+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

Pronájem zděného bytu 3+kk s parkovacím místem a zahrádkou v Třebíči, ul. Chmelova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zděného bytu 3+kk o vým. 85 m2 v rodinném domě (v domě pouze 2 byty), stáří domu 11 let. K bytu náleží oplocené parkovací místo (místa), samostatně přístupný sklad u domu, terasa a menší zahrádka. Klidné místo nedaleko centra města ! Byt ve výborném technickém stavu, podlahové vytápění (dlažba), koupelna s vanou, sprchou a umyvadlem (2 okna), WC samostatné s umyvadlem, technická místnost (kotel, bojler), kuchyňská linka včetně spotřebičů (lednice s mrazákem, varná deska, el. trouba, digestoř), skříně v chodbě, věšáková stěna .....

Pronájem nových obchodních ploch v Třebíči, ul. Hrotovická

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodních prostor (vlastní soukromé parkoviště) na dobře viditelné, hlavní trase na JE Dukovany v blízkosti průmyslové zóny, lokalita "Horka-Domky". Prostory jsou před revitalizací, je tedy možné je přizpůsobit požadavkům klienta ! K pronájmu celkem 848 m? ve třech nadzemních podlažích (možno i po částech), ve vedlejší budově dále možnost skladu až 800 m?. Prostory s výlohami směřujícími na frekventovanou silnici jsou vhodné k využití jako obchodní prostory s možností reklamy. Díky možnosti separátních vchodů jsou prostory vhodné též na kanceláře, pobočku společnosti, kontaktní místo s veřejností ..... Nízkoenergetický objekt (vytápění biomasou, led osvětlení), internet veden optickým kabelem. V budově je zajištěno stravování (jídelna), v blízkosti veškerá občanská vybavenost (nemocnice, obchodní centrum Stop Shop, restaurace, čerpací stanice, atd..). Cena nájmu od 1.500,-Kč/m2/rok. Další informace u makléře. zmožno li

Pronájem zavedeného wellness centra v Moravských Budějovicích, ul. Pražská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zavedeného moderně vybaveného wellness centra umístěného v přízemí domu, parkovací plochy ve dvoře k využití ! Jedná se o ucelený prostor o celkové výměře 250 m2 s vlastním vstupem; sestávající z: technické místnosti (vlastní plynový kotel), recepce, třech saun (finská sauna vytápěná el. kamny i dřevem, parní sauna a infra kabina) včetně příslušenství (sprchy, WC - ženy, muži), venkovního ochlazovacího prostoru, šaten, místností na masáže, dalšího soc. zařízení (sprcha, WC, umyvadlo), tělocvičny, odpočinkové místnosti s lehátky..... Veškeré vnitřní vybavení dle fotografií (nábytek, sauny, osvětlení, atd.) v ceně ! V budově se dále nachází ordinace obvodního lékaře, fitness, golfový trenažér, solárium... Doporučujeme prohlídku, bližší informace k zakázce u makléře.

Pronájem výrobních ploch v Třebíči, ul. Sedlákova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových ploch v lok. Horka - Domky, jedná se o výrobní, skladovací, kancelářské prostory, možnost i jiného využití..... Dobrý technický stav, budova po rekonstrukci (nově zatepleno, plastová okna). Jedná se o světlé prostory, které se nachází ve 2. patře, celková výměra 242 m2 (vlastní výrobní plochy: 146 m2, sociální zařízení: muži, ženy, kancelář, kuchyňka). Nákladní výtah s nosností 500 kg, nosnost podlah 400 kg/m2, vlastní elektroměr, vyhrazené parkovací plochy ve dvoře (v ceně nájemného) ! Úklid společných prostor zajištěn.

Pronájem nebytových ploch v Třebíči, ul. Hrotovická

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových ploch v administrativní budově na ul. Hrotovická s parkováním přímo u objektu ! Prostory možno vzít po patrech i jednotlivě, možnost výběru patra, volné plochy se nachází ve II - I.NP. Celková výměra 259 m2 (kanceláře již od 10 m2), sociální zařízení na každém patře. Prostory jsou v dobrém technickém stavu, rekonstruované v roce 2015: plastová okna, žaluzie, topná tělesa, koberce. Energie se hradí dle odpočtových měřidel.

Pronájem novostavby bytu 1+kk v Třebíči, ul. Hasskova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem novostavby bytu 1+kk (se šatnou a menším skládkem) na velmi pěkném místě, centrum města. Byt se nachází v podkroví, částečně zařízeno novým nábytkem zhotoveným na míru (kuchyňská linka + dvoulůžko s úložným prostorem - dřevěný masív, policový systém v šatně ...), vinylová podlaha, v koupelně dlažba, v oknech žaluzie. K dispozici wi-fi, volné ihned. Cena včetně energií, kauce: 10.000 Kč (vratná po ukončení nájmu).

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás