+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

Pronájem zrekonstruovaného bytu 1+kk v Třebíči, ul. L. Pokorného

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zrekonstruovaného bytu 1+kk s balkónem v žádané lokalitě u centra města. Byt nacházející se v 1. patře domu je po celkové rekonstrukci: omítky, kuchyňská linka včetně spotřebičů, koupelna s oknem (závěsný záchod, sprchový kout, umyvadlo se skříňkou), plovoucí podlaha v pokoji, keramická dlažba v koupelně, osvětlení v celém bytě. Vratná kauce: 10.500 Kč, k dispozici od září 2021, bližší informace u makléře.

Prodej stavebního pozemku se stavbami na ul. Račerovická v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Stavební pozemek ke komerční zástavbě o výměře 2 506 m2 v okrajové, průmyslové části, dobře viditelné místo u hlavní silnice při výjezdu z města. Jedná se o oplocený pozemek včetně dálkově ovládané přístupové brány, část pozemku je zpevněná, 4 x mobilní betonová garáž (12 x 5,5 m2), umístěny a povoleny 2 konstrukce bilboardové plochy o vel. 5,2 x 2,5 m. Na pozemku vrtaná studna hloubky 30 m, rozvod elektřiny 230/400 V, vodovod, kanalizace a plyn na hranici pozemku. Areálu je již přiděleno číslo popisné. Dále v ceně vypracovaný projekt na výstavbu autoservisu, bližší informace u makléře....

Pronájem prostoru po kadeřnictví v Třebíči, ul. Jihlavská brána

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytového prostoru po zavedeném kadeřnictví, centrum města, Jihlavská brána - při výjezdu z náměstí. Prostory se nachází v 1. patře, jedná se o 2 místnosti, celková výměra 36 m2, výhled směrem na klidnou, Židovskou část města. Na podlaze dlažba, rozvod vody a odpadu v prostoru, Wi-Fi v ceně nájemného.

Pronájem nebytového prostoru v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových prostor v centru města, vhodných na obchod, služby, kanceláře, cvičební lekce, atd... Jedná se o prostory v přízemí, vým. cca 40 m2, disp.: 2 místnosti + vlastní soc. zařízení (záchod s umyvadlem). Ve větší místnosti rozvod vody, na podlaze dlažba, klenbové stropy. Reklamní plocha na domě k využití (v ceně).

Pronájem podkroví v Polné, okr. Jihlava

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových prostor v centru města, prostory jsou umístěné v podkroví, výměra 80 m2 s možností rozšíření na 160 m2. Jedná se o prostor bez oken (možnost doplnit o světlovody i možnost vybudování sociálních zařízení.......), klimatizace, koberec. Vhodné na kurzy, lekce cvičení, kancelářskou činnost...... Bližší informace u makléře.

Novostavba rodinného domu v Jihlavě, ul. Žitavská, lok. Na Františku

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděné novostavby rodinného domu 5+1 s prostornou terasou, garáží, venkovní zpevněnou plochou k parkování a zahradou v klidné lokalitě. Celková výměra pozemku činí 865 m2. Na stavbu byly použity nejmodernější materiály, stavba je zděné konstrukce (obvodové zdivo včetně zateplení tl. 560 mm), plastová okna s izolačním trojsklem, venkovní žaluzie, garážová vrata a vstupní brána na elektr. pohon, ve 2.NP stropní konstrukce doplněna o kročejovou izolací, vytápění plynovým kondenzačním kotlem, podlahové v I.NP, v II.NP radiátory, příprava na elektronický zabezpečovací systém, uliční oplocení vyzděné s výplněmi jäklové konstr. s tahokovem, zbývající drátěné poplastované. Na pozemku retenční nádrž na 10 m3 vody s el. rozvodem pro případné další využití (čerpadlo, bazén, vířivku....). Dispozičně dům obsahuje v přízemí: garáž, technickou místnost, sklad (dílnu), šatnu, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, spíž, koupelnu, WC, prádelnu, ve 2.NP: 3 pokoje, šatnu, koupelnu, pochůznou terasu se zábradlím. Vnitřní prostory jsou pouze v hrubém provedení, připraveny pro dokončení podle představ budoucího kupujícího. Bližší informace u makléře.

Zrekonstruovaný obchod s výdejním oknem v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nově zrekonstruovaného obchodního prostoru s výlohou a výdejním oknem v přízemí na Karlově náměstí - centrum města, dobře viditelné, frekventované místo ! Prostory jsou vhodné na provozovnu rychlého občerstvení (kebab, pizzerie, burgery....), či jiné využití. Možnost přenechání kompletního vybavení na prodej a výrobu kebabu, bližší informace v kanceláři. Celková výměra 16,2 m2 (obchodní prostor s vlastním sociálním zařízením), velmi pěkný klenbový strop, nová dlažba. Termín uvolnění dle dohody.

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás