+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

Pronájem zařízeného bytu 1+kk v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zrekonstruovaného zařízeného bytu 1+kk v 1. patře, centrum města. Prostorný vzdušný byt o výměře 43 m2. Kuchyňská linka včetně spotřebičů, sedačka, dvoulůžko + noční stoly, šatní skříň, věšáková stěna, botník, osvětlení. Plovoucí podlaha + keramická dlažba, plastová okna. Záloha na energie: 2.000 Kč/měsíc energie (včetně internetu), vratná kauce: 11.000 Kč.

Pronájem domu se zahradou a garáží v Náměšti nad Oslavou, ul. B. Němcové

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kompletně zařízeného domu vel. 5+1 s garáží, zahradou a uzavřeným dvorkem. Velmi pěkné, klidné místo - zahrada sousedí s další zahradou. K parkování možno využít průjezd a garáž, na dvorku se nachází dílna. Dům po částečné rekonstrukci: nová střešní krytina, koupelna, WC (2 x), zateplení přední části domu, podlahy ..... Dům je možno rozdělit i na 2 jednotky, a to byt 3+1 a byt 1+1 s přímým vstupem na dvorek. Dům je k dispozici v průběhu měsíce března, další informace u makléře. Záloha na energie: cca 6.000 Kč/měsíc.

Pronájem vybaveného rodinného domu v Třebíči, nedaleko centra

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem vybaveného rodinného domku po celkové rekonstrukci v klidné části, nedaleko centra města. Jedná se o mezonet 2+kk, kvalitní materiálové zpracování - masívní dubové schodiště a dveře, nová kuchyňská linka včetně spotřebičů (varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, lednice, myčka), skříň, sedačka, televizní a konfer. stolek, dvoulůžko, noční stolky, psací stůl, 2 x křeslo, 2 x komoda, lampa, botník, zrcadla..... Záloha na energie: 3.000 Kč/měsíčně, vratná kauce ve výši 15.000 Kč.

Pronájem bytu 3+1 v Třebíči, ul. Obránců míru

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem prostorného světlého bytu 3+1 se šatnou v žádané lokalitě s veškerou občanskou vybaveností (škola, školka, poliklinika, obchody), nedaleko centra města - cca 10 min pěší chůze. Byt se nachází v posledním patře (čtyřpatrový dům s výtahem) - výhled na 3 světové strany, lodžie. Zděné jádro: koupelna s vanou, umyvadlem + místo na pračku, WC samostatné, nová kuchyňská linka včetně spotřebičů. V suterénu budovy se nachází sklepní kóje, dům po revitalizaci. V ceně jsou již zahrnuty energie, vratná kauce ve výši 15.000 Kč.

Pronájem obchodu v Třebíči, ul. Jihlavská brána, přízemí, 39,2 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zrekonstruovaných obchodních prostor s výlohami, přízemí (spodní straně při vjezdu do centra města, velmi lukrativní poloha). Jedná se o obchodní prostor s vlastním zázemím (soc. zařízení: WC s umyvadlem + 2 menší sklad), celková vým. 39,2 m2. Prostor po rekonstrukci, na podlaze dlažba, nové podhledy, vlastní elektroměr, zabezpečovací zařízení, rozvod internetu. Prostory jsou vhodné i na kancelářskou činnost či jiné využití...

Prodej stavebního pozemku v Jakubově u Moravských Budějovic

Ve výhradním zastoupením nabízíme: Prodej oploceného stavebního pozemku ve starší zástavbě, velmi pěkné místo v okrajové části obce (ovocné stromy). Výměra pozemku 1 229 m2 (rozměry 23 x 53 m). Možnost napojení na veškeré inženýrské sítě (plynovod, elektřina, vodovod, kanalizace - na hranici pozemku).

Pronájem zařízených kanceláří s terasou v Třebíči, ul. Cyrilometodějská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zrekonstruovaných kanceláří s prostornou terasou a vyhrazeným parkovacím místě ve dvoře předmětného domu. Jedná se o 2 kanceláře, kuchyňku, soc. zařízení (WC + umyvadlo), úklidovou místnost - celková výměra 70 m2. Terasa přístupná z jedné místnosti má výměru 43 m2. Na podlaze nově položený koberec + dlažba, nová plastová okna s venkovními elektronicky ovládanými žaluziemi, el. zabezpečovací systém, počítačové a internetové rozvody. V ceně kancelářský nábytek - viz fotografie, další informace u makléře.

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás