+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

Pronájem domu v Třebíči, Jejkovská brána

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem objektu (obchodní, kancelářské a skladovací prostory) ke komerčnímu využití na frekventovaném místě v centru města: Celková výměra 440 m2, jedná se o suterén (klenbové stropy), přízemí, patro a půdní prostor domu. Nové omítky, výmalba, nátěr zárubní..... Prostory jsou vhodné po rekonstrukci i na restaurační zařízení, vinotéku či jiné využití..... Další informace u makléře.

Vybavené kancelářské prostory v Mor. Budějovicích, ul. Sokolská

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem pěti zařízených kanceláří (o výměře 23,1 m2, 17,7 m2, 15,4 m2, 12,1 m2 a 7,4 m2 - možno i jednotlivě) v 1. patře domu na frekventovaném dobře viditelném místě. Kanceláře jsou vybaveny nábytkem (v ceně). K dispozici sociální zařízení, kuchyňka a šatna; počítačová síť, telefonní linky.

Novostavba kancelářských prostor v Třebíči, ul. Průmyslová

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Luxusní prostorné kancelářské prostory ve 2. patře nízkoenergetické novostavby v průmyslové zóně s možností užívání vyhrazených parkovacích ploch. Prostory jsou částečně zařízeny nábytkem, mají vlastní soc. zařízení (WC, sprchu), kuchyňku, venkovní žaluzie, v ceně reklamní poutač u objektu. Prostory možno libovolně rozdělit příčkami, výměra 129 m2 a 191 m2. Vlastní měření energií - levné náklady.

Obchodní prostory v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Obchodní prostory o výměře 250 m2 v centru města, spodní strana náměstí. Obchodní plochy, kancelářské prostory, 2 x sociální zařízení. Podlahové vytápění. V případě zájmu je možnost vzít do pronájmu i celý dům - informace v kanceláři.

Pronájem kanceláří s parkovacím místem v Třebíči, centrum města

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem třech kanceláří v centru města na spodní straně Karlova nám. Prostory se nachází v 1. patře, výměry 11 m2, 13 m2 a 20 m2 (možno i jednotlivě). Sociální zařízení a kuchyňka (nově zrekonstruované) k dispozici na patře. Možnost pronájmu parkovacího místa ve dvoře a výlohy v průjezdu domu. K dispozici dle dohody. Ceny od 2.000,-Kč/měsíc.

Pronájem nebytového prostoru v Třebíči, Jihlavská brána, 70 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem světlého nebytového prostoru vhodného na obchod nebo kancelář, celková výměra 70 m2, 1. patro obchodně administrativní budovy. Nová plastová okna a balkón. dveře, podlaha: lino. Prostor má vlastní zabezpečovací zařízení, sociální zařízení na patře, úklid společných prostor zajišťuje firma (v ceně paušálu).

Pronájem kanceláře (č. 11) v Třebíči, Jihlavské bráně, 63 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kanceláře o výměře 63 m2, 2. patro obchodně administrativní budovy. Kancelář má vlastní zabezpečovací zařízení, nová okna, sociální zařízení na patře. Úklid společných prostor zajišťuje firma (v ceně paušálu). Možno využít reklamní plochu na domě.

Pronájem pozemku v Třebíči, ul. U Větrníku

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem pozemku o celkové výměře 98 m2 u hlavní silnice v lok. Borovina. Vhodný ke komerčnímu využití (na umístění stánku s občerstvením, pečiva), sklad, či jiné využití. Elektřina na pozemku - možnost připojení.

Pronájem kadeřnického křesla v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kadeřnického křesla v zavedeném kadeřnickém salonu v centru města. Prostory se nachází v přízemí (velmi pěkné klenbové stropy, dlažba), k dispozici vstupní místnost (sloužící jako čekárna pro klienty), šatna (sklad) a soc. zařízení. K dispozici dle dohody. Cena je již včetně energií. Bližší informace v kanceláři.

Pronájem kanceláře - obchodu v Třebíči, Jihlavská brána

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kanceláře vhodné i na obchodní činnost, služby v 1. patře obchodně-administrativní budovy v centru města. Výměra 25 m2, okna s výhledem na řeku, dobře viditelné místo. V prostoru se nachází menší umyvadlo.

Pronájem nebytových prostor v Třebíči, ul. Jungmannova

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem zrekonstruovaných nebytových prostor v 1. patře domu, vhodné na kancelářskou, obchodní činnost, služby (kadeřnictví, masáže, kosmetické studio, atd.), celková výměra cca 132 m2 - možno i po částech. Kanceláře (6 x), vybavená kuchyňka, sociální zařízení - WC s umyvadlem (pro klienty), koupelna + WC (pro personál), za domem parkoviště ! Zaveden internet, bezdrát. telefonní ústředna, podlahy v kancelářích plovoucí + parkety, v koupelně a chodbě keram. dlažba. Možnost pronájmu suterénních prostor (započata rekonstrukce), vým. cca 120 m2, vhodných např. ke zřízení kavárny, restaurace, atd. Dále možnost pronájmu 2 garáží (za domem) za cenu 900,-Kč/měs. + DPH.

Pronájem obchodu v Třebíči, Komenského nám., OD Máj

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem malého obchodu o výměře 9 m2 přímo naproti vstupu do obchodního domu, přízemí, velmi zajímavé frekventované místo vhodné i na kancelář. V budově se nachází následující prodejny: papírnictví, hračky, bižuterie, spodní prádlo, nábytek, elektro, železářství, prodejna kuchyní, butik, turecká restaurace....Volné ihned.

Objekt ke komerčnímu využití, Třebíč, ul. Viktorinova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Jednopodlažní budovu s dobrou dopravní dostupností v lok. Nové Dvory, celková výměra 938 m2, prostorné parkoviště naproti objektu. Objekt je po část. rekonstrukci: nová plastová okna, hliníkové vstupní dveře, vrata na el. pohon, střešní krytina, mříže do oken, soc. zařízení, vestavba kanceláří, teplovodní vytápění, EZS..... Možnost všestranného využití: obchod, služby, výroba, sklady, kancelářská činnost......

Obchodní prostor 25 m2 v přízemí na Karlově nám. v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodu o výměře 25 m2 v přízemí při vstupu do átria domu, centrum města. Prostor je vhodný na obchodní či kancelářskou činnost (naposledy sloužil jako prodejna ovoce a zeleniny). K prostoru náleží menší sklad s umyvadlem. Odpočtový elektroměr, vytápění cca: 1.000 Kč/měsíc. Uvolnění dle dohody.

Pronájem zařízeného bytu 2+kk v Třebíči, ul. Velkomeziříčská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Nově zbudovaný prostorný byt 2+kk - apartmán (vým. 74 m2) s lodžií a parkovacím místem (garáž v objektu) k dlouhodobému pronájmu. Kompletně vybaveno: kuchyňská linka (lednice s mrazákem, sklokeramická deska, rychlovarná konvice), jídelní stůl, židle, sedací pohovka, manželská postel, skříně, 2 x televize, nádobí, lůžkoviny, žaluzie, závěsy, záclony...... V ceně jsou zahrnuty energie, připojení k internetu prostřednictvím wi-fi, pravidelný úklid včetně výměny ložního prádla a ručníků. Nabídka je platná pouze pro firmy (ubytování zaměstnanců, manažera...), bližší informace u makléře.

Pronájem obchodu - kanceláře v Třebíči v OD Oáza, 20 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodu (kanceláře) o výměře 20 m2 v 1. patře domu, frekventované místo - náměstí, spodní strana. V prostoru se nachází umyvadlo, vhodné též na služby (kosmetiku, masáže, manikúru, pedikúru, atd.). Reklamní plochy, kuchyňka a sociální zařízení k dispozici. Wifi v ceně nájemného.

Pronájem nebytových prostor v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových prostor vhodných na kancelář nebo služby (kosmetiku, manikúru, pedikúru, atd....). Prostory se nachází v centru města - zadní trakt domu, klidné místo, 1. patro domu. Jedná se o prostor o výměře 14,5 m2 se skladem o výměře 4,7 m2 (umyvadlo). K dispozici sociální zařízení a vstupní prostorná chodbu (možno využít jako čekárna pro klienty). Omyvatelné podlahy: lino + dlažba, plastové okno, nové podhledy.

Pronájem patra domu v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem celého patra kancelářských prostor v centru města, celková výměra 223 m2, kuchyňka, soc. zařízení (WC dámské, pánské), sprcha. Kanceláře se nachází v budově nad ČSOB, 2. patro, vstup z průjezdu, event. z náměstí (informace v kanceláři). Kanceláře jsou v dobrém technickém stavu.

Pronájem kanceláře s umyvadlem v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kanceláře o vým. 16,8 m2 v centru města (zadní trakt domu), 1. patro, vhodné i na služby (umyvadlo v místnosti), soc. zařízení na patře. K dispozici ihned, další informace u makléře.

Pronájem dvojkanceláře v Třebíči, ul. Velkomeziříčská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem dvojkanceláře s vlastním příslušenstvím (šatna - vestavěné skříně, WC, koupelna). Výměry kanceláří 17,2 a 12,42 m2, příslušenství o vým. 12,22 m2, na podlaze v kancelářích koberec - možno vyměnit.

Pronájem komerčního objektu v Třebíči, ul. Maxima Gorkého

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem dvoupodlažního objektu vhodného na skladování, kanceláře, lehkou výrobu...., jedná se o krátkodobý pronájem na cca 1 rok. Suterén: užitná plocha 173 m2 (5 x technická místnost, WC), přízemí: užitná plocha 254 m2 (8 místností, soc. zařízení: 3 x WC, sprcha, sklady, kuchyňka).

Pronájem bytu 1+1 v Třebíči, ul. Okružní

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem bytu 1+1 s novou prostornou lodžií, výměra bytu 33,1 m2. Byt se nachází ve 3. patře (čtyřpatrový dům s výtahem), původní jádro a kuchyňská linka, orientace na jih, k bytu náleží sklepní kóje. Při podpisu nájemní smlouvy složení vratné kauce ve výši 10.000,- Kč.

Pronájem nebytových prostor v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zrekonstruovaného prostoru v centru města (bezbariérový vstup - přízemí, zadní trakt domu). Výměra 60 m2 (chodba, 2 místnosti), podlahové vytápění, nová dřevěná eurookna, klenbové stropy, sociální zařízení. K dispozici reklamní plocha na domě. Vlastní měření elektřiny i plynu. Volné dle dohody.

Pronájem nebytových prostor v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zrekonstruovaného prostoru v centru města (bezbariérový vstup - přízemí, zadní trakt domu). Výměra 60 m2 (chodba, 2 místnosti), podlahové vytápění, nová dřevěná eurookna, klenbové stropy, sociální zařízení. K dispozici reklamní plocha na domě. Vlastní měření elektřiny i plynu. Volné dle dohody.

Pronájem nebytových ploch v Třebíči, ul. Hrotovická

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových ploch v administrativní budově na ul. Hrotovická s parkováním přímo u objektu ! Prostory možno vzít po patrech i jednotlivě, možnost výběru patra, volné plochy se nachází ve II - I.NP. Celková výměra 259 m2 (kanceláře již od 10 m2), sociální zařízení na každém patře. Prostory jsou v dobrém technickém stavu, rekonstruované v roce 2015: plastová okna, žaluzie, topná tělesa, koberce. Energie se hradí dle odpočtových měřidel.

Pronájem výrobních ploch v Třebíči, ul. Sedlákova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových ploch v lok. Horka - Domky, jedná se o výrobní, skladovací, kancelářské prostory, možnost i jiného využití..... Dobrý technický stav, budova po rekonstrukci (nově zatepleno, plastová okna). Jedná se o světlé prostory, které se nachází ve 2. patře, celková výměra 242 m2 (vlastní výrobní plochy: 146 m2, sociální zařízení: muži, ženy, kancelář, kuchyňka). Nákladní výtah s nosností 500 kg, nosnost podlah 400 kg/m2, vlastní elektroměr, vyhrazené parkovací plochy ve dvoře (v ceně nájemného) ! Úklid společných prostor zajištěn.

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás