+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

Pronájem zrekonstruovaného bytu 2+1 v Třebíči, ul. Kpt. Nálepky

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zrekonstruovaného bytu 2+1 s lodžií (krásný výhled do zeleně, klidné místo) v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností. Byt se nachází ve 3. NP (v domě výtah), výměra bytu 54,2 m2, prostorná lodžie, sklep. Zděné jádro (koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem se skříňkou, záchod samostatný), kuchyňská linka včetně spotřebičů (digestoř, plynová varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem), plovoucí podlahy, dlažba, na chodbě prostorná skříň. Při podpisu nájemní smlouvy se skládá vratná kauce ve výši 13.300,- Kč. Plyn (záloha cca 300 Kč/měsíc), elektřina (záloha cca 900 Kč/měsíc) budou převedeny na nájemníka. Byt je k dispozici od 1.3.2024.

Pronájem bytu 1+1 v Třebíči, ul. Na Svahu

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem bytu 1+1 s novou lodžií (velmi hezký výhled na Hrádek) v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností. Byt je umístěný ve 3. patře čtyřpatrového domu. Byt je částečně vybavený nábytkem (obývací stěna v pokoji, lavice, stolek v kuchyni) a spotřebiči (lednička, pračka). Dům po revitalizaci, byt v původním, udržovaném stavu..... Nájemné: 8.225 Kč, služby cca 2775 Kč měsíčně, vratná kauce: 11.000 Kč, další informace u makléře.

Pronájem novostavby bytu 2+kk o výměře 61,7 m2 v Třebíči, ul. Okružní

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem prostorné novostavby bytu 2+kk (+ šatna) o výměře 61,7 m2 s lodžií 5 m2 a sklepem 3,7 m2. Jedná se o nízkoenergetickou novostavbu v okrajové části města (v dosahu zastávka MHD, MŠ, ZŠ, multifunkční sportoviště, fitness, COOP prodejna.....). Kvalitní materiály: zdivo Heluz + zateplení, plastová trojskla s venkovními roletami, bezpečnostní vstupní dveře, plovoucí podlahy, kuchyňská linka včetně zabudovaných spotřebičů (myčka, digestoř, trouba, mikrovlnná trouba, indukční varná deska) zhotovená na míru. Koupelna s vanou (zástěna), umyvadlem se skříňkou, topným žebříkem, závěsným záchodem. Nájem: 13.000 Kč + 3.000 Kč záloha na energie, vratná kauce: 26.000 Kč..

Pronájem přízemního obchodu v Třebíči, Karlovo nám., 120 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodu umístěného na frekventované spodní straně Karlova náměstí, centrum města, přízemí, 2 výlohy. K obchodu náleží sklad, šatna a sociální zařízení. Celková výměra 120 m2. Možné využití i na kancelářskou činnost (banka, pojišťovna, vzorková kancelář a jiné....). Od roku 2023 majitel přešel na úspornější vytápění přes firmu TTS. PENB prozatím nedodán, z tohoto důvodu uvádíme energ. tř. G. Bližší informace u makléře.

Pronájem novostavby bytu 2+kk s garážovým stáním v Třebíči, ul. Okružní

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem prostorné novostavby bytu 2+kk (+ šatna) o výměře 61,7 m2 s lodžií 5 m2 a sklepem 3,9 m2. Jedná se o nízkoenergetickou novostavbu v okrajové části města (v dosahu zastávka MHD, MŠ, ZŠ, multifunkční sportoviště, fitness, COOP prodejna.....). Kvalitní materiály: zdivo Heluz + zateplení, plastová trojskla s venkovními roletami, bezpečnostní vstupní dveře, plovoucí podlahy, kuchyňská linka včetně zabudovaných spotřebičů (myčka, digestoř, trouba, mikrovlnná trouba, indukční varná deska) zhotovená na míru. Koupelna s vanou, umyvadlem se skříňkou, topným žebříkem, závěsným záchodem. V ceně bytu garážové stání umístěné v suterénu budovy. Nájem: 14.500 Kč + cca 3.000 Kč záloha na energie, vratná kauce: 29.000 Kč.

Pronájem zděného bytu 1+kk v Polné, Husovo náměstí, 60,1 m2, okr. Jihlava

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem velmi prostorného zděného bytu 1+KK (+ šatna) o celkové výměře 60,1 m2 v historickém centru města. Obec Polná se nachází cca 15 km od Jihlavy. Byt je umístěný ve 2. patře domu (okna do náměstí). Byt je po rekonstrukci, nové podlahy, dřevěná eurookna, podhledy, výmalba, vlastní elektroměr a plynoměr, internetové připojení. Výše záloh na vodné a stočné včetně odvodu odpadních vod, úklidu a el. energie společných prostor činí 976 Kč/měsíčně, elektřinu a plyn hradí nájemce přímo dodavatelům těchto služeb, bližší informace podá makléř.

Pronájem bytu 2+kk v Polné, Husovo nám., okr. Jihlava

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem prostorného zděného bytu 2+KK o výměře 75 m2 v historickém centru města. Obec Polná se nachází cca 15 km od Jihlavy. Byt je orientovaný do klidné části dvorního traktu a je umístěný v posledním 3. patře domu. Byt je po částečné rekonstrukci, vlastní elektroměr a plynoměr, internetové připojení. Výše záloh na vodné a stočné vč. odvodu odpadních vod, úklid a el. energii společných prostor je aktuálně 976 Kč/měsíc, elektřinu a plyn hradí nájemce přímo dodavatelům těchto služeb. Bližší informace podá makléř.

Pronájem bytu 3+1 v Polné, Husovo nám., okr. Jihlava

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem prostorného zděného bytu 3+1 o výměře 95 m2 v historickém centru města. Obec Polná se nachází cca 15 km od Jihlavy. Byt je umístěný ve II.NP domu a je po částečné rekonstrukci (dřevěná eurookna, podlahy, soc. zařízení). Vlastní vodoměr, elektroměr a plynový kotel, rozvod internetu. Výše záloh na vodné a stočné včetně odvodu odpadních vod, úklid a el. energii společných prostor činí 976 Kč/měsíc, elektřinu a plyn hradí nájemce přímo dodavatelům těchto služeb. Bližší informace podá makléř.

Pronájem zrekonstruovaného objektu v Mikulovicích, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem rozsáhlého zrekonstruovaného objektu s obytnou a komerční částí, parkovací plochy přímo u objektu, kryté stání i na vyšší auta, dva příjezdy. Možnost všestranného využití: na trvalé bydlení spojené s komercí, penzion, apod. Rrekonstrukce proběhla v roce 2019 - 2022, elektroinstalace v mědi, voda v plastu, všechny střešní krytiny nové, krovy po rekonstrukci, střešní folie, podlahové vytápění + radiátory, nový kondenzační plynový kotel, nové inteiéry, zateplené stropy, plastová okna, garážová vrata na elektropohon, rozvody internetu...... Obytná část obsahuje dvě vybavené bytové jednotky: 4+1 (krb) a 1+1 a dále je zde možnost zřízení obytného podkroví - připraveno, technickou místnost se soc. zařízením a sklad. K objektu náleží prostorná klenbová místnost (sál) - elektroinstalace v mědi, tepolovodní podlahové vytápění, rozvod vody v prostoru (vhodné na komerční využití na různé akce, školení, večírky, svatby, posilovnu.......), stodola - parkovací plochy, uzavřený dvůr s nově zbudovanou pergolou, za objektem zahrada, která má i samostatný příjezd, celková výměra pozemku 2 448 m2. PENB prozatím nedodán, z tohoto důvodu uvádíme energertickou tř. G, bližší informace u makléře.

Pronájem zařízeného bytu 2+1 v Třebíči, ul. Zahraničního odboje

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zařízeného zrekonstruovaného bytu 2+1 o výměře 59 m2 v okrajové části města. Zděné jádro (koupelna: sprchový kout, umyvadlo se skříňkou, pračka, záchod s umývátkem samostatný), kuchyňská linka s protilinkou včetně spotřebičů, jídelní stůl, židle, sedačka, stěna, nové podlahy, interiérové dveře. V bytě možno zřídit šatnu (nyní volná plocha), k bytu náleží balkón a 2 sklepní kóje (jedna společná se s sousedem, druhá samostatná). Byt se nachází ve 2. patře čtyřpatrového domu. Klidná lokalita, prostorné parkoviště nedaleko domu, multifunkční hřiště, zastávka MHD, prodejna COOP..... K ceně bude připočtena záloha na energie: 2.981 Kč měsíčně + elektřina (ta bude přepsaná na nájemníka), bližší informace u makléře.

Pronájem novostavby zařízeného bytu 3+kk s garážovým stáním v Třebíči, ul. Mrštíkova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem velmi pěkné, zděné novostavby bytu 3+kk o výměře 71,5 m2 + 2 prostorné terasy, sklep a garážové stání v domě. Byt se nachází ve 2. patře domu (v budově výtah). Pronájem je včetně včetně kompletního nového vybavení (nábytku) a spotřebičů dle fotografií. Podlahové vytápění v celém bytě. Nemovitost je umístěna v žádané lokalitě "Horka - Domky" v dosahu veškeré občanské vybavenosti. Vratná kauce: 36.000 Kč, záloha na energie cca 4.000 Kč měsíčně. K dispozici od 1.3.2024.

Pronájem novostavby bytu 2+kk včetně garážového stání v Třebíči, ul. Okružní

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem novostavby bytu 2+kk (+ šatna) o výměře 59,7 m2, lodžií 6,9 m2, sklepem 3,1 m2 a garážovým stáním v domě. Jedná se o nízkoenergetickou novostavbu v okrajové části města (v dosahu zastávka MHD, MŠ, ZŠ, multifunkční sportoviště, fitness, COOP prodejna.....). Kvalitní materiály: zdivo Heluz + zateplení, plastová trojskla s venkovními roletami, bezpečnostní vstupní dveře, plovoucí podlahy, kuchyňská linka včetně všech zabudovaných spotřebičů (myčka, lednice s mrazákem, digestoř, trouba, mikrovlnná trouba, indukční varná deska) zhotovená na míru. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem se skříňkou, topným žebříkem, záchod s umývátkem samostatný. Nájem: 14.500 Kč + cca 3.000 Kč záloha na energie, vratná kauce: 29.000 Kč.

Pronájem novostavby bytu 2+kk s garážovým stáním v Třebíči, ul. Okružní, A301

e výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kompletně zařízené novostavby bytu 2+kk (+ šatna) o výměře 67,1 m2 s lodžií 5 m2 (orientace na západní stranu), sklepem 3,1 m2 a garážovým stáním v domě. Jedná se o nízkoenergetickou novostavbu v okrajové části města (v dosahu zastávka MHD, MŠ, ZŠ, multifunkční sportoviště, fitness, COOP prodejna.....). Kvalitní materiály: zdivo Heluz + zateplení, plastová trojskla s venkovními roletami, bezpečnostní vstupní dveře, plovoucí podlahy. Byt je kompletně vybavený nábytkem a spotřebiči: kuchyňská linka včetně všech zabudovaných spotřebičů (myčka, lednice s mrazákem, digestoř, trouba, indukční varná deska) zhotovená na míru, jídelní stůl, židle, sedací souprava, křesla, komoda, TV, dvoulůžko, skříň, věšáková stěna, osvětlení.... Koupelna s vanou, umyvadlem, závěsným záchodem, topným žebříkem a pračkou. Nájem včetně garážového stání: 20.000 Kč + záloha na energie (dle počtu osob).

Pronájem zrekonstruovaných kancelářských prostor v Třebíči, ul. Karlovo nám., 95 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zrekonstruovaných kancelářských prostor v centru města, frekventovaná spodní strana náměstí, celková výměra 95 m2. Jedná se o 2 kanceláře (s možností rozpříčkování). Ke kancelářím možnost pronajmout 2 parkovací místa přímo ve dvoře domu ! Budova i kanceláře po rekonstrukci (nové vinylové podlahy, podhledy, dále budou osazeny nové interiérové dveře), kuchyňka, soc. zařízení. Reklamní a vývěsní plochy na budově k využití, výloha v průjezdu v ceně. Úklid společných prostor zajišťuje úklidová firma. PENB nebyl prozatím zpracován, proto uvádíme tř. G.

Pronájem zděného zařízeného bytu 2+kk v Třebíči, ul. Bráfova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kompletně zařízeného zděného bytu 2+kk v blízkosti centra města a parku pod nemocnicí. Úsporný dům postavený moderní technologií, nízké měsíční náklady na bydlení, PENB tř. B, rok výstavby 2012. Jedná se o byt o výměře 47,5 m2 umístěný ve 3.NP (v budově výtah, v domě pouze 6 bytů), k bytu náleží zděný sklep o výměře 2,8 m2 umístěný v suterénu budovy. Kvalitní materiálové provedení (dřevěná eurookna + el. ovládané venkovní žaluzie, dřevěné podlahy + dlažba, vstupní bezpečnostní dveře nejvyšší kvality. Byt je kompletně vybavený nábytkem, spotřebiči (lednice s mrazákem, varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, kávovar, pračka), nádobím, TV, atd..... Cena včetně energií, další informace u makléře.

Pronájem kanceláří v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem dvou samostatných kanceláří v 1. patře budovy, centrum města, dobře viditelné místo. V kancelářch nová dřevěná okna, parketové podlahy, výměry 24,62 m2 a 42,12 m2, možno vzít i jednotlivě. Prostory jsou orientovány na jižní stranu (do náměstí), soc. zařízení na patře. Bližší informace u makléře.

Pronájem bytu 1+1 v Třebíči, ul. Tolstého

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem bytu 1+1 o výměře 38,1 m2 s novou lodžií v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností. Byt se nachází ve čtyřpatrovém domu s výtahem (poslední patro, výhled na 2 světové strany), parkoviště nedaleko objektu. Nově vyzděné jádro (koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem, vývod na pračku; samostatný závěsný záchod), osvětlení v celém bytě, nové zásuvky, vypínače, v oknech žaluzie.... Obývací stěna dle fotografií v bytě nebude. Nájemné: 8.800,-Kč + záloha na energie: 3.200,-Kč, vratná kauce: 12.000,- Kč. Možnost dlouhodobého pronájmu, volné od 1.2.2024.

Pronájem nebytového prostoru v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových prostor v centru města vhodných na obchod, služby, kanceláře, cvičební lekce, atd... Jedná se o prostory v přízemí (zadní trakt domu), výměra cca 40 m2, disp.: 2 místnosti, vlastní soc. zařízení (záchod s umyvadlem) a malá kuchyňka. Ve větší místnosti rozvod vody, na podlaze dlažba, klenbové stropy. Reklamní plocha na domě k využití (v ceně).

Pronájem kanceláře - obchodu v Mor. Budějovicích, nám. ČSA

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytového prostoru vhodného na kancelář, služby, obchod ....... Výměra 15 m2, výloha, velmi dobrý technický stav - obezděné stěny, podlahové vytápění (dlažba), kuchyňka, vlastní soc. zařízení a měření energií. Nízké měsíční náklady: záloha na služby cca 800 Kč/měs. (včetně odvozu odpadu a internetu).

Pronájem zařízeného bytu 1+1 v Třebíči, ul. Tolstého

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zrekonstruovaného zařízeného bytu 1+1 v klidné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností (škola, školka, nákupní centrum, zdravotní středisko....). Byt se nachází ve 2.NP, nová lodžie, sklepní kóje. Zděné jádro, koupelna se sprchovým koutem, pračkou a umyvadlem, WC s umývátkem samostatné, kuchyňská linka včetně spotřebičů, jídelní stůl, židle, v pokoji: výsuvná postel, skříň, konferenční stolek, v chodbě: šatní stěna, v celém bytě svítidla, žaluzie.... Nájem: 9.500 Kč měsíčně + záloha na energie 3.000 Kč měsíčně. Při podpisu smlouvy se skládá kauce ve výši: 19.000 Kč (vratná po ukončení nájmu).

Pronájem nebytového prostoru v Třebíči, ul. Zahradníčkova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zrekonstruovaného nebytového prostoru s výlohou a vlastním vstupem v lokalitě "Horka - Domky". Jedná se o prostory v přízemí o celkové výměře 36,5 m2 sestávající ze dvou místností (sociální zařízení společné se sousedním nájemníkem). Prostory jsou po rekonstrukci: omítky, výmalba, plastová okna, dveře, dlažba, rozvod vody v obou místnostech, vlastní plynový kotel. Parkovací plochy před objektem !

Pronájem kanceláře 18,1 m2 v Třebíči, Jihlavská brána

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kanceláře o výměře 18,1 m2 na frekventovaném místě v 1. patře obchodně - administrativní budovy. Orientace kanceláře je na klidnou část města - k řece s výhledem na basiliku. Kancelář je v dobré technickém stavu (nové dřevěné eurookno, výmalba), bez nábytku. Sociální zařízení na patře, úklid společných prostor zajištěn firmou (v ceně).

Pronájem bytu 1+1 v Třebíči, ul. Obránců míru

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem bytu 1+1 o výměře 43,6 m2 s prostornou komorou na patře a novou lodžií (velmi hezký výhled na náměstí, basiliku...). Byt se nachází v žádané lokalitě s veškerou občanskou vybaveností (ZŠ, MŠ, poliklinika, obchody, nedaleko centrum města.... Jedná se o světlý byt, vybaven nábytkem dle fotografií, k dispozi ihned. Nájem: 8.000 Kč/měsíčně + záloha na energie: 4.100 Kč měsíčně, vratná kauce: 15.000 Kč, další informace u makléře.

Pronájem výrobních ploch v Třebíči, ul. Koželužská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kompletně zařízené výrobní dílny se zázemím s parkovací plochou v okrajové části města. Jedná se o nebytové prostory v přízemí - 3 místnostnoti o výměře 94 m2, k dispozici soiální zařízení, šatna, rampa, vyhrazená venkovní plocha pro parkování více aut. Součástí prostor je následující vybavení: frézky, soustruhy, vrtačky, brusky, svářečka, pásová pila, kompresory, vybavení zámečnické dílny, nástroje a výrobní přípravky pro výrobu a montáž, úložné regály pro vyráběné dílce, ohybačka plexy trubek, PC s programy pro výrobu - přesný soupis a cena vybavení u makléře. K výrobním plochám je možno pronajmout kancelář či kanceláře v patře předmětné budovy.

Novostavba bytu 2+kk v Třebíči, ul. T. Bati

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem novostavby prostorného zděného bytu 2+kk o výměře 71,2 m2 v nadstandardním provedení (akustické zdivo, hliníková okna), moderní design. Byt se nachází v nejvyšším patře (výtah, pěkný výhled). K bytu náleží balkón o výměře 4,5 m2 a zděný sklep 4,3 m2 umístěný přímo na patře. Kuchyňská linka včetně zabudovaných spotřebičů (myčka, mikrovlnka, trouba, varná deska, lednice s mrazákem), prostorná koupelna s vanou + WC, skříňka (podlahové vytápění + topný žebřík), skříň v chodbě, osvětlení celého bytu. Internetové připojení do každé místnosti. Objekt je situován v klidné části mimo hlavní silnici, přesto s dobrou dostupností do centra města. V blízkosti lesopark, dětské hřiště, zastávka MHD, školka, zdravotní středisko, lékárna, fitcentrum, supermarket.... Nízké měsíční náklady. Nájem: 12.000 Kč měsíčně + 4.000,-Kč záloha na energie, vratná kauce: 16.000 Kč.

Pronájem kanceláří v Třebíči, ul. Koželužská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kancelářských ploch s vyhrazenou parkovací plochou v okrajové části města, lok. Borovina. Jedná se o kanceláře v 1. patře budovy o celkové ploše 68 m2 (17,1 m2, 24,3 m2 a 26,4 m2) - možno vzít i jednotlivě. K dispozici soiální zařízení, šatna, vyhrazená venkovní plocha pro parkování více aut. Ke kancelářím možno pronajmout výrobní prostory v přízemí budovy, více informací u makléře.

Pronájem obchodu 12 m2 v centru města Třebíče, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zrekonstruovaného obchodu s výlohou na frekventované spodní straně náměstí, přízemí. Obchod se nachází vedle průjezdu, který umožňuje vstup do židovské části města (UNESCO) ! Výměra prostoru 12 m2, klenbové stropy, nové omítky, výmalba, vinylová podlaha, do prostoru možno osadit umyvadlo, záchod - dle požadavku klienta, bližší informace u makléře.

Obchod - kancelář v Třebíči, ul. Nádražní

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Obchodní - kancelářské prostory s výlohami na frekventovaném místě v blízkosti vlakového nádraží ! Jedná se o prostory v přízemí o celkové výměře 93 m2: 2 místnosti, sklad, vlastní sociální zařízení: muži a ženy. Nová protihluková plastová okna, vstupní dveře, výlohy, fasáda..... Možnost umístění větší reklamy na fasádu, bližší informace u makléře.

Novostavba bytu 1+kk v Třebíči, ul. Modřínová

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem novostavby zděného bytu 1+kk o výměře 38,6 m2 v klidné lokalitě (kolaudace proběhla v roce 2019). K bytu náleží zděný sklep 3,7 m2 a prostorná lodžie o vým. 6,3 m2 s krásným výhledem do přírody (na lodžii osvětlení, el. zásuvka). Byt je umístěný ve III.NP (v domě výtah). Byt vybavený kuchyňskou linkou zhotovenou na míru se spotřebiči (varná deska, trouba, digestoř) a svítidly, dále je zde možnost odkoupit od současného nájemníka pračku, skříň v chodbě bude vystěhovaná. Podlahy: plovoucí + dlažba. Možnost připojení k zavedené vysokorychlostní optické síti, úklid společných prostor zajištěn úklidovou firmou (v ceně). Bezproblémové parkování před domem. Cena je již včetně energií, vratná kauce činí 24.000 Kč. Majitel upřednostní zájemce nekuřáky a bez domácích zvířat.

Pronájem zděné dvojchaty 7+2 v Kramolíně, č.e. 59

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zděné novostavby dvojchaty s udržovaným pozemkem (ohraničeno živým habrovým plotem) nedaleko Dalešické přehrady (cca 50 m od vody). Jedná se o celoročně obyvatelný objekt, který je rozdělený na dvě samostatné jednotky o dispozici 3+1 a 4+1 (celkem 11 lůžek). Každá jednotka má vlastní vstup, sociální zařízení: koupelnu se záchodem + samostatný záchod s umývátkem v patře a kolárnu (k uskladnění kol nebo rybářské náčiní). Podlahové vytápění: koupelny + vstupní chodby, ústřední topení i krbová kamna, EZS, rozvod internetu (v ceně). K chatě náleží zastřešená pergola s posezením (zahradní nábytek), ohniště, zděný sklad na nářadí, vyhrazené parkovací místa až pro 4 auta - příjezdová asfaltová komunikace u chaty. Možnost dlouhodobého pronájmu, bližší informace u makléře.

Pronájem kanceláří v Třebíči, ul. Hrotovická

Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu: Pronájem kancelářských prostor v průmyslové zóně (Třebíč - Dukovany). Jedná se o kanceláře o výměrách 19,55 m2, 19,09 m2, 17,87 m2, 13,08 m2, 13,39 m2, 22,00 m2 a 27,96 m2, celkem 7 kanceláří o celkové výměře 133 m2 (2-3. NP) - kanceláře možno vzít i jednotlivě ! Plastová okna, některé kanceláře částečně vybavené (vestav. skříně, kancelářský nábytek), rozvod internetu, vyhrazená parkovací místa: 260 Kč/m2/rok. Vytápění dálkové přes fi TTS (PENB nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme energetickou tř. G).

Pronájem plechových přístřešků v Třebíči, ul. Hrotovická

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem plechových přístřešků k parkování v průmyslovém areálu, velmi dobrý příjezd. Celková výměra 56,12 m2 (2 prostory - 18,17 m2 + 37,95 m2), výška vrat: levá část 2,55 m, pravá část 3,15 m. Bližší informace u makléře.

Pronájem plechových přístřešků v Třebíči, ul. Hrotovická

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem plechových přístřešků k parkování v průmyslovém areálu, velmi dobrý příjezd. Celková výměra 56,12 m2 (2 prostory - 18,17 m2 + 37,95 m2), výška vrat: levá část 2,55 m, pravá část 3,15 m. Bližší informace u makléře.

Pronájem kanceláře (č. 11) v Třebíči, Jihlavské bráně, 63 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kanceláře o výměře 63 m2, 2. patro obchodně administrativní budovy. Kancelář má vlastní zabezpečovací zařízení, nová okna, sociální zařízení na patře. Úklid společných prostor zajišťuje firma (v ceně paušálu). Možno využít reklamní plochu na domě.

Dům ke komerčnímu využití v Třebíči, ul. Smila Osovského

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Samostatně stojící zrekonstruovaný dům ke komerčnímu využití (firemní sídlo, obchodní využití, služby, kanceláře....). Jedná se o třípodlažní objekt nedaleko centra města. Přízemí: 2 místnosti, soc. zařízení (sprcha, WC, umyvadlo), plyn. kotel, II.NP: 3 místnosti, soc. zařízení (WC, umyvadlo), podkroví: kuchyňka, 2 kanceláře. Za domem dvorek o výměře cca 40 m2. Zabezpečovací zařízení, počítačové, telefonní rozvody, nová výmalba celého domu...Energie hradí nájemce přímo dodavatelům, bližší informace u makléře.

Pronájem obchodu v Moravských Budějovicích, nám. ČSA

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Obchodní prostory o celkové výměře 119 m2 na frekventovaném náměstí v centru Moravských Budějovic. Prostory se nachází v 1. patře obchodního domě ANKA s dlouholetou tradicí (ideální místo pro vaše podnikání formou prodejny, kontaktního místa, showroomu, prodejny nebo kanceláře). Prodejna plocha o výměře 84 m2, skladovací plocha o vým. 18 m2, zázemí - kuchyňka, šatna + WC o vým. 17 m2. Pro zákazníky slouží společný vchod z ulice a pro osobní účely mimo otevírací dobu soukromý vchod z průjezdu. Po dohodě možný odprodej současného zařízení za zbytkovou cenu (velký nástěnný program, regály, stojany...) V prostorách je zaveden internet (LAN kabel + Wi-Fi) a pevná linka. Přímo v budově možnost podávat balíky do Zásilkovny, Česká Pošta sídlí v sousedním domě. Prostor má svůj samostatný elektroměr, vytápění probíhá úsporným tepelným čerpadlem.

Dům ke komerčnímu využití v Třebíči, ul. Smila Osovského

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Samostatně stojící zrekonstruovaný dům ke komerčnímu využití (firemní sídlo, obchodní využití, služby, kanceláře....). Jedná se o třípodlažní objekt nedaleko centra města. Suterén: 1 menší sklep, přízemí: 2 místnosti, soc. zařízení (sprcha, WC, umyvadlo), plyn. kotel, II.NP: 3 místnosti, soc. zařízení (WC, umyvadlo), podkroví: kuchyňka, 2 kanceláře. Za domem dvorek o výměře cca 40 m2. Zabezpečovací zařízení, počítačové, telefonní rozvody, nový výmalba celého domu...Energie hradí nájemce přímo dodavatelům, bližší informace u makléře.

Obchodní prostory v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Obchodní prostory o výměře 250 m2 v centru města, spodní strana náměstí. Obchodní plochy, kancelářské prostory, 2 x sociální zařízení. Podlahové vytápění. V případě zájmu je možnost vzít do pronájmu i celý dům - informace v kanceláři.

Pronájem nebytových prostor v Třebíči, ul. Jungmannova

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem zrekonstruovaných nebytových prostor v 1. patře domu, vhodné na kancelářskou, obchodní činnost, služby (kadeřnictví, masáže, kosmetické studio, atd.), celková výměra cca 132 m2 - možno i po částech. Kanceláře (6 x), vybavená kuchyňka, sociální zařízení - WC s umyvadlem (pro klienty), koupelna + WC (pro personál), za domem parkoviště ! Zaveden internet, bezdrát. telefonní ústředna, podlahy v kancelářích plovoucí + parkety, v koupelně a chodbě keram. dlažba. Možnost pronájmu suterénních prostor (započata rekonstrukce), vým. cca 120 m2, vhodných např. ke zřízení kavárny, restaurace, atd. Dále možnost pronájmu 2 garáží (za domem) za cenu 900,-Kč/měs. + DPH.

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás