+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

Prostorný dům - zemědělská usedlost v Lesonicích

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej prostorné zemědělské usedlosti s obytnou a hospodářskou částí v řadové zástavbě. Pozemek o celkové výměře 2 543 m2 (uzavřený dvůr, zahrada, vlastní studna hloubky 8 m). Obytná část obsahuje dvě bytové jednotky: 1+kk a 3+kk (po částečné rekonstrukci), dále samostatnou koupelnu se záchodem, klenbové sklepy, hospodářská část: stodoly, kolny.... V obci základní občanská vybavenost (obchody s potravinami, ZŠ, MŠ, zubní ordinace, praktický lékař, pošta, pohostinství...) PENB nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme energetickou tř. G.

Pronájem zrekonstruovaného bytu 4+kk v Třebíči, ul. M. Majerové

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Zrekonstruovaný byt 4+kk (90,7 m2) s prosklenou lodžií v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností. Byt je kompletně zařízený: kuchyňská linka včetně zabudovaných spotřebičů (lednička s mrazákem, myčka, trouba, vraná deska, mikrovlnná trouba), jídelní stůl, židle, prostorná kožená sedačka, stěna, vestavěné skříně v chodbě, zařízená ložnice (dvoulůžko, noční stolky, skříň), nábytek v pokojích... Koupelna s rohovou vanou i sprchovým koutem, samostatný závěsný záchod s umyvadlem, podlahy: marmoleum v pokojích, v koupelně dlažba, osvětlení celého bytu. Byt je umístěný ve 4. patře (dům s výtahem), nízké měsíční náklady.... Nájem: 15.000 Kč měsíčně + záloha na služby: 5.400 Kč/měsíčně.

Prodej bytu 2+1 v Třebíči, ul. Mládežnická

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej bytu 2+1 s lodžií a šatnou v žádané lokalitě s veškerou občanskou vybaveností (nedaleko plaveckého bazénu "Laguna"). Byt se nachází v posledním 4. patře (v budově nový výtah, dům po kompletní revitalizaci), výměra bytu 56,4 m2, k bytu náleží sklepní kóje. Kuchyňská linka a podlaha v obývacím pokoji a ložnici po rekonstrukci, jádro původní, obložené. Termín uvolnění dle dohody, bližší informace u makléře.

Pronájem novostavby motoservisu v Rudíkově, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zděné (zateplené) novostavby obchodních - kancelářských ploch s parkováním, na hlavní trase směr V. Meziříčí. Kolaudace proběhla v roce 2016: U objektu parkoviště (4 park. místa) + další parkoviště nedaleko objektu (až pro 30 aut, i pro kamiony). Jedná se o samostatné nebytové jednotky s vlastním vstupem, soc. zařízením, EZS a vlastním měřením energií. Obchodní prostor č. 1 o výměře 124,9 m2 - nájem: 13.500 Kč/měsíčně, obchodní prostor č. 2 o výměře 67,3 m2 - nájem: 7.000 Kč/měsíčně, případně obchodní prostor č. 3 o výměře 186,1 m2 - nájem: 18.500 Kč, možno pronajmout i odděleně, bližší informace u makléře.

Pronájem plechových přístřešků v Třebíči, ul. Hrotovická

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem plechových přístřešků k parkování v průmyslovém areálu, velmi dobrý příjezd. Celková výměra 56,12 m2 (2 prostory - 18,17 m2 + 37,95 m2), výška vrat: levá část 2,55 m, pravá část 3,15 m. Bližší informace u makléře.

Pronájem plechových přístřešků v Třebíči, ul. Hrotovická

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem plechových přístřešků k parkování v průmyslovém areálu, velmi dobrý příjezd. Celková výměra 56,12 m2 (2 prostory - 18,17 m2 + 37,95 m2), výška vrat: levá část 2,55 m, pravá část 3,15 m. Bližší informace u makléře.

Pronájem bytu 1+1 v Třebíči, ul. Tolstého

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem bytu 1+1 o výměře 38,1 m2 s novou lodžií v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností. Byt se nachází ve čtyřpatrovém domu s výtahem (poslední patro, výhled na 2 světové strany), parkoviště nedaleko objektu. Nově vyzděné jádro (koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem, vývod na pračku; samostatný závěsný záchod), osvětlení v celém bytě, nové zásuvky, vypínače, v oknech žaluzie.... Obývací stěna dle fotografií v bytě nebude. Nájemné: 8.000,-Kč + záloha na energie: 3.000,-Kč, vratná kauce: 11.000,- Kč. Možnost dlouhodobého pronájmu, volné od 1.2.2023.

Prodej domu v Hrotovicích, ul. F. B. Zvěřiny

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej dvoupodlažního, podsklepeného rodinného domu vhodného k trvalému bydlení či ke zřízení penzionu, ubytovny, obchodu, apod., cca 20 km od Třebíče. Základní občanská vybavenost v místě (MŠ, ZŠ, obchody, pošta, lékař, zubař, k využití volného času koupaliště + další sportoviště.....). V přízemí se nachází bytová jednotka 3+1, průjezd (parkování), v patře bytová jednotka 4+1, v suterénu: technické zázemí, sklepy, za domem dvůr. Nová plastová okna, okapy, elektroinstalace v mědi, plovoucí podlahy + dlažba. PENB nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme energetickou třídu G. Odhadní cena domu dle znaleckého posudku: 5.800.000 Kč !

Pronájem nebytového prostoru v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových prostor v centru města, vhodných na obchod, služby, kanceláře, cvičební lekce, atd... Jedná se o prostory v přízemí, vým. cca 40 m2, disp.: 2 místnosti + vlastní soc. zařízení (záchod s umyvadlem). Ve větší místnosti rozvod vody, na podlaze dlažba, klenbové stropy. Reklamní plocha na domě k využití (v ceně).

Pronájem kanceláří v Třebíči, ul. Hrotovická

Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu: Pronájem kancelářských prostor v průmyslové zóně (Třebíč - Dukovany). Jedná se o kanceláře o výměrách od 13 m3 - 28 m2, celkem 9 kanceláří o celkové výměře 166 m2 (1-3. NP) - kanceláře možno vzít i jednotlivě ! Plastová okna, některé kanceláře částečně vybavené (vestav. skříně, kancelářský nábytek), rozvod internetu, vyhrazená parkovací místa: 260 Kč/m2/rok. Vytápění dálkové přes fi TTS (PENB nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme energetickou tř. G).

Výstavba prostorné bytové jednotky 4+kk s lodžií v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej prostorné novostavby bytu 4+kk o výměře 119,9 m2 s lodžií o výměře 7,2 m2 v klidné, okrajové části města - Rezidence Nová Borovina - II. etapa výstavby. V lokalitě veškerá občanská vybavenost (škola, škola, pošta, zastávka MHD, supermarket, fitness, restaurace .......), multifunkční sportoviště, cyklostezky, blízkost přírody.... Třípodlažní budova s výtahem, kvalitní materiálové provedení (hliníkové vstupní dveře do objektu, plastová okna - izolační trojsklo, svislé nosné konstrukce: železobetonový skelet v kombinaci s cihlou + zateplení), moderní design objektu, venkovní parkovací plochy. PENB: třídy B - velmi úsporná budova ! V ceně dle vlastního výběru podlahy, dlažba, obklady, interiérové dveře s obložkovou zárubní, vybavení koupelen.... K bytu možnost zakoupit kryté garážové stání. U vyhrazených venkovních parkovacích míst možnost dobíjení elektromobilů. Na lodžii osazena elektrická zásuvka a osvětlení. Výstavba bude dokončena na podzim 2024. Již nyní je možno si byt zarezervovat, bližší informace k financování podá makléř.

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás