+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

Pronájem garážového stání v Třebíči, Na Kopcích

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem garážového stání v obytném souboru "Na Kopcích" v Třebíči. Stání je umístěné v suterénu domu, vrata na dálkové otevírání, úklid společných prostor zajištěn firmou. K dispozici ihned.

Pronájem vyšší garáže v Třebíči, ul. Mikuláškova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Zrekonstruovanou garáž se světlou výškou 3,3 m (úložný prostor) v žádané lokalitě Nové Dvory. Výměra garáže 21 m2, jedná se o krajní garáž - spodní stání s velmi dobrým příjezdem. V garáži provedena nová podlaha, omítky, výmalba, nátěr vrat, rozvod elektřiny...

Pronájem nebytového prostoru v Třebíči, Jihlavská brána, 70 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem světlého nebytového prostoru vhodného na obchod nebo kancelář, celková výměra 70 m2, 1. patro obchodně administrativní budovy. Nová plastová okna a balkón. dveře, podlaha: lino. Prostor má vlastní zabezpečovací zařízení, sociální zařízení na patře, úklid společných prostor zajišťuje firma (v ceně paušálu).

Pronájem rodinného řadového domu v Třebíči, ul. Kpt. Nálepky

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem rodinného domu 4+1 s garáží a zahradou na velmi pěkném místě v blízkosti zeleně a přitom v dosahu veškeré občanské vybavenosti. V suterénu se nachází prostorná široká garáž s dílnou, prádelnou a sklady (nový plynový kotel), v přízemí: velkoryse řešený obývací pokoj o rozloze 43 m2, koupelna (2 x umyvadlo, vana), samostatný záchod (s bidetem), kuchyň s jídelnou se vstupem na terasu a zahradu, v patře: 3 pokoje, balkon, zimní zahrada, koupelna (umyvadlo, sprcha, vana, záchod). Dominantou domu je zahrada (vstup ze suterénu i přízemí) - nutno vidět ! Cena nájmu: 20.000 Kč, záloha na energie: 7.000 Kč, vratná kauce: 27.000 Kč. PENB nebyl prozatím dodán, z tohoto důvodu uvádíme tř. G.

Pronájem zrekonstruovaného zděného bytu 2+1 v Třebíči, ul. Dreuschuchova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nově zrekonstruovaného zděného bytu 2+1 s komorou o celkové výměře 60,6 m2 v žádané lokalitě "Horka-Domky, lokalita s veškerou občanskou vybaveností (poliklinika, škola, školka, nákupní centra ....). Velmi pěkné, klidné místo (v okolí zástavba rodinných domů). K bytu náleží sklepní kóje a vymezená zahrádka u domu. Byt se nachází ve II.NP (v domě pouze 4 byty). Byt po celkové rekonstrukci: dřevěná eurookna, zděné jádro, moderní, nadčasová koupelna s prostorným sprchovým koutem, záchodem, umyvadlem, topným žebříkem, nové plovoucí podlahy, kuchyňská linka včetně spotřebičů - myčka, digestoř, lednice s mrazákem, varná deska, trouba (bude osazena), vlastní plynový kotel. Nájemné: 11.500 Kč + záloha na energie: 4.000 Kč, vratná kauce: 15.500 Kč. Další informace u makléře.

Pronájem nebytového prostoru v Třebíči, ul. Zahradníčkova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytového prostoru s výlohou a vlastním vstupem v lokalitě Horka - Domky. Jedná se o prostory v přízemí o celkové výměře 36,5 m2 sestávající ze dvou místností (sociální zařízení společné se sousedním nájemníkem). Prostory jsou po rekonstrukci: plastová okna, dveře, dlažba, rozvod vody v obou místnostech, vlastní plynový kotel. Parkovací plochy před objektem !

Pronájem obchodu v Třebíči, ul. Jihlavská brána, přízemí, 39,2 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zrekonstruovaných obchodních prostor s výlohami, přízemí (spodní straně při vjezdu do centra města, velmi lukrativní poloha). Jedná se o obchodní prostor s vlastním zázemím (soc. zařízení: WC s umyvadlem + 2 menší sklad), celková vým. 39,2 m2. Prostor po rekonstrukci, na podlaze dlažba, nové podhledy, vlastní elektroměr, zabezpečovací zařízení, rozvod internetu. Prostory jsou vhodné i na kancelářskou činnost či jiné využití...

Pronájem zrekonstruovaného bytu 1+kk v Třebíči, ul. L. Pokorného

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zrekonstruovaného bytu 1+kk s balkónem v žádané lokalitě u centra města. Byt nacházející se v 1. patře domu je po celkové rekonstrukci: omítky, kuchyňská linka včetně spotřebičů, koupelna s oknem (závěsný záchod, sprchový kout, umyvadlo se skříňkou), plovoucí podlaha v pokoji, keramická dlažba v koupelně, osvětlení v celém bytě, podlahové vytápění v koupelně. Záloha na energie: 3. 000 Kč. K dispozici od října 2022, bližší informace u makléře.

Pronájem zrekonstruovaného bytu 3+1 v Třebíči, ul. Novodvorská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kompletně zrekonstruovaného bytu 3+1 se šatnou a lodžií, 3. patro (výtah). K bytu náleží 2 sklepy, jeden na patře, druhý v suterénu. Zděné jádro: koupelna s rohovou vanou, sprchovým koutem a umyvadlem se skříňkou, oddělené WC, kuchyňská linka včetně zabudovaných spotřebičů (trouba, mikrovlnná trouba, varná deska, myčka, lednice s mrazákem, digestoř), jídelní stůl, židle, dřevěné podlahy, dveře s obložkami, prostorné vestavěné skříně v chodbě a ložnici, dvoulůžko, sedací souprava + nábytek v OP, internetové připojení..... Majitelé preferují zájemce bez domácích mazlíčků a nekuřáky. Záloha na energie: 5.000 Kč, vratná kauce ve výši 28.000 Kč. Bližší informace u makléře.

Dům ke komerčnímu využití v Třebíči, ul. Smila Osovského

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Samostatně stojící zrekonstruovaný dům ke komerčnímu využití (firemní sídlo, obchodní využití, služby, kanceláře....). Jedná se o třípodlažní objekt nedaleko centra města. Přízemí: 2 místnosti, soc. zařízení (sprcha, WC, umyvadlo), plyn. kotel, II.NP: 3 místnosti, soc. zařízení (WC, umyvadlo), podkroví: kuchyňka, 2 kanceláře. Za domem dvorek o výměře cca 40 m2. Zabezpečovací zařízení, počítačové, telefonní rozvody, nová výmalba celého domu...Energie hradí nájemce přímo dodavatelům, bližší informace u makléře.

Pronájem nebytových prostor v Polné, okr. Jihlava

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zrekonstruovaných nebytových prostor o výměře 80 m2 v centru města, podkroví. Prostory jsou nově zrekonstruovány, nové podhledy, vinylová podlaha, dveře, osvětlení, klimatizace, vlastní soc. zařízení (bez oken a nábytku). Vhodné na kanceláře, služby, sklady, kurzy, cvičební lekce...... Bližší informace u makléře.

Pronájem obchodu - kanceláře 28 m2 v Třebíči, Jihlavská brána

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodu - kanceláře o vým. 28 m2 v přízemí v obchodním domě Oáza. Výloha, reklamní plocha na domě, soc. zařízení na patře. V případě zájmu o větší výměru je možno předmětný prostor rozšířit, informace v kanceláři.

Pronájem kanceláře 18,1 m2 v Třebíči, Jihlavská brána

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kanceláře o výměře 18,1 m2 na frekventovaném místě v 1. patře obchodně - administrativní budovy (památková zóna). Kancelář je v dobré technickém stavu (nové dřevěné eurookno, koberec), úklid společných prostor zajištěn. Orientace kanceláře je k řece (s výhledem na basiliku).

Pronájem restaurace V Moravských Budějovicích, nám. ČSA

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem restauračních prostor přímo v centru města, přízemí, dobře viditelné místo o celkové rozloze 160 m2. Dispozice: prostory na restauraci (klenbové stropy, barový pult, dlažba), částečně zařízená kuchyně, soc. zařízení 5 x, veškeré inž. sítě (vlastní měření energií). Bližší informace u makléře. PENB prozatím nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme tř. G

Pronájem obchodu v Moravských Budějovicích, nám. ČSA

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Obchodní prostory o celkové výměře 119 m2 na frekventovaném náměstí v centru Moravských Budějovic. Prostory se nachází v 1. patře obchodního domě ANKA s dlouholetou tradicí (ideální místo pro vaše podnikání formou prodejny, kontaktního místa, showroomu, prodejny nebo kanceláře). Prodejna plocha o výměře 84 m2, skladovací plocha o vým. 18 m2, zázemí - kuchyňka, šatna + WC o vým. 17 m2. Pro zákazníky slouží společný vchod z ulice a pro osobní účely mimo otevírací dobu soukromý vchod z průjezdu. Po dohodě možný odprodej současného zařízení za zbytkovou cenu (velký nástěnný program, regály, stojany...) V prostorách je zaveden internet (LAN kabel + Wi-Fi) a pevná linka. Přímo v budově možnost podávat balíky do Zásilkovny, Česká Pošta sídlí v sousedním domě. Prostor má svůj samostatný elektroměr, vytápění probíhá úsporným tepelným čerpadlem.

Pronájem nebytových ploch v Polné, okr. Jihlava

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových prostor přímo v centru Polné, parkování u objektu ! Vhodné na obchodní, kancelářskou činnost, služby, cvičební lekce či jiné aktivity. K dispozici jsou nebytové prostory v 1. patře o vým. 153 m2 s vlastním sociálním zařízením a měřením energií (elektřina, plyn). Bližší informace u makléře.

Dům ke komerčnímu využití v Třebíči, ul. Smila Osovského

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Samostatně stojící zrekonstruovaný dům ke komerčnímu využití (firemní sídlo, obchodní využití, služby, kanceláře....). Jedná se o třípodlažní objekt nedaleko centra města. Suterén: 1 menší sklep, přízemí: 2 místnosti, soc. zařízení (sprcha, WC, umyvadlo), plyn. kotel, II.NP: 3 místnosti, soc. zařízení (WC, umyvadlo), podkroví: kuchyňka, 2 kanceláře. Za domem dvorek o výměře cca 40 m2. Zabezpečovací zařízení, počítačové, telefonní rozvody, nový výmalba celého domu...Energie hradí nájemce přímo dodavatelům, bližší informace u makléře.

Obchod v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodu na frekventovaném místě v centru města (při průchodu do Židovské čtvrti, před restaurací "Black House"). Obchodní prostory o výměře 35 m2 se nachází v přízemí, 3 výlohy, v prostoru umyvadlo, EZS....

Pronájem obchodních prostor v Třebíči, Jejkovská brána

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodních prostor v přízemí, centrum města - Jejkovská brána (nedaleko hlavní pošty), výloha. K obchodnímu prostoru náleží plocha v suterénu (klenby) - sklady, event. vhodné i ke komerčnímu využití (restaurace, bar, kavárna, vinotéka, atd.).... Nové omítky, výmalba, nátěr zárubní..... Prostory je možno rozšířit o celé vrchní patro + půdu - bližší informace u makléře.

Obchodní prostory v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Obchodní prostory o výměře 250 m2 v centru města, spodní strana náměstí. Obchodní plochy, kancelářské prostory, 2 x sociální zařízení. Podlahové vytápění. V případě zájmu je možnost vzít do pronájmu i celý dům - informace v kanceláři.

Pronájem kanceláře (č. 11) v Třebíči, Jihlavské bráně, 63 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kanceláře o výměře 63 m2, 2. patro obchodně administrativní budovy. Kancelář má vlastní zabezpečovací zařízení, nová okna, sociální zařízení na patře. Úklid společných prostor zajišťuje firma (v ceně paušálu). Možno využít reklamní plochu na domě.

Pronájem nebytových prostor v Třebíči, ul. Jungmannova

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem zrekonstruovaných nebytových prostor v 1. patře domu, vhodné na kancelářskou, obchodní činnost, služby (kadeřnictví, masáže, kosmetické studio, atd.), celková výměra cca 132 m2 - možno i po částech. Kanceláře (6 x), vybavená kuchyňka, sociální zařízení - WC s umyvadlem (pro klienty), koupelna + WC (pro personál), za domem parkoviště ! Zaveden internet, bezdrát. telefonní ústředna, podlahy v kancelářích plovoucí + parkety, v koupelně a chodbě keram. dlažba. Možnost pronájmu suterénních prostor (započata rekonstrukce), vým. cca 120 m2, vhodných např. ke zřízení kavárny, restaurace, atd. Dále možnost pronájmu 2 garáží (za domem) za cenu 900,-Kč/měs. + DPH.

Vybavené kancelářské prostory v Mor. Budějovicích, ul. Sokolská

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem pěti zařízených kanceláří (o výměře 23,1 m2, 17,7 m2, 15,4 m2, 12,1 m2 a 7,4 m2 - možno i jednotlivě) v 1. patře domu na frekventovaném dobře viditelném místě. Kanceláře jsou vybaveny nábytkem (v ceně). K dispozici sociální zařízení, kuchyňka a šatna; počítačová síť, telefonní linky.

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás