+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

Nebytové prostory v Třebíči, V. Nezvala, lok. Stařečka

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kancelářských - obchodních, skladovacích či výrobních ploch nedaleko centra města, přízemí (zadní trakt domu), dva možné přístupy - z ulice V. Nezvala nebo od řeky. Celková výměra 101 m2 - 5 místností (7,7 m2, 21, 27, 18,5 a 15,5 m2), šatna a sklad (7,3 a 4,2 m2), vlastní soc. zařízení. Dobrý technický stav (nové omítky). Vlastní plynoměr a elektroměr. Parkoviště v blízkosti objektu.

Pronájem domu v Třebíči, Jejkovská brána

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem objektu (obchodní, kancelářské a skladovací prostory) ke komerčnímu využití na frekventovaném místě v centru města: Celková výměra 440 m2, jedná se o suterén (klenbové stropy), přízemí, patro a půdní prostor domu. Nové omítky, výmalba, nátěr zárubní..... Prostory jsou vhodné po rekonstrukci i na restaurační zařízení, vinotéku či jiné využití..... Další informace u makléře.

Pronájem nebytových prostor 106 m2 v Třebíči, Jihlavská brána

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem prostorných nebytových prostor v centru města (vhodné na fotoateliér, kancelářskou či obchodní činnost). Prostory se nachází v 1. podlaží (světelná reklama na budově), celková výměra 106 m2, v kanceláři umyvadlo. Volné dle dohody.

Vybavené kancelářské prostory v Mor. Budějovicích, ul. Sokolská

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem pěti zařízených kanceláří (o výměře 23,1 m2, 17,7 m2, 15,4 m2, 12,1 m2 a 7,4 m2 - možno i jednotlivě) v 1. patře domu na frekventovaném dobře viditelném místě. Kanceláře jsou vybaveny nábytkem (v ceně). K dispozici sociální zařízení, kuchyňka a šatna; počítačová síť, telefonní linky.

Kancelářské prostory v Třebíči, ul. Hrotovická

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kancelářských a skladovacích prostor ve třípodlažní budově, parkovací plochy u objektu, jídelna (výběr ze tří druhů jídel), 2 vstupy. Výměry kanceláří od 13 m2 do 42,8 m2 (možno i jednotlivě), sociální zařízení na patrech, možnost internetu.

Novostavba kancelářských prostor v Třebíči, ul. Průmyslová

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Luxusní prostorné kancelářské prostory ve 2. patře nízkoenergetické novostavby v průmyslové zóně s možností užívání vyhrazených parkovacích ploch. Prostory jsou částečně zařízeny nábytkem, mají vlastní soc. zařízení (WC, sprchu), kuchyňku, venkovní žaluzie, v ceně reklamní poutač u objektu. Prostory možno libovolně rozdělit příčkami, výměra 129 m2 a 191 m2. Vlastní měření energií - levné náklady.

Kancelář v lokalitě Nehradov, ul. U Obůrky, Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Kancelář o výměře 16,8 m2 ve zrekonstruované budově s vlastním parkovištěm u objektu. Kancelář je umístěna v přízemí, do kanceláře je neomezený přístup. Sociální zařízení dámské a pánské na chodbě, zabezpečovací zařízení, internet dle volby objemu dat, úklid společných prostor zajištěn firmou. V ceně jedno vyhrazené parkovací místo.

Obchodní prostory v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Obchodní prostory o výměře 250 m2 v centru města, spodní strana náměstí. Obchodní plochy, kancelářské prostory, 2 x sociální zařízení. Podlahové vytápění. V případě zájmu je možnost vzít do pronájmu i celý dům - informace v kanceláři.

Pronájem kanceláří s parkovacím místem v Třebíči, centrum města

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem třech kanceláří v centru města na spodní straně Karlova nám. Prostory se nachází v 1. patře, výměry 11 m2, 13 m2 a 20 m2 (možno i jednotlivě). Sociální zařízení a kuchyňka (nově zrekonstruované) k dispozici na patře. Možnost pronájmu parkovacího místa ve dvoře a výlohy v průjezdu domu. K dispozici dle dohody. Ceny od 2.000,-Kč/měsíc.

Pronájem obchodu - kanceláře 28 m2 v Třebíči, Jihlavská br.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodu - kanceláře o vým. 28 m2 v přízemí v obchodním domě Oáza. Výloha, reklamní plocha na domě, soc. zařízení na patře, klenby, nově vymalováno. Dva možné přístupy, možno využívat i o víkendech, ihned k dispozici.

Obchodní prostory v Třebíči, Komenského nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodních ploch v obchodním domě - frekventované místo naproti prostornému parkovišti. Celková výměra 667 m2 (obchodní plocha 598 m2, zázemí: sklady, kanceláře, kuchyňka, soc. zařízení - 69 m2), v případě zájmu možno vzít i další patro. Dva vstupy (rampa), světlá výška stropu 3,8 m, nová plastová okna, pevná linka, internet wifi.

Pronájem nebytového prostoru v Třebíči, Jihlavská brána, 70 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem světlého nebytového prostoru vhodného na obchod nebo kancelář, celková výměra 70 m2, 1. patro obchodně administrativní budovy. Nová plastová okna a balkón. dveře, podlaha: lino. Prostor má vlastní zabezpečovací zařízení, sociální zařízení na patře, úklid společných prostor zajišťuje firma (v ceně paušálu).

Pronájem kanceláře (č. 11) v Třebíči, Jihlavské bráně, 63 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kanceláře o výměře 63 m2, 2. patro obchodně administrativní budovy. Kancelář má vlastní zabezpečovací zařízení, nová okna, sociální zařízení na patře. Úklid společných prostor zajišťuje firma (v ceně paušálu). Možno využít reklamní plochu na domě.

Pronájem pozemku v Třebíči, ul. U Větrníku

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem pozemku o celkové výměře 98 m2 u hlavní silnice v lok. Borovina. Vhodný ke komerčnímu využití (na umístění stánku s občerstvením, pečiva), sklad, či jiné využití. Elektřina na pozemku - možnost připojení.

Pronájem kadeřnického křesla v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kadeřnického křesla v zavedeném kadeřnickém salonu v centru města. Prostory se nachází v přízemí (velmi pěkné klenbové stropy, dlažba), k dispozici vstupní místnost (sloužící jako čekárna pro klienty), šatna (sklad) a soc. zařízení. K dispozici dle dohody. Cena je již včetně energií. Bližší informace v kanceláři.

Pronájem kanceláře 18,1 m2 v Třebíči, Jihlavská brána

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kanceláře o výměře 18,1 m2 na frekventovaném místě v 1. patře obchodně - administrativní budovy. Dobrý technický stav, koberec (bez nábytku), reklamní plocha na domě. K dispozici dle dohody.

Pronájem kanceláře - obchodu v Třebíči, Jihlavská brána

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kanceláře vhodné i na obchodní činnost, služby v 1. patře obchodně-administrativní budovy v centru města. Výměra 25 m2, okna s výhledem na řeku, dobře viditelné místo. V prostoru se nachází menší umyvadlo.

Kancelář v Třebíči, Jihlavská brána, 27 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem udržované kanceláře o výměře 27 m2 ve 3. patře s výhledem na řeku. Nově vymalováno, nová okna, fasáda, zabezpečovací zařízení, soc. zařízení na patře. Úklid společných prostor zajištěn firmou.

Kancelář č. 16 v Třebíči, ul. Jihlavská brána

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Kancelář o výměře 29 m2 ve 2. patře obchodně administrativní budově, frekventované místo při vjezdu do centra města, soc. zařízení k dispozici, reklamní plocha na domě v ceně.

Pronájem patra domu v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem celého patra kancelářských prostor v centru města, celková výměra 223 m2, kuchyňka, soc. zařízení (WC dámské, pánské), sprcha. Kanceláře se nachází v budově nad ČSOB, 2. patro, vstup z průjezdu, event. z náměstí (informace v kanceláři). Kanceláře jsou v dobrém technickém stavu.

Pronájem dvou kanceláří v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kanceláří přímo v centru města, přesto na klidném místě (zadní trakt domu, okna s výhledem na řeku). Jedná se o 2 propojené kanceláře se skladem (kancelář 25,94 m2, sklad 6,89 m2 a kancelář 23,54 m2, nové podhledy, omítky, výmalba...), k dispozici kuchyňka, soc. zařízení.

Pronájem nebytových prostor v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových prostor velmi vhodných na služby (kosmetiku, manikúru, pedikúru, masáže, atd....) nebo kanceláře. Prostory se nachází v centru města - zadní trakt domu, klidné místo, 1. patro domu. Jedná se o 3 místnosti (14,5 m2, 4,7 m2, 12,4 m2), vlastní sociální zařízení a prostornou chodbu (čekárnu). Podlahy: lino, dlažba, v místnostech rozvod vody (umyvadla). Prostor o výměře 14,5 m2 možno vzít samostatně za cenu 2.348 Kč/měs. + energie, prostory o výměře 4,7 m2+12,4 m2 vychází na 3.285 Kč/měs. + energie.

Pronájem kancelářských prostor v Třebíči, ul. Velkomeziříčská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Zrekonstruované nebytové prostory vhodné na kanceláře či služby na frekventovaném místě (ATOM hotel) - prostorné parkoviště naproti objektu. K dispozici kancelář o výměře 12,4 m2 (+ předsíň, šatna, chodba, koupelna s WC - sdíleno s druhým nájemníkem) umístěná v 1. patře (s balkonem) a 2. patře, dále dvoukancelář umístěná v 1. patře o výměře 29,6 m2 (+ předsíň, šatna, chodba, koupelna s WC). Možno vzít jednotlivě, dále možnost výběru podlahových krytin, atd. V budově výtah, úklid společných prostor zajišťuje firma (v ceně služeb), recepce v budově funguje non-stop. Ceny: malá kancelář 12,4 m2 - 990 Kč/měs. + energie, dvoukancelář 29,6 m2 - 2.235 Kč/měs. + energie.

Pronájem nebytových prostor v Třebíči, ul. Jungmannova

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem zrekonstruovaných nebytových prostor v 1. patře domu, vhodné na kancelářskou, obchodní činnost, služby (kadeřnictví, masáže, kosmetické studio, atd.), celková výměra cca 132 m2 - možno i po částech. Kanceláře (6 x), vybavená kuchyňka, sociální zařízení - WC s umyvadlem (pro klienty), koupelna + WC (pro personál), za domem parkoviště ! Zaveden internet, bezdrát. telefonní ústředna, podlahy v kancelářích plovoucí + parkety, v koupelně a chodbě keram. dlažba. Možnost pronájmu suterénních prostor (započata rekonstrukce), vým. cca 120 m2, vhodných např. ke zřízení kavárny, restaurace, atd. Dále možnost pronájmu 2 garáží (za domem) za cenu 900,-Kč/měs. + DPH.

Pronájem obchodu v Třebíči, Komenského nám., OD Máj

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem malého obchodu o výměře 9 m2 přímo naproti vstupu do obchodního domu, přízemí, velmi zajímavé frekventované místo vhodné i na kancelář. V budově se nachází následující prodejny: papírnictví, hračky, bižuterie, spodní prádlo, nábytek, elektro, železářství, prodejna kuchyní, butik, turecká restaurace....Volné ihned.

Obchodní prostory v přízemí, Karlovo nám., 40 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodních prostor v přízemí (2 prostorné výlohy) na frekventovaném místě - centrum města, průchod do židovské čtvrti ! Celková výměra 40 m2 (za obchodní plochou se nachází sklad s umyvadlem), dlažba. K dispozici dle dohody.

Pronájem obchodu v Třebíči, Karlovo nám., 39 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových prostor v centru města vhodných na obchod či kancelářskou činnost. Přízemí (vstup z chodníku), frekventovaná spodní strana náměstí. Celková výměra 39 m2 (jedná se o 2 místnosti s vlastním sociálním zařízením), velmi pěkné vyšší klenbové stropy. K dispozici ihned, další informace u makléře .

Objekt ke komerčnímu využití, Třebíč, ul. Viktorinova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Jednopodlažní budovu s dobrou dopravní dostupností v lok. Nové Dvory, celková výměra 938 m2, prostorné parkoviště naproti objektu. Objekt je po část. rekonstrukci: nová plastová okna, hliníkové vstupní dveře, vrata na el. pohon, střešní krytina, mříže do oken, soc. zařízení, vestavba kanceláří, teplovodní vytápění, EZS..... Možnost všestranného využití: obchod, služby, výroba, sklady, kancelářská činnost......

Obchodní prostor 25 m2 v přízemí na Karlově nám. v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodu o výměře 25 m2 v přízemí při vstupu do átria domu, centrum města. Prostor je vhodný na obchodní či kancelářskou činnost (naposledy sloužil jako prodejna ovoce a zeleniny). K prostoru náleží menší sklad s umyvadlem. Odpočtový elektroměr, vytápění cca: 1.000 Kč/měsíc. Uvolnění dle dohody.

Obchodní - kancelářské prostory v Třebíči, Karlovo nám., přízemí

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových prostor v přízemí, centrum města, celková výměra 40 m2. Jedná se o 2 místnosti (klenbové stropy) s vlastním soc. zařízením a kuchyňkou. Prostory jsou vhodné i na služby (v obou místnostech ker. dlažba). K dispozici dle dohody.

Pronájem zařízeného bytu 3+kk v Třebíči, ul. Spojenců

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem zařízeného bytu 3+kk v Třebíči na ulici Spojenců, 7. patro, výtah, zděné jádro, plastová okna, balkon, parkovací místo, sklep, volný ihned. Při podpisu nájemní smlouvy složení vratné kauce ve výši 12.500,- Kč.

Pronájem zařízeného bytu 2+kk v Třebíči, ul. Velkomeziříčská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Nově zbudovaný prostorný byt 2+kk - apartmán (vým. 74 m2) s lodžií a parkovacím místem (garáž v objektu) k dlouhodobému pronájmu. Kompletně vybaveno: kuchyňská linka (lednice s mrazákem, sklokeramická deska, rychlovarná konvice), jídelní stůl, židle, sedací pohovka, manželská postel, skříně, 2 x televize, nádobí, lůžkoviny, žaluzie, závěsy, záclony...... V ceně jsou zahrnuty energie, připojení k internetu prostřednictvím wi-fi, pravidelný úklid včetně výměny ložního prádla a ručníků. Nabídka je platná pouze pro firmy (ubytování zaměstnanců, manažera...), bližší informace u makléře.

Kancelář s příslušenstvím v Třebíči, ul. Velkomeziříčská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Kancelář o vým. 17,4 m2 s příslušenstvím (předsíň, vlastní sociální zařízení - sprcha + umyvadlo, WC), 2. patro (v budově výtah). Na podlaze koberec, úklid společných prostor zajištěn firmou, reklamní plocha na domě k využití, parkoviště naproti objektu.

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás