+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

Pronájem přízemního obchodu v Třebíči, Karlovo nám., 120 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodu umístěného na frekventované spodní straně Karlova náměstí, centrum města, přízemí, 2 výlohy. K obchodu náleží sklad, šatna a sociální zařízení. Celková výměra 120 m2. Možné využití i na kancelářskou činnost (banka, pojišťovna, vzorková kancelář a jiné....). Od roku 2023 majitel přešel na úspornější vytápění přes firmu TTS. PENB prozatím nedodán, z tohoto důvodu uvádíme energ. tř. G. Bližší informace u makléře.

Pronájem novostavby bytu 2+kk s garážovým stáním v Třebíči, ul. Okružní

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem prostorné novostavby bytu 2+kk (+ šatna) o výměře 61,7 m2 s lodžií 5 m2 a sklepem 3,9 m2. Jedná se o nízkoenergetickou novostavbu v okrajové části města (v dosahu zastávka MHD, MŠ, ZŠ, multifunkční sportoviště, fitness, COOP prodejna.....). Kvalitní materiály: zdivo Heluz + zateplení, plastová trojskla s venkovními roletami, bezpečnostní vstupní dveře, plovoucí podlahy, kuchyňská linka včetně zabudovaných spotřebičů (myčka, digestoř, trouba, mikrovlnná trouba, indukční varná deska) zhotovená na míru. Koupelna s vanou, umyvadlem se skříňkou, topným žebříkem, závěsným záchodem. V ceně bytu garážové stání umístěné v suterénu budovy. Nájem: 14.500 Kč + cca 3.000 Kč záloha na energie, vratná kauce: 29.000 Kč.

Pronájem bytu 3+1 v Polné, Husovo nám., okr. Jihlava

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem prostorného zděného bytu 3+1 o výměře 95 m2 v historickém centru města. Obec Polná se nachází cca 15 km od Jihlavy. Byt je umístěný ve II.NP domu a je po částečné rekonstrukci (dřevěná eurookna, podlahy, soc. zařízení). Vlastní vodoměr, elektroměr a plynový kotel, rozvod internetu. Výše záloh na vodné a stočné včetně odvodu odpadních vod, úklid a el. energii společných prostor činí 976 Kč/měsíc, elektřinu a plyn hradí nájemce přímo dodavatelům těchto služeb. Bližší informace podá makléř.

Pronájem zrekonstruovaného objektu v Mikulovicích, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem rozsáhlého zrekonstruovaného objektu s obytnou a komerční částí, parkovací plochy přímo u objektu, kryté stání i na vyšší auta, dva příjezdy. Možnost všestranného využití: na trvalé bydlení spojené s komercí, penzion, apod. Rrekonstrukce proběhla v roce 2019 - 2022, elektroinstalace v mědi, voda v plastu, všechny střešní krytiny nové, krovy po rekonstrukci, střešní folie, podlahové vytápění + radiátory, nový kondenzační plynový kotel, nové inteiéry, zateplené stropy, plastová okna, garážová vrata na elektropohon, rozvody internetu...... Obytná část obsahuje dvě vybavené bytové jednotky: 4+1 (krb) a 1+1 a dále je zde možnost zřízení obytného podkroví - připraveno, technickou místnost se soc. zařízením a sklad. K objektu náleží prostorná klenbová místnost (sál) - elektroinstalace v mědi, tepolovodní podlahové vytápění, rozvod vody v prostoru (vhodné na komerční využití na různé akce, školení, večírky, svatby, posilovnu.......), stodola - parkovací plochy, uzavřený dvůr s nově zbudovanou pergolou, za objektem zahrada, která má i samostatný příjezd, celková výměra pozemku 2 448 m2. PENB prozatím nedodán, z tohoto důvodu uvádíme energertickou tř. G, bližší informace u makléře.

Pronájem zrekonstruovaného bytu 2+1 v Třebíči, ul. Kpt. Nálepky

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zrekonstruovaného bytu 2+1 s lodžií (krásný výhled do zeleně, klidné místo) v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností. Byt se nachází ve 3. NP (v domě výtah), výměra bytu 54,2 m2, prostorná lodžie, sklep. Zděné jádro (koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem se skříňkou, záchod samostatný), kuchyňská linka včetně spotřebičů (digestoř, plynová varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem), plovoucí podlahy, dlažba, na chodbě prostorná skříň. Při podpisu nájemní smlouvy se skládá vratná kauce ve výši 13.300,- Kč. Plyn (záloha cca 300 Kč/měsíc), elektřina (záloha cca 900 Kč/měsíc) budou převedeny na nájemníka. Byt je k dispozici od 1.3.2024.

Pronájem novostavby bytu 2+kk o výměře 61,7 m2 v Třebíči, ul. Okružní

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem prostorné novostavby bytu 2+kk (+ šatna) o výměře 61,7 m2 s lodžií 5 m2 a sklepem 3,7 m2. Jedná se o nízkoenergetickou novostavbu v okrajové části města (v dosahu zastávka MHD, MŠ, ZŠ, multifunkční sportoviště, fitness, COOP prodejna.....). Kvalitní materiály: zdivo Heluz + zateplení, plastová trojskla s venkovními roletami, bezpečnostní vstupní dveře, plovoucí podlahy, kuchyňská linka včetně zabudovaných spotřebičů (myčka, digestoř, trouba, mikrovlnná trouba, indukční varná deska) zhotovená na míru. Koupelna s vanou (zástěna), umyvadlem se skříňkou, topným žebříkem, závěsným záchodem. Nájem: 13.000 Kč + 3.000 Kč záloha na energie, vratná kauce: 26.000 Kč..

Pronájem novostavby zařízeného bytu 3+kk s garážovým stáním v Třebíči, ul. Mrštíkova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem velmi pěkné, zděné novostavby bytu 3+kk o výměře 71,5 m2 + 2 prostorné terasy, sklep a garážové stání v domě. Byt se nachází ve 2. patře domu (v budově výtah). Pronájem je včetně včetně kompletního nového vybavení (nábytku) a spotřebičů dle fotografií. Podlahové vytápění v celém bytě. Nemovitost je umístěna v žádané lokalitě "Horka - Domky" v dosahu veškeré občanské vybavenosti. Vratná kauce: 36.000 Kč, záloha na energie cca 4.000 Kč měsíčně. K dispozici od 1.3.2024.

Pronájem novostavby bytu 2+kk včetně garážového stání v Třebíči, ul. Okružní

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem novostavby bytu 2+kk (+ šatna) o výměře 59,7 m2, lodžií 6,9 m2, sklepem 3,1 m2 a garážovým stáním v domě. Jedná se o nízkoenergetickou novostavbu v okrajové části města (v dosahu zastávka MHD, MŠ, ZŠ, multifunkční sportoviště, fitness, COOP prodejna.....). Kvalitní materiály: zdivo Heluz + zateplení, plastová trojskla s venkovními roletami, bezpečnostní vstupní dveře, plovoucí podlahy, kuchyňská linka včetně všech zabudovaných spotřebičů (myčka, lednice s mrazákem, digestoř, trouba, mikrovlnná trouba, indukční varná deska) zhotovená na míru. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem se skříňkou, topným žebříkem, záchod s umývátkem samostatný. Nájem: 14.500 Kč + cca 3.000 Kč záloha na energie, vratná kauce: 29.000 Kč.

Pronájem bytu 1+1 v Třebíči, ul. Na Svahu

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem bytu 1+1 s novou lodžií (velmi hezký výhled na Hrádek) v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností. Byt je umístěný ve 3. patře čtyřpatrového domu. Byt je částečně vybavený nábytkem (obývací stěna v pokoji, lavice, stolek v kuchyni) a spotřebiči (lednička, pračka). Dům po revitalizaci, byt v původním, udržovaném stavu..... Nájemné: 8.225 Kč, služby cca 2775 Kč měsíčně, vratná kauce: 11.000 Kč, další informace u makléře.

Pronájem zařízeného bytu 2+1 v Třebíči, ul. Zahraničního odboje

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zařízeného zrekonstruovaného bytu 2+1 o výměře 59 m2 v okrajové části města. Zděné jádro (koupelna: sprchový kout, umyvadlo se skříňkou, pračka, záchod s umývátkem samostatný), kuchyňská linka s protilinkou včetně spotřebičů, jídelní stůl, židle, sedačka, stěna, nové podlahy, interiérové dveře. V bytě možno zřídit šatnu (nyní volná plocha), k bytu náleží balkón a 2 sklepní kóje (jedna společná se s sousedem, druhá samostatná). Byt se nachází ve 2. patře čtyřpatrového domu. Klidná lokalita, prostorné parkoviště nedaleko domu, multifunkční hřiště, zastávka MHD, prodejna COOP..... K ceně bude připočtena záloha na energie: 2.981 Kč měsíčně + elektřina (ta bude přepsaná na nájemníka), bližší informace u makléře.

Pronájem novostavby bytu 2+kk s garážovým stáním v Třebíči, ul. Okružní, A301

e výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kompletně zařízené novostavby bytu 2+kk (+ šatna) o výměře 67,1 m2 s lodžií 5 m2 (orientace na západní stranu), sklepem 3,1 m2 a garážovým stáním v domě. Jedná se o nízkoenergetickou novostavbu v okrajové části města (v dosahu zastávka MHD, MŠ, ZŠ, multifunkční sportoviště, fitness, COOP prodejna.....). Kvalitní materiály: zdivo Heluz + zateplení, plastová trojskla s venkovními roletami, bezpečnostní vstupní dveře, plovoucí podlahy. Byt je kompletně vybavený nábytkem a spotřebiči: kuchyňská linka včetně všech zabudovaných spotřebičů (myčka, lednice s mrazákem, digestoř, trouba, indukční varná deska) zhotovená na míru, jídelní stůl, židle, sedací souprava, křesla, komoda, TV, dvoulůžko, skříň, věšáková stěna, osvětlení.... Koupelna s vanou, umyvadlem, závěsným záchodem, topným žebříkem a pračkou. Nájem včetně garážového stání: 20.000 Kč + záloha na energie (dle počtu osob).

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás