+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

Pronájem bytu 1+kk v Polné, Husovo nám., okr. Jihlava

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem prostorného zděného bytu 1+KK o výměře 51 m2 v historickém centru města. Obec Polná se nachází cca 15 km od Jihlavy. Byt je orientovaný do klidné části dvorního traktu a je umístěný v posledním 3. patře domu. Byt je po částečné rekonstrukci, vlastní elektroměr a plynoměr, internetové připojení. V bytě kuchyňská linka včetně spotřebičů, dvoulůžko, skříň, pračka.... Výše záloh na vodné a stočné vč. odvodu odpadních vod, úklid a el. energii společných prostor činí 476 Kč/měsíčně, elektřinu a plyn hradí nájemce přímo dodavatelům těchto služeb. Bližší informace podá makléř.

Pronájem kanceláře 18,1 m2 v Třebíči, Jihlavská brána

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kanceláře o výměře 18,1 m2 na frekventovaném místě v 1. patře obchodně - administrativní budovy (památková zóna). Kancelář je v dobré technickém stavu (nové dřevěné eurookno, koberec), úklid společných prostor zajištěn. Orientace kanceláře je k řece (s výhledem na basiliku).

Pronájem bytu 1+kk v Třebíči, ul. L. Pokorného

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem menšího zrekonstruovaného bytu 1+kk v žádané lokalitě u centra města. Byt nacházející se v přízemí domu (u zadní synagogy). Po celkové rekonstrukci: podlahové vytápění, omítky, kuchyňská linka včetně spotřebičů, koupelna (závěsný záchod, sprchový kout, umyvadlo se skříňkou, pračka), plovoucí podlaha v pokoji, keramická dlažba v koupelně, osvětlení v celém bytě. K dispozici ihned. Měsíční nájemné včetně energií 9.900 Kč, vratná kauce: 13.800 Kč.

Pronájem bytu 2+1 v Třebíči, ul. Velkomeziříčská

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem bytu 2+1 (+ komora) o výměře 53 m2 s prostornou lodžií v lokalitě Nové Dvory (základní občanská vybavenost v místě - ZŠ, MŠ, nákupní středisko Albert., lékárna, drogerie Teta, restaurace...). Byt se nachází ve 2. patře čtyřpatrového domu. Byt po rekonstrukci: zděné jádro (koupelna se sprchovým koutem, umyvadlo se skříňkou, pračka) samostatný záchod, novější kuchyňská linka včetně spotřebičů, jídelní stůl, židle, rozkládací sedací souprava, menší obývací stěna v pokoji. Výhodou lokality je bezproblémové parkování před domem..... Záloha na energie: 3.500,-Kč, vratná kauce: 14.500 Kč.

Pronájem zrekonstruovaného bytu 2+1 v Třebíči, ul. Kpt. Nálepky

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zrekonstruovaného bytu 2+1 s lodžií (krásný výhled do zeleně, klidné místo) v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností. Byt se nachází ve 3. NP (v domě výtah), výměra bytu 54,2 m2, prostorná lodžie, sklep. Zděné jádro (koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem se skříňkou, záchod samostatný), kuchyňská linka včetně spotřebičů (digestoř, plynová varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem), plovoucí podlahy, dlažba, na chodbě prostorná skříň. Při podpisu nájemní smlouvy se skládá vratná kauce ve výši 13.300,- Kč. Plyn (záloha cca 300 Kč/měsíc), elektřina (záloha cca 900 Kč/měsíc) budou převedeny na nájemníka. Byt je k dispozici od 1.7.2022.

Pronájem restaurace V Moravských Budějovicích, nám. ČSA

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem restauračních prostor přímo v centru města, přízemí, dobře viditelné místo o celkové rozloze 160 m2. Dispozice: prostory na restauraci (klenbové stropy, barový pult, dlažba), částečně zařízená kuchyně, soc. zařízení 5 x, veškeré inž. sítě (vlastní měření energií). Bližší informace u makléře. PENB prozatím nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme tř. G

Pronájem bytu 1+1 v Třebíči, ul. Okružní

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem bytu 1+1 s novou prostornou lodžií, výměra bytu 33,1 m2. Byt se nachází ve 3. patře (čtyřpatrový dům s výtahem), původní jádro a kuchyňská linka (nový sporák), pračka, orientace na jih, k bytu náleží sklepní kóje. Při podpisu nájemní smlouvy složení vratné kauce ve výši 10.000,- Kč.

Pronájem obchodního prostoru v Třebíči, ul. Heliadova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodního prostoru s prostornými výlohami na frekventovaném, dobře viditelném místě. Jedná se o prostory v přízemí (vstup z chodníku), celková výměra 84,5 m2. Dispozice: obchodní plocha (2 výlohy), sklad, vlastní sociální zařízení (záchod + umyvadlo). Vlastní elektroměr, vodoměr a plynoměr, parkování u objektu.

Pronájem prostorné garáže v Třebíči, ul. Mládežnická

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem prostorné garáže o výměře 27 m2 v lokalitě "Hájek" nedaleko plaveckého bazénu Laguna. Zadní část garáže využívaná jako dílna: pracovní stůl - ponk, žebřík, poličky (nářadí - dle dohody), rozvod elektřiny.

Obchodní objekt v Moravských Budějovicích, ul. Pražská

Nabízíme ve výhradním zastoupení - Pronájem přízemního zděného objektu s obchodním prostorem, skladem, kanceláří a sociálním zařízením. Jedná se o zrekonstruované prostory o výměře 230 m2. Parkování přímo u objektu (zpevněná plocha před objektem). Viditelná poloha přímo u hlavní silnice Jihlava - Znojmo (za čerpací stanicí BENZINA !). Energie hradí nájemce přímo dodavatelům.

Pronájem obchodu v Moravských Budějovicích, nám. ČSA

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Obchodní prostory o celkové výměře 119 m2 na frekventovaném náměstí v centru Moravských Budějovic. Prostory se nachází v 1. patře obchodního domě ANKA s dlouholetou tradicí (ideální místo pro vaše podnikání formou prodejny, kontaktního místa, showroomu, prodejny nebo kanceláře). Prodejna plocha o výměře 84 m2, skladovací plocha o vým. 18 m2, zázemí - kuchyňka, šatna + WC o vým. 17 m2. Pro zákazníky slouží společný vchod z ulice a pro osobní účely mimo otevírací dobu soukromý vchod z průjezdu. Po dohodě možný odprodej současného zařízení za zbytkovou cenu (velký nástěnný program, regály, stojany...) V prostorách je zaveden internet (LAN kabel + Wi-Fi) a pevná linka. Přímo v budově možnost podávat balíky do Zásilkovny, Česká Pošta sídlí v sousedním domě. Prostor má svůj samostatný elektroměr, vytápění probíhá úsporným tepelným čerpadlem.

Pronájem nebytových ploch v Polné, okr. Jihlava

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových prostor přímo v centru Polné, parkování u objektu ! Vhodné na obchodní, kancelářskou činnost, služby, cvičební lekce či jiné aktivity. K dispozici jsou nebytové prostory v 1. patře o vým. 153 m2 s vlastním sociálním zařízením a měřením energií (elektřina, plyn). Bližší informace u makléře.

Dům ke komerčnímu využití v Třebíči, ul. Smila Osovského

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Samostatně stojící zrekonstruovaný dům ke komerčnímu využití (firemní sídlo, obchodní využití, služby, kanceláře....). Jedná se o třípodlažní objekt nedaleko centra města. Přízemí: 2 místnosti, soc. zařízení (sprcha, WC, umyvadlo), plyn. kotel, II.NP: 3 místnosti, soc. zařízení (WC, umyvadlo), podkroví: kuchyňka, 2 kanceláře. Za domem dvorek o výměře cca 40 m2. Zabezpečovací zařízení, počítačové, telefonní rozvody, nový výmalba celého domu...Energie hradí nájemce přímo dodavatelům, bližší informace u makléře.

Dům ke komerčnímu využití v Třebíči, ul. Smila Osovského

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Samostatně stojící zrekonstruovaný dům ke komerčnímu využití (firemní sídlo, obchodní využití, služby, kanceláře....). Jedná se o třípodlažní objekt nedaleko centra města. Suterén: 1 menší sklep, přízemí: 2 místnosti, soc. zařízení (sprcha, WC, umyvadlo), plyn. kotel, II.NP: 3 místnosti, soc. zařízení (WC, umyvadlo), podkroví: kuchyňka, 2 kanceláře. Za domem dvorek o výměře cca 40 m2. Zabezpečovací zařízení, počítačové, telefonní rozvody, nový výmalba celého domu...Energie hradí nájemce přímo dodavatelům, bližší informace u makléře.

Obchod v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodu na frekventovaném místě v centru města (při průchodu do Židovské čtvrti, před restaurací "Black House"). Obchodní prostory o výměře 35 m2 se nachází v přízemí, 3 výlohy, v prostoru umyvadlo, EZS....

Pronájem obchodních prostor v Třebíči, Jejkovská brána

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodních prostor v přízemí, centrum města - Jejkovská brána (nedaleko hlavní pošty), výloha. K obchodnímu prostoru náleží plocha v suterénu (klenby) - sklady, event. vhodné i ke komerčnímu využití (restaurace, bar, kavárna, vinotéka, atd.).... Nové omítky, výmalba, nátěr zárubní..... Prostory je možno rozšířit o celé vrchní patro + půdu - bližší informace u makléře.

Obchodní prostory v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Obchodní prostory o výměře 250 m2 v centru města, spodní strana náměstí. Obchodní plochy, kancelářské prostory, 2 x sociální zařízení. Podlahové vytápění. V případě zájmu je možnost vzít do pronájmu i celý dům - informace v kanceláři.

Pronájem kanceláře (č. 11) v Třebíči, Jihlavské bráně, 63 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kanceláře o výměře 63 m2, 2. patro obchodně administrativní budovy. Kancelář má vlastní zabezpečovací zařízení, nová okna, sociální zařízení na patře. Úklid společných prostor zajišťuje firma (v ceně paušálu). Možno využít reklamní plochu na domě.

Pronájem nebytového prostoru v Třebíči, Jihlavská brána, 70 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem světlého nebytového prostoru vhodného na obchod nebo kancelář, celková výměra 70 m2, 1. patro obchodně administrativní budovy. Nová plastová okna a balkón. dveře, podlaha: lino. Prostor má vlastní zabezpečovací zařízení, sociální zařízení na patře, úklid společných prostor zajišťuje firma (v ceně paušálu).

Pronájem kadeřnického křesla v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kadeřnického křesla v zavedeném kadeřnickém salonu v centru města. Prostory se nachází v přízemí (velmi pěkné klenbové stropy, dlažba), k dispozici vstupní místnost (sloužící jako čekárna pro klienty), šatna (sklad) a soc. zařízení. K dispozici dle dohody. Cena je již včetně energií. Bližší informace v kanceláři.

Pronájem nebytových prostor v Třebíči, ul. Jungmannova

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem zrekonstruovaných nebytových prostor v 1. patře domu, vhodné na kancelářskou, obchodní činnost, služby (kadeřnictví, masáže, kosmetické studio, atd.), celková výměra cca 132 m2 - možno i po částech. Kanceláře (6 x), vybavená kuchyňka, sociální zařízení - WC s umyvadlem (pro klienty), koupelna + WC (pro personál), za domem parkoviště ! Zaveden internet, bezdrát. telefonní ústředna, podlahy v kancelářích plovoucí + parkety, v koupelně a chodbě keram. dlažba. Možnost pronájmu suterénních prostor (započata rekonstrukce), vým. cca 120 m2, vhodných např. ke zřízení kavárny, restaurace, atd. Dále možnost pronájmu 2 garáží (za domem) za cenu 900,-Kč/měs. + DPH.

Vybavené kancelářské prostory v Mor. Budějovicích, ul. Sokolská

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem pěti zařízených kanceláří (o výměře 23,1 m2, 17,7 m2, 15,4 m2, 12,1 m2 a 7,4 m2 - možno i jednotlivě) v 1. patře domu na frekventovaném dobře viditelném místě. Kanceláře jsou vybaveny nábytkem (v ceně). K dispozici sociální zařízení, kuchyňka a šatna; počítačová síť, telefonní linky.

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás