+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

Rodinný dům v Třebíči, ul. Zdislavina

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej dvoupatrového domu se zahradou a garáží nedaleko centra města (cca 5 min pěší chůze). V domě provedena nová elektroinstalace v mědi, voda a odpad v plastu, hydroizolace, omítky... V domě se nachází nebytové prostory a 2 bytové jednotky s možností rozšíření o obytné podkroví (zpracována projektová dokumentace - v ceně). Dům má dva vstupy, součástí objektu je garáž, dvorek s přístřeškem a zahrada o výměře 130 m2. PENB prozatím nedodán, z tohoto důvodu uvádíme energetickou tř. G, bližší informace u makléře.

Pronájem obchodního objektu v Třebíči, ul. Modřínová

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem udržovaného komerčního objektu (bývalá pošta) v centru lokality "Nové Dvory". Lukrativní místo s možností parkování přímo u objektu, nedaleko nákupní středisko Albert, knihovna, kulturní středisko, drogerie, optika, restaurace, obytná zóna.... Objekt má 2 samostatné vstupy, možnost parkování z přední i zadní strany, u zadního vstupu se nachází rampa. Dispozice budovy: obchodní - kancelářské prostory, kuchyňka, šatna, 3 x WC, sklady, prostor na bankomat. Napojeno na rozvod elektřiny 230/400 V, vodovod, kanalizaci, dálkové vytápění, EZS. Bližší informace u makléře.

Pronájem bytu 1+1 v Třebíči, ul. Okružní

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem bytu 1+1 s novou prostornou lodžií, výměra bytu 33,1 m2. Byt se nachází ve 3. patře (čtyřpatrový dům s výtahem), původní jádro a kuchyňská linka (nový sporák), pračka, orientace na jih, k bytu náleží sklepní kóje. Při podpisu nájemní smlouvy složení vratné kauce ve výši 10.000,- Kč.

Pronájem nově zrekonstruované kanceláře v Třebíči, ul. Hasskova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zrekonstruované kanceláře s umyvadlem v 1. patře domu za výhodnou cenu. Výměra 12,2 m2, nová vinylová podlaha, stropní podhled, vlastní měření energií (vlastní vodoměr a elektroměr), id. část výlohy v přízemí (v ceně). Sociální zařízení společné pro 2-3 nájemníky, v domě wi-fi. Měsíční náklady na energie cca 1.200,-Kč.

Rodinný dům v Třebíči, ul. Eliášova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Zděný rodinný dům se zahradou a řadovou garáží v žádané lokalitě. Klidné místo cca 5 min pěší chůze do centra města - slepá ulice, veškerá občanská vybavenost v dosahu.... Dům je z větší části podsklepený (sklepy, plynový kotel, boiler), dispozice přízemí: obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, koupelna, WC, II.NP: 3 pokoje, půdní prostor s možností rozšíření obytné části. Garáž o výměře 22 m2 se nachází naproti domu. Za domem menší zpevněný dvorek, zděná kolna na nářadí a udržovaná zahrádka. PENB nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme energetickou tř. G. Dům je napojen na veškeré inž. sítě, bližší informace u makléře.

Pronájem kanceláře 18,1 m2 v Třebíči, Jihlavská brána

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kanceláře o výměře 18,1 m2 na frekventovaném místě v 1. patře obchodně - administrativní budovy (památková zóna). Kancelář je v dobré technickém stavu (nové dřevěné eurookno, koberec), úklid společných prostor zajištěn. Orientace kanceláře je k řece (s výhledem na basiliku).

Pronájem prostorné garáže v Třebíči, ul. Mládežnická

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem prostorné garáže o výměře 27 m2 v lokalitě "Hájek" nedaleko plaveckého bazénu Laguna. Zadní část garáže využívaná jako dílna: pracovní stůl - ponk, žebřík, poličky (nářadí - dle dohody), rozvod elektřiny.

Pronájem obchodního prostoru v Třebíči, ul. Heliadova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodního prostoru s prostornými výlohami na frekventovaném, dobře viditelném místě. Jedná se o prostory v přízemí (vstup z chodníku), celková výměra 84,5 m2. Dispozice: obchodní plocha (2 výlohy), sklad, vlastní sociální zařízení (záchod + umyvadlo). Vlastní elektroměr, vodoměr a plynoměr, parkování u objektu.

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás