+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

Prodej rekreační chalupy v obci Sádek u Čáslavic, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej samostatně stojícího domu - rekreační chalupy v menší vinařské oblasti Sádek (nedaleko významná kulturní památka Sádecký zámek, rybník, cyklostezka, atd.). Obytná dispozice prostorné 2+1 prošla částečnou modernizací (pěkné klenbové stropy, dlažba, rozvody vody, elektřiny, odpady...), původní, ale velmi kvalitní krov, sklep s klenbovým stropem a studnou, kryté parkování. Na zahradě se nachází další podzemní sklep, celková výměra pozemku 517 m2. Dům je napojen na obecní kanalizaci, vodovod, elektřinu (230/400 V), plyn v obci. Další informace u makléře.

Pronájem novostavby obchodního prostoru v Třebíči, Martinské nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem novostavby obchodního prostoru v těsné blízkosti centra města, v blízkosti Třebíčské věže. Jedná se o dvoupatrový nebytový prostor o celkové výměře 156 m2, vhodný na obchodní využití, cukrárnu, kavárnu, kanceláře či jiné využití. Možnost výběru podlahových krytin, event. i možnost úpravy dispozičního řešení - nyní ve výstavbě. Další informace u makléře.

Polosamota v Dašově, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej rekreační chalupy v krásném, klidném prostředí v Dašově (osada umístěná 2 km od Štěměch), v blízkosti rybník Pančák, rozhledna Mařenka, Spálený vrch .... V roce 2002 byla provedena celková rekonstrukce objektu, přístavba verandy, nová střešní krytina Bramac, plastová okna, dveře (s obložkami) Sapeli, podlahové vytápění, plovoucí podlahy + keram. dlažba, kuchyňská linka, soc. zařízení, rozvody inž. sítí. Dispozice domu: obývací pokoj (krb) + kuchyňský kout s jídelnou, spíž, 2 pokoje, koupelna s WC, technická místnost, veranda, na dům navazuje stodola (rozvod elektřiny, krytina Bramac), venkovní sklad (7 m2), celková výměra pozemku 1 224 m2 (venkovní sezení, krb s udírnou, studna).

Zrekonstruovaný byt 3+1 v Třebíči, ul. Novodvorská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zrekonstruovaného bytu 3+1 ve 2.NP s novým balkónem a sklepní kójí. Rekonstrukce proběhla v roce 2013 a v r. 2019, zděné jádro: koupelna - sprchový kout + umyvadlo z r. 2019, WC samostatné, prostorná kuchyňská linka včetně nových spotřebičů (javorový masív), plovoucí podlahy + dlažba, nové dveře včetně obložek. Nábytek a spotřebiče v ceně bytu (vyjma částečného vybavení dětského pokoje). V každém pokoji televizní rozvod. Byt bude v srpnu letošního roku převeden do osobního vlastnictví (vyplacená anuita i revitalizační úvěr !). Nízké měsíční náklady na bydlení. Další informace u makléře.

Pronájem bytu 1+1 v Třebíči, ul. Okružní

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem bytu 1+1 s novou prostornou lodžií, výměra bytu 33,1 m2. Byt se nachází ve 3. patře (čtyřpatrový dům s výtahem), původní jádro a kuchyňská linka, orientace na jih, k bytu náleží sklepní kóje. Při podpisu nájemní smlouvy složení vratné kauce ve výši 10.000,- Kč.

Pronájem komerčního objektu v Třebíči, ul. Maxima Gorkého

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem dvoupodlažního objektu vhodného na skladování, kanceláře, lehkou výrobu...., jedná se o krátkodobý pronájem na cca 1 rok. Suterén: užitná plocha 173 m2 (5 x technická místnost, WC), přízemí: užitná plocha 254 m2 (8 místností, soc. zařízení: 3 x WC, sprcha, sklady, kuchyňka).

Prodej rodinného domu v Oslavanech, okr. Brno-venkov

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděného rodinného domu 3+1 s velmi pěkným rovinatým pozemkem o celkové výměře 2 930 m2. Umístění pozemku umožňuje i samostatný přístup (event. možnost výstavby dalšího objektu ...). Dům je v původním stavu, vyjma nové střešní krytiny Bramac a plynového kondenzačního kotle. Vyšší stropy, parketové podlahy, dlažba, lino, napojení na veškeré inž. sítě. Na pozemku se nachází stodola, zemní sklep, přístavky, kopaná studna (hloubka 14 m). Další informace u makléře.

Pronájem dvojkanceláře v Třebíči, ul. Velkomeziříčská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem dvojkanceláře s vlastním příslušenstvím (šatna - vestavěné skříně, WC, koupelna). Výměry kanceláří 17,2 a 12,42 m2, příslušenství o vým. 12,22 m2, na podlaze v kancelářích koberec - možno vyměnit.

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás