+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

Pronájem obchodního prostoru v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nově zrekonstruovaného obchodního prostoru (krásné klenbové stropy) v centru města, přízemí, samostatný vstup, výloha. Nová podlaha (dlažba, podlahové vytápění), omítky, výloha, vstup. Výměra 40 m2, vlastní měření energií, v prostoru bude zřízeno vlastní soc. zařízení.

Pronájem bytu 1+1 v Třebíči, ul. Maxima Gorkého

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem bytu 1+1 v Třebíči v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností (škola, školka, zdravotní středisko, nákupní centrum....... Výměra bytu 31,9 m2, 3. patro (výtah se připravuje), sklep, balkon, upravené jádro, orientace na jih. Součástí bytu je kuchyňská linka, jídelní stůl, soc. zařízení (ostatní vybavení je současného nájemníka). Při podpisu nájemní smlouvy složení vratné kauce ve výši 8.500,- Kč.

Pronájem bytu 2+1 v Třebíči, ul. C. Boudy

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem bezbariérového bytu 2+1 se šatnou o celkové výměře 56 m2 v lokalitě s dobrou občanskou vybaveností (škola, školka, hřiště, poliklinika, zastávka MHD, nákupní centrum, placecký bazén, fitness......). Byt je v udržovaném stavu, koupelna s malou vanou, záchod samostatný, nové podlahy, šatna (policový systém), žaluzie, osvětlení, k bytu náleží sklepní kóje. Cena včetně energií, kauce: jeden měsíční nájem (vratná po ukončení nájmu).

Pronájem nebytových prostor v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových prostor vhodných na služby (kosmetiku, manikúru, pedikúru, masáže, atd....) nebo kancelář. V prostoru se nachází rozvod vody (dřez), omyvatelná podlaha (lino), jedná se o 1 místnost o výměře 12,4 m2, na patře sociální zařízení a prostorná chodba (čekárnu). Prostory se nachází v zadním taktu domu, centrum města, klidné místo, 1. patro.

Obchod v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodu na frekventovaném místě v centru města (při průchodu do Židovské čtvrti, před restaurací "Black House"). Obchodní prostory o výměře 35 m2 se nachází v přízemí, 3 výlohy, v prostoru umyvadlo, EZS....

Pronájem nově zrekonstruované kanceláře v Třebíči, ul. Hasskova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zrekonstruované kanceláře s umyvadlem v 1. patře domu za výhodnou cenu. Výměra 12,2 m2, nová vinylová podlaha, stropní podhled, vlastní měření energií (vlastní vodoměr a elektroměr), id. část výlohy v přízemí (v ceně). Sociální zařízení společné pro 2-3 nájemníky, v domě wi-fi. Měsíční náklady na energie cca 1.200,-Kč.

Pronájem zavedené restaurace v Třebíč, lok. Horka-Domky

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zavedené restaurace s venkovními zahrádkami, parkovištěm (vyhrazená parkovací místa) v žádané lokalitě Horka-Domky. Kolaudace stavby proběhla v roce 2002, poté prošla celkovou rekonstrukcí. Objekt je rozdělen na 3 samostatné sekce, celková vnitřní kapacita 110 míst k sezení: restauraci (40 míst k sezení), vinárnu (20 míst k sezení) a salonek (50 míst k sezení), další venkovní posezení nabízí dvě zahrádky. Sociální zařízení, šatna, kancelář, technická místnost, kuchyně se zázemím. Objekt je kompletně vybaven kvalitním nábytkem, spotřebiči, nová výmalba. Bližší informace k vybavení poskytne makléř.

Pronájem obchodu - kanceláře 25 m2 v Třebíči, Jihlavská brána

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodu - kanceláře o vým. 25 m2 v přízemí v obchodním domě Oáza. Výloha, reklamní plocha na domě, soc. zařízení na patře. V případě zájmu o větší výměru je možno předmětný prostor rozšířit, informace v kanceláři.

Pronájem zděného bytu 1+1 v Třebíči, ul. I. Olbrachta

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zděného bytu o výměře 36,1 m2 v klidné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností. Jedná se o nadstavbu s lodžií umístěnou ve 4. patře (bez výtahu). K bytu náleží sklepní kóje. Zděné jádro: koupelna (vana, umyvadlo se skříňkou), WC s umývátkem samostatné, vlastní plynový kotel, podlahy: lino. Byt se pronajímá bez nábytku (vyjma vestavěné skříně), bližší informace u makléře. Při podpisu nájemní smlouvy se hradí kauce ve výši 17.000 Kč (vratná po ukončení nájmu).

Pronájem nebytových ploch v Třebíči, ul. Hrotovická

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových ploch v administrativní budově na ul. Hrotovická s parkováním přímo u objektu ! Prostory možno vzít po patrech i jednotlivě, možnost výběru patra, volné plochy se nachází ve II - I.NP. Celková výměra 259 m2 (kanceláře již od 10 m2), sociální zařízení na každém patře. Prostory jsou v dobrém technickém stavu, rekonstruované v roce 2015: plastová okna, žaluzie, topná tělesa, koberce. Energie se hradí dle odpočtových měřidel.

Pronájem prostoru po kadeřnictví v Třebíči, ul. Jihlavská brána

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytového prostoru po zavedeném kadeřnictví, centrum města, Jihlavská brána - při výjezdu z náměstí. Prostory se nachází v 1. patře, jedná se o 2 místnosti, celková výměra 36 m2, výhled směrem na klidnou, Židovskou část města. Na podlaze dlažba, rozvod vody a odpadu v prostoru, Wi-Fi v ceně nájemného.

Pronájem nebytového prostoru v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových prostor v centru města, vhodných na obchod, služby, kanceláře, cvičební lekce, atd... Jedná se o prostory v přízemí, vým. cca 40 m2, disp.: 2 místnosti + vlastní soc. zařízení (záchod s umyvadlem). Ve větší místnosti rozvod vody, na podlaze dlažba, klenbové stropy. Reklamní plocha na domě k využití (v ceně).

Pronájem podkroví v Polné, okr. Jihlava

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových prostor v centru města, prostory jsou umístěné v podkroví, výměra 80 m2 s možností rozšíření na 160 m2. Jedná se o prostor bez oken (možnost doplnit o světlovody i možnost vybudování sociálních zařízení.......), klimatizace, koberec. Vhodné na kurzy, lekce cvičení, kancelářskou činnost...... Bližší informace u makléře.

Pronájem malého obchodu v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodního prostoru s výlohou a zázemím v centru města, přízemí. K obchodu náleží sklad a vlastní sociální zařízení (WC + umyvadlo), celková výměra prostor cca 25 m2. Klenbové stropy, na podlaze dlažba. Vlastní měření energií, bližší informace u makléře.

Pronájem obchodních ploch v Polné, okr. Jihlava

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových prostor přímo v centru Polné, parkování u objektu ! Vhodné na obchodní i kancelářskou činnost, služby, restauraci..... K dispozici jsou nebytové prostory v přízemí o výměře 92,1 m2 a prostory v 1. patře o vým. 153,27 m2. V každém patře sociální zařízení, vlastní měření plynu a elektřiny........

Pronájem obchodních prostor v Třebíči, Jejkovská brána

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodních prostor v přízemí, centrum města - Jejkovská brána (nedaleko hlavní pošty), výloha. K obchodnímu prostoru náleží plocha v suterénu (klenby) - sklady, event. vhodné i ke komerčnímu využití (restaurace, bar, kavárna, vinotéka, atd.).... Nové omítky, výmalba, nátěr zárubní..... Prostory je možno rozšířit o celé vrchní patro + půdu - bližší informace u makléře.

Obchodní prostory v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Obchodní prostory o výměře 250 m2 v centru města, spodní strana náměstí. Obchodní plochy, kancelářské prostory, 2 x sociální zařízení. Podlahové vytápění. V případě zájmu je možnost vzít do pronájmu i celý dům - informace v kanceláři.

Pronájem obchodu - kanceláře v Třebíči v OD Oáza, 20 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodu (kanceláře) o výměře 20 m2 v 1. patře domu, frekventované místo - náměstí, spodní strana. V prostoru se nachází umyvadlo, vhodné též na služby (kosmetiku, masáže, manikúru, pedikúru, atd.). Reklamní plochy, kuchyňka a sociální zařízení k dispozici. Wifi v ceně nájemného.

Novostavba kancelářských prostor v Třebíči, ul. Průmyslová

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Luxusní prostorné kancelářské prostory ve 2. patře nízkoenergetické novostavby v průmyslové zóně s možností užívání vyhrazených parkovacích ploch. Prostory jsou částečně zařízeny nábytkem, mají vlastní soc. zařízení (WC, sprchu), kuchyňku, venkovní žaluzie, v ceně reklamní poutač u objektu. Prostory možno libovolně rozdělit příčkami, výměra 129 m2 a 191 m2. Vlastní měření energií - levné náklady.

Pronájem kanceláře (č. 11) v Třebíči, Jihlavské bráně, 63 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kanceláře o výměře 63 m2, 2. patro obchodně administrativní budovy. Kancelář má vlastní zabezpečovací zařízení, nová okna, sociální zařízení na patře. Úklid společných prostor zajišťuje firma (v ceně paušálu). Možno využít reklamní plochu na domě.

Pronájem nebytového prostoru v Třebíči, Jihlavská brána, 70 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem světlého nebytového prostoru vhodného na obchod nebo kancelář, celková výměra 70 m2, 1. patro obchodně administrativní budovy. Nová plastová okna a balkón. dveře, podlaha: lino. Prostor má vlastní zabezpečovací zařízení, sociální zařízení na patře, úklid společných prostor zajišťuje firma (v ceně paušálu).

Pronájem kadeřnického křesla v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kadeřnického křesla v zavedeném kadeřnickém salonu v centru města. Prostory se nachází v přízemí (velmi pěkné klenbové stropy, dlažba), k dispozici vstupní místnost (sloužící jako čekárna pro klienty), šatna (sklad) a soc. zařízení. K dispozici dle dohody. Cena je již včetně energií. Bližší informace v kanceláři.

Pronájem nebytových prostor v Třebíči, ul. Jungmannova

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem zrekonstruovaných nebytových prostor v 1. patře domu, vhodné na kancelářskou, obchodní činnost, služby (kadeřnictví, masáže, kosmetické studio, atd.), celková výměra cca 132 m2 - možno i po částech. Kanceláře (6 x), vybavená kuchyňka, sociální zařízení - WC s umyvadlem (pro klienty), koupelna + WC (pro personál), za domem parkoviště ! Zaveden internet, bezdrát. telefonní ústředna, podlahy v kancelářích plovoucí + parkety, v koupelně a chodbě keram. dlažba. Možnost pronájmu suterénních prostor (započata rekonstrukce), vým. cca 120 m2, vhodných např. ke zřízení kavárny, restaurace, atd. Dále možnost pronájmu 2 garáží (za domem) za cenu 900,-Kč/měs. + DPH.

Vybavené kancelářské prostory v Mor. Budějovicích, ul. Sokolská

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem pěti zařízených kanceláří (o výměře 23,1 m2, 17,7 m2, 15,4 m2, 12,1 m2 a 7,4 m2 - možno i jednotlivě) v 1. patře domu na frekventovaném dobře viditelném místě. Kanceláře jsou vybaveny nábytkem (v ceně). K dispozici sociální zařízení, kuchyňka a šatna; počítačová síť, telefonní linky.

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás