti, úklid společných prostor zajištěn úklidovou firmou (v ceně). Parkování před domem. Cena je již včetně energií. Při podpisu nájemní smlouvy se skládá dvouměsíční kauce. Majitel upřednostní zájemce nekuřáky a bez domácích zvířat. Nájem od 1.9.2019.

Zděná bytová jednotka 3+1 se zahradou v Pasohlávkách

Zděná bytová jednotka 3+1 ve zvýšeném přízemí čtyřbytovky o výměře 79,5 m2, 2 x sklep, zahrádka za domem o vým. 175 m2 a 1/4 pozemku okolo domu. Zděné jádro: koupelna s vanou, umyvadlo, WC (samostatné), podlahy: parkety, lino, dlažba. Vytápění bytu kotlem na tuhá paliva (umístěný ve sklepě), možnost připojení elektro kotle (elektřina denní i noční proud), ohřev vody - el. boiler (120 l), ohřev možný i kotelem na tuhá paliva. V současné době je byt upraven jako apartmán - zařízení bytu je v ceně. Pěkná rekreační lokalita u Mušovské nádrže. K dispozici ihned.

Stavební pozemek v Náramči, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej pozemku na výstavbu rodinného domu v pěkné, klidné lokalitě (starší zástavba). Celková výměra 803 m2 (šíře pozemku 18,25 m, délka 44 m). Veškeré inž. sítě na hranici pozemku, částečně oploceno, na pozemku ovocné stromy (švestky a jabloně), borovice.

Pronájem bytu 3+kk v Třebíči, ul. Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zařízeného bytu 3+kk v centru města, 2. patro, výměra 73 m2. Podlahy - vinyl, dlažba, kuchyňská linka včetně spotřebičů (myčka, mikrovlnná trouba, sklokeramická deska, horkovzdušná trouba, lednice), v celém bytě klimatizace. Veškerá občanská vybavenost v místě. Cena včetně parkovacího místa ve dvoře budovy. Při podpisu nájemní smlouvy složení vratné kauce ve výši 18.000,- Kč. Volný od 1.9.2019.

Rekreační chata v k.ú. Ptáčov, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej rekreační chaty o zast. ploše 44 m2 ve velmi pěkném klidném prostředí nedaleko Třebíče. Dispozice: zastřešená veranda, kuchyň, 2 pokoje, přístavek (záchod). Obvodové stěny částečně zděné, částečně dřevěné oboustranně obíjené, okna dřevěná s okenicemi, podlahy dřevěné (lino), dlažba, vytápění kamny na tuhá paliva, sporák též na tuhá paliva, prkenné stěny opatřeny ochranným nátěrem. Do chaty není proveden rozvod elektřiny a vody, bližší informace v kanceláři.

Komerční objekt - hala v Třebíči, ul. Fibichova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděného objektu ke komerčnímu využití s pozemkem o celkové výměře 1322 m2. Kolaudace na zámečnickou výrobu proběhla v roce 1996. Stavba se skládá ze dvou samostatných, navzájem propojených objektů, kde se nachází výrobní a skladovací plochy, kanceláře, soc. zařízení, šatny, technické zázemí, dále prostorná rampa o výměře 46 m2. Před objektem zpevněná manipulační plocha - parkování. Napojení na veškeré inženýrské sítě, proveden rozvod zabezpečovacího zařízení a vzduchotechniky... Energetická třída G, je uvedena dočasně, po dodání PENB bude upravena skutečná energetická třída.

Historický dům v Třebíči, ul. Hasskova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej lukrativního domu (bydlení i podnikání) nedaleko centra města a v těsné blízkosti třebíčské věže (jedné z největších dominant Třebíče...). Objekt je po celkové rekonstrukci a modernizaci (okna, fasáda, krytina, omítky, rozvody inž. sítí, klenbové stropy s ozdobným štukem, dveře, podlahy, půdní vestavba.....). Částečně podsklepeno: 2 sklepy, v přízemí a II.NP se nachází obchodní, kancelářské a skladovací prostory se zázemím, dále nově zbudovaná bytová jednotka 1+kk. K domu náleží menší dvorek (cca 44 m2), napojení na veškeré inž. sítě.

Pronájem obchodu v Třebíči, Karlovo nám., 39 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových prostor v centru města vhodných na obchod či kancelářskou činnost. Přízemí (vstup z chodníku), frekventovaná spodní strana náměstí. Celková výměra 39 m2 (jedná se o 2 místnosti s vlastním sociálním zařízením), velmi pěkné vyšší klenbové stropy. K dispozici ihned, další informace u makléře .

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás