+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

Pronájem zděného bytu 3+kk s parkovacím místem a zahrádkou v Třebíči, ul. Chmelova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zděného bytu 3+kk o výměře 85 m2 (s venkovní plochou) v rodinném domě na klidném místě nedaleko centra města. K bytu náleží oplocené parkovací místo (místa), samostatně přístupný sklad u domu, prostorná terasa a menší zahrádka. V domě se nachází pouze 2 byty, každý byt má samostatný přístup. Byt ve velmi dobrém technickém stavu, podlahové vytápění (dlažba), koupelna s umyvadlem, vanou i sprchovým koutem (2 okna), WC samostatné s umyvadlem, technická místnost (kotel, bojler), kuchyňská linka včetně spotřebičů (lednice s mrazákem, varná deska, el. trouba, digestoř), vestavěné skříně v chodbě, věšáková stěna..... Ložnice a obývací pokoj jsou bez vybavení. Rozvod internetu, EZS. Nájemné: 15.000 Kč/měsíčně + záloha na energie: 7.000,-Kč/měsíčně, k dispozici dle dohody.

Pronájem garážového stání v Třebíči, Na Kopcích

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem garážového stání v obytném souboru "Na Kopcích" v Třebíči. Stání je umístěné v suterénu domu, vrata na dálkové otevírání, úklid společných prostor zajištěn firmou. K dispozici ihned.

Pronájem bytu 3+1 v Třebíči, ul. Dukovanská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem bytu 3+1 o výměře 74 m2 v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností (škola, škola, zdravotní středisko, supermarket Albert....). K bytu náleží šatna (policový systém) a prosklená lodžie se stahovacím sušákem na prádlo (velmi pěkný výhled). Byt po rekonstrukci: zděné jádro - koupelna s vanou, umyvadlo se skříňkou, podlahové vytápění, WC samostatně, kuchyňská linka (masív) včetně spotřebičů (dřevěná podlaha), vestavěná skříň v chodbě (masív), nové interiérové dveře, botník, osvětlení v celém bytě. Skříně v ložnici a nábytek v pokoji nebude. Nájemné: 12.000 Kč/měsíčně + záloha na energie: 4.500 Kč/měsíčně (může být upraveno dle počtu osob). Při podpisu smlouvy se hradí vratná kauce ve výši jednoho nájmu včetně energií.

Pronájem plechových přístřešků v Třebíči, ul. Hrotovická

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem plechových přístřešků k parkování v průmyslovém areálu, velmi dobrý příjezd. Celková výměra 56,12 m2 (2 prostory - 18,17 m2 + 37,95 m2), výška vrat: levá část 2,55 m, pravá část 3,15 m. Bližší informace u makléře.

Pronájem plechových přístřešků v Třebíči, ul. Hrotovická

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem plechových přístřešků k parkování v průmyslovém areálu, velmi dobrý příjezd. Celková výměra 56,12 m2 (2 prostory - 18,17 m2 + 37,95 m2), výška vrat: levá část 2,55 m, pravá část 3,15 m. Bližší informace u makléře.

Pronájem nebytového prostoru v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových prostor v centru města, vhodných na obchod, služby, kanceláře, cvičební lekce, atd... Jedná se o prostory v přízemí, vým. cca 40 m2, disp.: 2 místnosti + vlastní soc. zařízení (záchod s umyvadlem). Ve větší místnosti rozvod vody, na podlaze dlažba, klenbové stropy. Reklamní plocha na domě k využití (v ceně).

Pronájem kanceláří v Třebíči, ul. Hrotovická

Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu: Pronájem kancelářských prostor v průmyslové zóně (Třebíč - Dukovany). Jedná se o kanceláře o výměrách od 13 m3 - 28 m2, celkem 9 kanceláří o celkové výměře 166 m2 (1-3. NP) - kanceláře možno vzít i jednotlivě ! Plastová okna, některé kanceláře částečně vybavené (vestav. skříně, kancelářský nábytek), rozvod internetu, vyhrazená parkovací místa: 260 Kč/m2/rok. Vytápění dálkové přes fi TTS (PENB nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme energetickou tř. G).

Pronájem nebytového prostoru v Polné, Husovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem částečně zrekonstruovaných kancelářských - skladovacích prostor v centru města (bývalá pohřební služba). Prostory se nachází v přízemí, výměra 15,41 m2, vyšší klenbový strop. Bližší informace u makléře....

Pronájem kanceláře (č. 11) v Třebíči, Jihlavské bráně, 63 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kanceláře o výměře 63 m2, 2. patro obchodně administrativní budovy. Kancelář má vlastní zabezpečovací zařízení, nová okna, sociální zařízení na patře. Úklid společných prostor zajišťuje firma (v ceně paušálu). Možno využít reklamní plochu na domě.

Pronájem bytu 2+kk v Polné, Husovo nám., okr. Jihlava

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zděného bytu 2+KK v centru města s výhledem do klidné části dvorního traktu v obci Polná (cca 15 km od Jihlavy). V domě se nachází nebytové prostory, italská pizzerie, bytové jednotky. Výměra bytu 45,5 m2, 2. patro, orientace na jižní část, parkování možné před domem. Byt je po částečné rekonstrukci, vlastní elektroměr a plynoměr, internetové připojení. Výše záloh na vodné a stočné vč. odvodu odpadních vod, úklid a el. energii společných prostor činí 500 Kč/měsíčně, elektřinu a plyn hradí nájemce přímo dodavatelům těchto služeb. PENB nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme energetickou třídu G. Byt je volný od 1.12.2022. Bližší informace podá makléř.

Pronájem prostorného zděného bytu 2+kk v Třebíči, ul. Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem prostorného zděného bytu o výměře 142,7 m2 v centru města (podkroví - 2. patro). Dispozice: velkoryse řešená kuchyňská linka a koupelna (rohová vana, sprchový kout, 2 umyvadla, bidet), samostatný záchod s umyvadlem, obývací pokoj, ložnice, technická místnost, šatna, hala a komora. Jedná se o částečně zařízený byt (skříně, komody). V bytě plovoucí podlahy, dlažba, dřevěné zárubně, prosklená stěna, klimatizace a zabezpečovací zařízení..... Záloha na energie: 4.000 Kč/měsíčně, vratná kauce: 17.000 Kč.

Pronájem obchodu 12 m2 v centru města Třebíče, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodu s výlohou na frekventované spodní straně náměstí, přízemí. Obchod se nachází vedle průjezdu, který umožňuje vstup do židovské části města (UNESCO) ! Výměra prostoru 12 m2, klenbové stropy, nově vymalováno, podlaha v přípravě - dokončení na přání klienta, bližší informace u makléře.

Dům ke komerčnímu využití v Třebíči, ul. Smila Osovského

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Samostatně stojící zrekonstruovaný dům ke komerčnímu využití (firemní sídlo, obchodní využití, služby, kanceláře....). Jedná se o třípodlažní objekt nedaleko centra města. Přízemí: 2 místnosti, soc. zařízení (sprcha, WC, umyvadlo), plyn. kotel, II.NP: 3 místnosti, soc. zařízení (WC, umyvadlo), podkroví: kuchyňka, 2 kanceláře. Za domem dvorek o výměře cca 40 m2. Zabezpečovací zařízení, počítačové, telefonní rozvody, nová výmalba celého domu...Energie hradí nájemce přímo dodavatelům, bližší informace u makléře.

Pronájem obchodu - kanceláře 28 m2 v Třebíči, Jihlavská brána

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodu - kanceláře o vým. 28 m2 v přízemí v obchodním domě Oáza. Výloha, reklamní plocha na domě, soc. zařízení na patře. V případě zájmu o větší výměru je možno předmětný prostor rozšířit, informace v kanceláři.

Pronájem obchodu v Moravských Budějovicích, nám. ČSA

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Obchodní prostory o celkové výměře 119 m2 na frekventovaném náměstí v centru Moravských Budějovic. Prostory se nachází v 1. patře obchodního domě ANKA s dlouholetou tradicí (ideální místo pro vaše podnikání formou prodejny, kontaktního místa, showroomu, prodejny nebo kanceláře). Prodejna plocha o výměře 84 m2, skladovací plocha o vým. 18 m2, zázemí - kuchyňka, šatna + WC o vým. 17 m2. Pro zákazníky slouží společný vchod z ulice a pro osobní účely mimo otevírací dobu soukromý vchod z průjezdu. Po dohodě možný odprodej současného zařízení za zbytkovou cenu (velký nástěnný program, regály, stojany...) V prostorách je zaveden internet (LAN kabel + Wi-Fi) a pevná linka. Přímo v budově možnost podávat balíky do Zásilkovny, Česká Pošta sídlí v sousedním domě. Prostor má svůj samostatný elektroměr, vytápění probíhá úsporným tepelným čerpadlem.

Pronájem nebytových ploch v Polné, okr. Jihlava

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových prostor přímo v centru Polné, parkování u objektu ! Vhodné na obchodní, kancelářskou činnost, služby, cvičební lekce či jiné aktivity. K dispozici jsou nebytové prostory v 1. patře o vým. 153 m2 s vlastním sociálním zařízením a měřením energií (elektřina, plyn). Bližší informace u makléře.

Dům ke komerčnímu využití v Třebíči, ul. Smila Osovského

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Samostatně stojící zrekonstruovaný dům ke komerčnímu využití (firemní sídlo, obchodní využití, služby, kanceláře....). Jedná se o třípodlažní objekt nedaleko centra města. Suterén: 1 menší sklep, přízemí: 2 místnosti, soc. zařízení (sprcha, WC, umyvadlo), plyn. kotel, II.NP: 3 místnosti, soc. zařízení (WC, umyvadlo), podkroví: kuchyňka, 2 kanceláře. Za domem dvorek o výměře cca 40 m2. Zabezpečovací zařízení, počítačové, telefonní rozvody, nový výmalba celého domu...Energie hradí nájemce přímo dodavatelům, bližší informace u makléře.

Obchodní prostory v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Obchodní prostory o výměře 250 m2 v centru města, spodní strana náměstí. Obchodní plochy, kancelářské prostory, 2 x sociální zařízení. Podlahové vytápění. V případě zájmu je možnost vzít do pronájmu i celý dům - informace v kanceláři.

Pronájem nebytových prostor v Třebíči, ul. Jungmannova

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem zrekonstruovaných nebytových prostor v 1. patře domu, vhodné na kancelářskou, obchodní činnost, služby (kadeřnictví, masáže, kosmetické studio, atd.), celková výměra cca 132 m2 - možno i po částech. Kanceláře (6 x), vybavená kuchyňka, sociální zařízení - WC s umyvadlem (pro klienty), koupelna + WC (pro personál), za domem parkoviště ! Zaveden internet, bezdrát. telefonní ústředna, podlahy v kancelářích plovoucí + parkety, v koupelně a chodbě keram. dlažba. Možnost pronájmu suterénních prostor (započata rekonstrukce), vým. cca 120 m2, vhodných např. ke zřízení kavárny, restaurace, atd. Dále možnost pronájmu 2 garáží (za domem) za cenu 900,-Kč/měs. + DPH.

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás