+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

Pronájem prostorné novostavby bytu 1+kk v Třebíči, T. Bati

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem prostorného zděného novostavby bytu 1+kk o výměře 50,31 m2 ve 3. patře (výtah). K bytu náleží balkón o výměře 4,5 m2 a zděný sklep umístěný v suterénu domu. Kuchyňská linka včetně spotřebičů, prostorná koupelna (sprcha, WC, umyvadlo, podlahové vytápění + topný žebřík). V ceně nábytek (vyjma dvoulůžka). Internetové připojení. Objekt je situován v klidné části mimo hlavní silnici, přesto s dobrou dostupností do centra města. V blízkosti lesopark, dětské hřiště, zastávka MHD, školka, zdravotní středisko, lékárna, fitcentrum, supermarket.... Cena včetně energií, kauce: 11.500,-Kč (vratná po ukončení nájemní smlouvy).

Pronájem zděného bytu 1+1 v Třebíči, ul. I. Olbrachta

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zděného bytu o výměře 36,1 m2 v klidné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností. Jedná se o nadstavbu s lodžií umístěnou ve 4. patře (bez výtahu). K bytu náleží sklepní kóje. Zděné jádro: koupelna (vana, umyvadlo se skříňkou), WC s umývátkem samostatné, vlastní plynový kotel, podlahy: lino. Byt se pronajímá bez nábytku (vyjma vestavěné skříně), bližší informace u makléře. Při podpisu nájemní smlouvy se hradí kauce ve výši 17.000 Kč (vratná po ukončení nájmu).

Pronájem zděného bytu 2+1 v Třebíči, ul. Družstevní

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zděného bytu 2+1 ve vyhledávané lokalitě Horka-Domky (v blízkosti poliklinika, škola, školka, nákupní centrum......). Jedná se o bezbariérový zděný byt o výměře 54,5 m2 v osobním vlastnictví umístěný v přízemí čtyřpatrového domu (bez balkonu). Zděné jádro (koupelna s umyvadlem a skříňkou), záchod samostatný. V bytě novější kuchyňská linka, podlahy: parkety, lino, dlažba, nové omítky. K bytu náleží sklepní kóje.

Pronájem garáže v Třebíči, ul. Táborská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem řadové garáže o výměře 18 m2 v lokalitě Týn. Garáž je suchá, v dobrém technickém stavu, nově natřená podlaha (epoxidová stěrka), osvětlení, úložný prostor v nikách (poličky). Rozvod elektrické energie 230/400 V.

Novostavba bytu 2+kk v Třebíči, ul. T. Bati

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem prostorného zděného bytu 2+kk o výměře 71,2 m2 v nadstandardním provedení (akustické zdivo, hliníková okna), moderní design. Byt se nachází v nejvyšším patře (výtah, pěkný výhled). K bytu náleží balkón o výměře 4,5 m2 a zděný sklep 4,3 m2 umístěný přímo na patře. Kuchyňská linka včetně zabudovaných spotřebičů (myčka, mikrovlnka, trouba, varná deska, lednice s mrazákem), prostorná koupelna s vanou + WC (podlahové vytápění + topný žebřík). Internetové připojení do každé místnosti. Objekt je situován v klidné části mimo hlavní silnici, přesto s dobrou dostupností do centra města. V blízkosti lesopark, dětské hřiště, zastávka MHD, školka, zdravotní středisko, lékárna, fitcentrum, supermarket.... Cena včetně energií, kauce: 14.000,-Kč (vratná po ukončení nájemní smlouvy).

Pronájem bytu 2+1 v Třebíči, Dělnické náměstí

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem bytu 2+1 s prosklenou lodžií ve staré Borovině (nedaleko bývalého kulturního domu). Byt o výměře 56 m2 se nachází ve 3. patře (výtah). Parketové podlahy (koberce), lino, upravené jádro (sprchový kout, umyvadlo), WC samostatně, novější kuchyňská linka. Byt je možno pronajmout včetně nábytku (vyjma dvoulůžka), který je v ceně, případně dle dohody...

Pronájem novostavby obchodního prostoru v Třebíči, Martinské nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem novostavby obchodního prostoru v těsné blízkosti centra města, v blízkosti Třebíčské věže. Jedná se o prostor v přízemí s výlohou o výměře 55 m2 (případně možnost rozšíření na 155 m2), vhodný na obchodní využití, kanceláře či jiné využití. Možnost výběru podlahových krytin, event. i možnost úpravy dispozičního řešení - nyní ve výstavbě. Další informace u makléře.

Pronájem obchodu - kanceláře v Třebíči, Komenského nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodních - kancelářských prostor s výlohami na frekventovaném místě nedaleko autobusového nádraží (před mostem u Žerotínova nám.). Prostory jsou umístěné v přízemí domu a mají dvě prostorné výlohy. Jedná se o 2 zrekonstruované místnosti (vým. 33 m2 a 9 m2), sklad (6 m2) a vlastní soc. zařízení. Termín uvolnění dle dohody. V případě zájmu je možno odkoupit stávající nábytek, informace u makléře.

Pronájem nebytových ploch v Třebíči, ul. Hrotovická

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových ploch v administrativní budově na ul. Hrotovická s parkováním přímo u objektu ! Prostory možno vzít po patrech i jednotlivě, možnost výběru patra, volné plochy se nachází ve II - I.NP. Celková výměra 259 m2 (kanceláře již od 10 m2), sociální zařízení na každém patře. Prostory jsou v dobrém technickém stavu, rekonstruované v roce 2015: plastová okna, žaluzie, topná tělesa, koberce. Energie se hradí dle odpočtových měřidel.

Pronájem prostoru po kadeřnictví v Třebíči, ul. Jihlavská brána

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytového prostoru po zavedeném kadeřnictví, centrum města, Jihlavská brána - při výjezdu z náměstí. Prostory se nachází v 1. patře, jedná se o 2 místnosti, celková výměra 36 m2, výhled směrem na klidnou, Židovskou část města. Na podlaze dlažba, rozvod vody a odpadu v prostoru, Wi-Fi v ceně nájemného.

Pronájem nebytového prostoru v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových prostor v centru města, vhodných na obchod, služby, kanceláře, cvičební lekce, atd... Jedná se o prostory v přízemí, vým. cca 40 m2, disp.: 2 místnosti + vlastní soc. zařízení (záchod s umyvadlem). Ve větší místnosti rozvod vody, na podlaze dlažba, klenbové stropy. Reklamní plocha na domě k využití (v ceně).

Pronájem podkroví v Polné, okr. Jihlava

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových prostor v centru města, prostory jsou umístěné v podkroví, výměra 80 m2 s možností rozšíření na 160 m2. Jedná se o prostor bez oken (možnost doplnit o světlovody i možnost vybudování sociálních zařízení.......), klimatizace, koberec. Vhodné na kurzy, lekce cvičení, kancelářskou činnost...... Bližší informace u makléře.

Zrekonstruovaný obchod s výdejním oknem v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nově zrekonstruovaného obchodního prostoru s výlohou a výdejním oknem v přízemí na Karlově náměstí - centrum města, dobře viditelné, frekventované místo ! Prostory jsou vhodné na provozovnu rychlého občerstvení (kebab, pizzerie, burgery....), či jiné využití. Možnost přenechání kompletního vybavení na prodej a výrobu kebabu, bližší informace v kanceláři. Celková výměra 16,2 m2 (obchodní prostor s vlastním sociálním zařízením), velmi pěkný klenbový strop, nová dlažba. Termín uvolnění dle dohody.

Pronájem malého obchodu v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodního prostoru s výlohou a zázemím v centru města, přízemí. K obchodu náleží sklad a vlastní sociální zařízení (WC + umyvadlo), celková výměra prostor cca 25 m2. Klenbové stropy, na podlaze dlažba. Vlastní měření energií, bližší informace u makléře.

Pronájem obchodních ploch v Polné, okr. Jihlava

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových prostor přímo v centru Polné, parkování u objektu ! Vhodné na obchodní i kancelářskou činnost, služby, restauraci..... K dispozici jsou nebytové prostory v přízemí o výměře 92,1 m2 a prostory v 1. patře o vým. 153,27 m2. V každém patře sociální zařízení, vlastní měření plynu a elektřiny........

Pronájem kanceláře 19 m2 ve Velkém Meziříčí, ul. Novosady

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem kanceláře o výměře 19 m2, 1. patro domu, frekventované místo (u centra města - hlavní třída, reklamní plocha na domě k využití). Prostory jsou po rekonstrukci (nový koberec, dřevěná eurookna, výmalba), sociální zařízení a kuchyňka k využití.

Pronájem nových obchodních ploch v Třebíči, ul. Hrotovická

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodních prostor (vlastní soukromé parkoviště) na dobře viditelné, hlavní trase na JE Dukovany v blízkosti průmyslové zóny, lokalita "Horka-Domky". Prostory jsou před revitalizací, je tedy možné je přizpůsobit požadavkům klienta ! K pronájmu celkem 848 m? ve třech nadzemních podlažích (možno i po částech), ve vedlejší budově dále možnost skladu až 800 m?. Prostory s výlohami směřujícími na frekventovanou silnici jsou vhodné k využití jako obchodní prostory s možností reklamy. Díky možnosti separátních vchodů jsou prostory vhodné též na kanceláře, pobočku společnosti, kontaktní místo s veřejností ..... Nízkoenergetický objekt (vytápění biomasou, led osvětlení), internet veden optickým kabelem. V budově je zajištěno stravování (jídelna), v blízkosti veškerá občanská vybavenost (nemocnice, obchodní centrum Stop Shop, restaurace, čerpací stanice, atd..). Cena nájmu od 1.500,-Kč/m2/rok. Další informace u makléře. zmožno li

Pronájem obchodních prostor v Třebíči, Jejkovská brána

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodních prostor v přízemí, centrum města - Jejkovská brána (nedaleko hlavní pošty), výloha. K obchodnímu prostoru náleží plocha v suterénu (klenby) - sklady, event. vhodné i ke komerčnímu využití (restaurace, bar, kavárna, vinotéka, atd.).... Nové omítky, výmalba, nátěr zárubní..... Prostory je možno rozšířit o celé vrchní patro + půdu - bližší informace u makléře.

Pronájem nových kancelářských ploch v Třebíči, ul. Hrotovická

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových prostor (vlastní soukromé parkoviště) na dobře viditelné, hlavní trase na JE Dukovany v blízkosti průmyslové zóny, lokalita "Horka-Domky". Prostory jsou před revitalizací, je tedy možné je přizpůsobit požadavkům klienta ! K pronájmu celkem 848 m? ve třech nadzemních podlažích (možno i po částech), ve vedlejší budově dále možnost skladu až 800 m?. Prostory s výlohami směřujícími na frekventovanou silnici jsou vhodné k využití jako kancelářské nebo obchodní prostory s možností reklamy (vlastní vstupy), II - III.NP: kancelářské prostory. Nízkoenergetický objekt (vytápění biomasou, led osvětlení), internet veden optickým kabelem. V budově je zajištěno stravování (jídelna), v blízkosti veškerá občanská vybavenost (nemocnice, obchodní centrum Stop Shop, restaurace, čerpací stanice, atd..). Cena nájmu od 800,-Kč/m2/rok. Další informace u makléře. zmožno li

Obchodní prostory v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Obchodní prostory o výměře 250 m2 v centru města, spodní strana náměstí. Obchodní plochy, kancelářské prostory, 2 x sociální zařízení. Podlahové vytápění. V případě zájmu je možnost vzít do pronájmu i celý dům - informace v kanceláři.

Pronájem obchodu - kanceláře v Třebíči v OD Oáza, 20 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodu (kanceláře) o výměře 20 m2 v 1. patře domu, frekventované místo - náměstí, spodní strana. V prostoru se nachází umyvadlo, vhodné též na služby (kosmetiku, masáže, manikúru, pedikúru, atd.). Reklamní plochy, kuchyňka a sociální zařízení k dispozici. Wifi v ceně nájemného.

Novostavba kancelářských prostor v Třebíči, ul. Průmyslová

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Luxusní prostorné kancelářské prostory ve 2. patře nízkoenergetické novostavby v průmyslové zóně s možností užívání vyhrazených parkovacích ploch. Prostory jsou částečně zařízeny nábytkem, mají vlastní soc. zařízení (WC, sprchu), kuchyňku, venkovní žaluzie, v ceně reklamní poutač u objektu. Prostory možno libovolně rozdělit příčkami, výměra 129 m2 a 191 m2. Vlastní měření energií - levné náklady.

Pronájem kanceláře (č. 11) v Třebíči, Jihlavské bráně, 63 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kanceláře o výměře 63 m2, 2. patro obchodně administrativní budovy. Kancelář má vlastní zabezpečovací zařízení, nová okna, sociální zařízení na patře. Úklid společných prostor zajišťuje firma (v ceně paušálu). Možno využít reklamní plochu na domě.

Pronájem nebytového prostoru v Třebíči, Jihlavská brána, 70 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem světlého nebytového prostoru vhodného na obchod nebo kancelář, celková výměra 70 m2, 1. patro obchodně administrativní budovy. Nová plastová okna a balkón. dveře, podlaha: lino. Prostor má vlastní zabezpečovací zařízení, sociální zařízení na patře, úklid společných prostor zajišťuje firma (v ceně paušálu).

Pronájem obchodu v Třebíči, Komenského nám., OD Máj

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem malého obchodu o výměře 9 m2 přímo naproti vstupu do obchodního domu, přízemí, velmi zajímavé frekventované místo vhodné i na kancelář. V budově se nachází následující prodejny: papírnictví, hračky, bižuterie, spodní prádlo, nábytek, elektro, železářství, prodejna kuchyní, butik, turecká restaurace....Volné ihned.

Pronájem kadeřnického křesla v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kadeřnického křesla v zavedeném kadeřnickém salonu v centru města. Prostory se nachází v přízemí (velmi pěkné klenbové stropy, dlažba), k dispozici vstupní místnost (sloužící jako čekárna pro klienty), šatna (sklad) a soc. zařízení. K dispozici dle dohody. Cena je již včetně energií. Bližší informace v kanceláři.

Pronájem nebytových prostor v Třebíči, ul. Jungmannova

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem zrekonstruovaných nebytových prostor v 1. patře domu, vhodné na kancelářskou, obchodní činnost, služby (kadeřnictví, masáže, kosmetické studio, atd.), celková výměra cca 132 m2 - možno i po částech. Kanceláře (6 x), vybavená kuchyňka, sociální zařízení - WC s umyvadlem (pro klienty), koupelna + WC (pro personál), za domem parkoviště ! Zaveden internet, bezdrát. telefonní ústředna, podlahy v kancelářích plovoucí + parkety, v koupelně a chodbě keram. dlažba. Možnost pronájmu suterénních prostor (započata rekonstrukce), vým. cca 120 m2, vhodných např. ke zřízení kavárny, restaurace, atd. Dále možnost pronájmu 2 garáží (za domem) za cenu 900,-Kč/měs. + DPH.

Vybavené kancelářské prostory v Mor. Budějovicích, ul. Sokolská

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem pěti zařízených kanceláří (o výměře 23,1 m2, 17,7 m2, 15,4 m2, 12,1 m2 a 7,4 m2 - možno i jednotlivě) v 1. patře domu na frekventovaném dobře viditelném místě. Kanceláře jsou vybaveny nábytkem (v ceně). K dispozici sociální zařízení, kuchyňka a šatna; počítačová síť, telefonní linky.

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás