+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

Pronájem obchodních prostor v Třebíči, Jejkovská brána

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodních prostor v přízemí, centrum města - Jejkovská brána (nedaleko hlavní pošty), výloha. K obchodnímu prostoru náleží plocha v suterénu (klenby) - sklady, event. vhodné i ke komerčnímu využití (restaurace, bar, kavárna, vinotéka, atd.).... Nové omítky, výmalba, nátěr zárubní..... Prostory je možno rozšířit o celé vrchní patro + půdu - bližší informace u makléře.

Vybavené kancelářské prostory v Mor. Budějovicích, ul. Sokolská

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem pěti zařízených kanceláří (o výměře 23,1 m2, 17,7 m2, 15,4 m2, 12,1 m2 a 7,4 m2 - možno i jednotlivě) v 1. patře domu na frekventovaném dobře viditelném místě. Kanceláře jsou vybaveny nábytkem (v ceně). K dispozici sociální zařízení, kuchyňka a šatna; počítačová síť, telefonní linky.

Novostavba kancelářských prostor v Třebíči, ul. Průmyslová

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Luxusní prostorné kancelářské prostory ve 2. patře nízkoenergetické novostavby v průmyslové zóně s možností užívání vyhrazených parkovacích ploch. Prostory jsou částečně zařízeny nábytkem, mají vlastní soc. zařízení (WC, sprchu), kuchyňku, venkovní žaluzie, v ceně reklamní poutač u objektu. Prostory možno libovolně rozdělit příčkami, výměra 129 m2 a 191 m2. Vlastní měření energií - levné náklady.

Obchodní prostory v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Obchodní prostory o výměře 250 m2 v centru města, spodní strana náměstí. Obchodní plochy, kancelářské prostory, 2 x sociální zařízení. Podlahové vytápění. V případě zájmu je možnost vzít do pronájmu i celý dům - informace v kanceláři.

Pronájem kanceláří s parkovacím místem v Třebíči, centrum města

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem třech kanceláří v centru města na spodní straně Karlova nám. Prostory se nachází v 1. patře, výměry 11 m2, 13 m2 a 20 m2 (možno i jednotlivě). Sociální zařízení a kuchyňka (nově zrekonstruované) k dispozici na patře. Možnost pronájmu parkovacího místa ve dvoře a výlohy v průjezdu domu. K dispozici dle dohody. Ceny od 2.000,-Kč/měsíc.

Pronájem nebytového prostoru v Třebíči, Jihlavská brána, 70 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem světlého nebytového prostoru vhodného na obchod nebo kancelář, celková výměra 70 m2, 1. patro obchodně administrativní budovy. Nová plastová okna a balkón. dveře, podlaha: lino. Prostor má vlastní zabezpečovací zařízení, sociální zařízení na patře, úklid společných prostor zajišťuje firma (v ceně paušálu).

Pronájem kanceláře (č. 11) v Třebíči, Jihlavské bráně, 63 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kanceláře o výměře 63 m2, 2. patro obchodně administrativní budovy. Kancelář má vlastní zabezpečovací zařízení, nová okna, sociální zařízení na patře. Úklid společných prostor zajišťuje firma (v ceně paušálu). Možno využít reklamní plochu na domě.

Pronájem kadeřnického křesla v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kadeřnického křesla v zavedeném kadeřnickém salonu v centru města. Prostory se nachází v přízemí (velmi pěkné klenbové stropy, dlažba), k dispozici vstupní místnost (sloužící jako čekárna pro klienty), šatna (sklad) a soc. zařízení. K dispozici dle dohody. Cena je již včetně energií. Bližší informace v kanceláři.

Pronájem kanceláře - obchodu v Třebíči, Jihlavská brána

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem kanceláře vhodné i na obchodní činnost, služby v 1. patře obchodně-administrativní budovy v centru města. Výměra 25 m2, okna s výhledem na řeku, dobře viditelné místo. V prostoru se nachází menší umyvadlo.

Pronájem nebytových prostor v Třebíči, ul. Jungmannova

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem zrekonstruovaných nebytových prostor v 1. patře domu, vhodné na kancelářskou, obchodní činnost, služby (kadeřnictví, masáže, kosmetické studio, atd.), celková výměra cca 132 m2 - možno i po částech. Kanceláře (6 x), vybavená kuchyňka, sociální zařízení - WC s umyvadlem (pro klienty), koupelna + WC (pro personál), za domem parkoviště ! Zaveden internet, bezdrát. telefonní ústředna, podlahy v kancelářích plovoucí + parkety, v koupelně a chodbě keram. dlažba. Možnost pronájmu suterénních prostor (započata rekonstrukce), vým. cca 120 m2, vhodných např. ke zřízení kavárny, restaurace, atd. Dále možnost pronájmu 2 garáží (za domem) za cenu 900,-Kč/měs. + DPH.

Pronájem obchodu v Třebíči, Komenského nám., OD Máj

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem malého obchodu o výměře 9 m2 přímo naproti vstupu do obchodního domu, přízemí, velmi zajímavé frekventované místo vhodné i na kancelář. V budově se nachází následující prodejny: papírnictví, hračky, bižuterie, spodní prádlo, nábytek, elektro, železářství, prodejna kuchyní, butik, turecká restaurace....Volné ihned.

Objekt ke komerčnímu využití, Třebíč, ul. Viktorinova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Jednopodlažní budovu s dobrou dopravní dostupností v lok. Nové Dvory, celková výměra 938 m2, prostorné parkoviště naproti objektu. Objekt je po část. rekonstrukci: nová plastová okna, hliníkové vstupní dveře, vrata na el. pohon, střešní krytina, mříže do oken, soc. zařízení, vestavba kanceláří, teplovodní vytápění, EZS..... Možnost všestranného využití: obchod, služby, výroba, sklady, kancelářská činnost......

Obchodní prostor 25 m2 v přízemí na Karlově nám. v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodu o výměře 25 m2 v přízemí při vstupu do átria domu, centrum města. Prostor je vhodný na obchodní či kancelářskou činnost (naposledy sloužil jako prodejna ovoce a zeleniny). K prostoru náleží menší sklad s umyvadlem. Odpočtový elektroměr, vytápění cca: 1.000 Kč/měsíc. Uvolnění dle dohody.

Pronájem zařízeného bytu 2+kk v Třebíči, ul. Velkomeziříčská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Nově zbudovaný prostorný byt 2+kk - apartmán (vým. 74 m2) s lodžií a parkovacím místem (garáž v objektu) k dlouhodobému pronájmu. Kompletně vybaveno: kuchyňská linka (lednice s mrazákem, sklokeramická deska, rychlovarná konvice), jídelní stůl, židle, sedací pohovka, manželská postel, skříně, 2 x televize, nádobí, lůžkoviny, žaluzie, závěsy, záclony...... V ceně jsou zahrnuty energie, připojení k internetu prostřednictvím wi-fi, pravidelný úklid včetně výměny ložního prádla a ručníků. Nabídka je platná pouze pro firmy (ubytování zaměstnanců, manažera...), bližší informace u makléře.

Pronájem obchodu - kanceláře v Třebíči v OD Oáza, 20 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodu (kanceláře) o výměře 20 m2 v 1. patře domu, frekventované místo - náměstí, spodní strana. V prostoru se nachází umyvadlo, vhodné též na služby (kosmetiku, masáže, manikúru, pedikúru, atd.). Reklamní plochy, kuchyňka a sociální zařízení k dispozici. Wifi v ceně nájemného.

Pronájem nebytových prostor v Třebíči, Karlovo nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových prostor vhodných na kancelář nebo služby (kosmetiku, manikúru, pedikúru, atd....). Prostory se nachází v centru města - zadní trakt domu, klidné místo, 1. patro domu. Jedná se o prostor o výměře 14,5 m2 se skladem o výměře 4,7 m2 (umyvadlo). K dispozici sociální zařízení a vstupní prostorná chodbu (možno využít jako čekárna pro klienty). Omyvatelné podlahy: lino + dlažba, plastové okno, nové podhledy.

Pronájem zavedeného wellness centra v Moravských Budějovicích, ul. Pražská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zavedeného moderně vybaveného wellness centra umístěného v přízemí domu, parkovací plochy ve dvoře k využití ! Jedná se o ucelený prostor o celkové výměře 250 m2 s vlastním vstupem; sestávající z: technické místnosti (vlastní plynový kotel), recepce, třech saun (finská sauna vytápěná el. kamny i dřevem, parní sauna a infra kabina) včetně příslušenství (sprchy, WC - ženy, muži), venkovního ochlazovacího prostoru, šaten, místností na masáže, dalšího soc. zařízení (sprcha, WC, umyvadlo), tělocvičny, odpočinkové místnosti s lehátky..... Veškeré vnitřní vybavení dle fotografií (nábytek, sauny, osvětlení, atd.) v ceně ! V budově se dále nachází ordinace obvodního lékaře, fitness, golfový trenažér, solárium... Doporučujeme prohlídku, bližší informace k zakázce u makléře.

Pronájem nových obchodních ploch v Třebíči, ul. Hrotovická

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem obchodních prostor (vlastní soukromé parkoviště) na dobře viditelné, hlavní trase na JE Dukovany v blízkosti průmyslové zóny, lokalita "Horka-Domky". Prostory jsou před revitalizací, je tedy možné je přizpůsobit požadavkům klienta ! K pronájmu celkem 848 m? ve třech nadzemních podlažích (možno i po částech), ve vedlejší budově dále možnost skladu až 800 m?. Prostory s výlohami směřujícími na frekventovanou silnici jsou vhodné k využití jako obchodní prostory s možností reklamy. Díky možnosti separátních vchodů jsou prostory vhodné též na kanceláře, pobočku společnosti, kontaktní místo s veřejností ..... Nízkoenergetický objekt (vytápění biomasou, led osvětlení), internet veden optickým kabelem. V budově je zajištěno stravování (jídelna), v blízkosti veškerá občanská vybavenost (nemocnice, obchodní centrum Stop Shop, restaurace, čerpací stanice, atd..). Cena nájmu od 1.500,-Kč/m2/rok. Další informace u makléře. zmožno li

Pronájem nebytových ploch v Třebíči, ul. Hrotovická

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových ploch v administrativní budově na ul. Hrotovická s parkováním přímo u objektu ! Prostory možno vzít po patrech i jednotlivě, možnost výběru patra, volné plochy se nachází ve II - I.NP. Celková výměra 259 m2 (kanceláře již od 10 m2), sociální zařízení na každém patře. Prostory jsou v dobrém technickém stavu, rekonstruované v roce 2015: plastová okna, žaluzie, topná tělesa, koberce. Energie se hradí dle odpočtových měřidel.

Pronájem nových kancelářských ploch v Třebíči, ul. Hrotovická

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem nebytových prostor (vlastní soukromé parkoviště) na dobře viditelné, hlavní trase na JE Dukovany v blízkosti průmyslové zóny, lokalita "Horka-Domky". Prostory jsou před revitalizací, je tedy možné je přizpůsobit požadavkům klienta ! K pronájmu celkem 848 m? ve třech nadzemních podlažích (možno i po částech), ve vedlejší budově dále možnost skladu až 800 m?. Prostory s výlohami směřujícími na frekventovanou silnici jsou vhodné k využití jako kancelářské nebo obchodní prostory s možností reklamy (vlastní vstupy), II - III.NP: kancelářské prostory. Nízkoenergetický objekt (vytápění biomasou, led osvětlení), internet veden optickým kabelem. V budově je zajištěno stravování (jídelna), v blízkosti veškerá občanská vybavenost (nemocnice, obchodní centrum Stop Shop, restaurace, čerpací stanice, atd..). Cena nájmu od 800,-Kč/m2/rok. Další informace u makléře. zmožno li

Pronájem novostavby obchodního prostoru v Třebíči, Martinské nám.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem novostavby obchodního prostoru v těsné blízkosti centra města, v blízkosti Třebíčské věže. Jedná se o dvoupatrový nebytový prostor o celkové výměře 156 m2, vhodný na obchodní využití, cukrárnu, kavárnu, kanceláře či jiné využití. Možnost výběru podlahových krytin, event. i možnost úpravy dispozičního řešení - nyní ve výstavbě. Další informace u makléře.

Pronájem zrekonstruovaného bytu 1+1 v Třebíči, ul. Čajkovského

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Zrekonstruovaný byt 1+1 o výměře 38,1 m2 s novou lodžií ve 2. patře čtyřpatrového domu. Nová kuchyňská linka včetně spotřebičů (myčka, trouba, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, digestoř), zděné jádro: koupelna se sprchou, umyvadlo se skříňkou + místo na pračku, záchod samostatný. V chodbě se nachází vestavěná skříň, další skříň (prosklená) v pokoji, jídelní stůl + židle, osvětlení žaluzie, podlahy vinyl, plovoucí, dlažba. Dům po celkové revitalizaci, lokalita s veškerou občanskou vybaveností, parkoviště. Nájem včetně energií, při podpisu smlouvy se skládá kauce ve výši 16.000 Kč (vratná po ukončení smlouvy). Další informace u makléře.

Pronájem zděného bytu 1+kk v Třebíči, ul. Okrajová

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem zděného bytu 1+kk s terasou ve vyhledávané lokalitě s dobrou občanskou vybaveností (poliklinika, obchodní centra, škola, školka, restaurace, atd.). Byt se nachází v I.NP, k bytu náleží prostorná terasa orientovaná do klidné části zahrady, která náleží k bytovému komplexu. Výměra bytu bez terasy činí 37,3 m2, zděný sklep 2,7 m2, společné prostory (sušárna, kočárkárna). Byt je v původním stavu, bližší informace u makléře. Elektroměr a plynoměr bude přepsaný na nájemce, který si hradí spotřebu. Úklid společných prostor zajištěn, volné ihned.

Pronájem bytu v Třebíči, ul. L. Pokorného

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem bytu 2+1 s balkonem v atraktivní lokalitě u zadní synagogy a v těsné blízkosti centra města. Výměra bytu cca 50 m2, II.NP, vyjma zrekonstruované toalety je byt je v původním, udržovaném stavu, volný ihned. Jedná se o krátkodobý pronájem, zhruba na 1 rok, bližší informace získáte u makléře. Cena je již včetně energií !

Pronájem bytu 2+1 na ul. Velkomeziříčská, Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem bytu 2+1 (výměra 56,9 m2) s novou prostornou lodžií a šatnou, byt se nachází v nejvyšším patře (3. patro bez výtahu), pěkný výhled. Byt po rekonstrukci: zděné jádro (koupelna s vanou, umyvadlem se skříňkou, záchodem), novější kuchyňská linka, obývací stěna v pokoji, plovoucí podlahy + keramická dlažba, orientace S-J. Při podpisu nájemní smlouvy složení vratné kauce ve výši 17.000,- Kč. Parkování před domem, lokalita s veškerou občanskou vybaveností.

Pronájem nebytových prostor v Třebíči, ul. Kostnická, 70 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zrekonstruovaného nebytového prostoru v přízemí o celkové výměře 70 m2 za výhodnou cenu. Vlastní sociální zařízení (WC, umyvadlo, prostor na sprchový kout), parkoviště přímo u objektu. Vhodné např. na vzorkovou prodejnu, služby, kanceláře, cvičební místnost, lehkou potravinářskou či jinou výrobu. Nová plastová okna (mříže), radiátory, omítky, dlažba, rozvod vody v prostoru. Vlastní elektroměr (plyn v ceně nájemného), reklamní plocha na domě, internet.

Pronájem zděného bytu 2+kk v Třebíči, ul. Na Kopcích

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zděného bytu 2+kk ve 2. patře, výměra bytu 55 m2, 2 balkóny (5,5 a 5 m2), sklep (2,4 m2). Plovoucí podlahy + dlažba, kuchyňská linka včetně spotřebičů (myčka, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, sklokeramická deska, horkovzdušná trouba), velmi prostorné vestavěné skříně v ložnici + další vestavěná skříň v chodbě. V případě zájmu možnost pronajmout garážové stání za cenu 1.000,-Kč/měs. v domě (není podmínkou). Záloha na energie: 3.000 Kč/měs., vratná kauce: 18.000 Kč.

Pronájem kanceláře o vým. 41 m2 v Třebíči, Jihlavská brána

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem zrekonstruovaných nebytových prostor vhodných na služby (kosmetiku, masáže, nehtové studio....) nebo kancelářskou činnost. Prostory se nachází v 1. patře budovy - vstup do centra města, dřevěná eurookna, omyvatelná podlaha (nové lino), rozvod vody v prostoru (kuchyňka), prostor nyní rozdělen na boxy (kde současný nájemník provozuje lymfoven, masáže ......), možnost stavebních úprav - bližší informace u makléře. Zabezpečovací zařízení, rozvod internetu, neomezený přístup, reklamní plocha na domě k využití.

Pronájem prostorného bytu 2+1 v Třebíči, ul. Lavického

Ve výhradním zastoupení nabízíme - Pronájem kompletně zařízeného prostorného bytu 2+1 o výměře 76 m2. Jedná se o zděný byt ve II.NP (orientace JZ-V), k bytu náleží balkon a zděný sklep. Kuchyňská linka včetně spotřebičů (zabudovaná myčka, trouba, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba), jídelní stůl + židle, vestavěné skříně, dvoulůžko, noční stolky, šatní skříně (ložnice, chodba), komody, sedačka, konferenční stolek, botník, osvětlení v celém bytě.... Plovoucí podlahy + keramická dlažba. V koupelně rohová vana i sprchový kout, umyvadlo se skříňkou, záchod samostatný. Při podpisu smlouvy se skládá vratná kauce, další informace u makléře.

Pronájem zděného bytu 2+1 s pracovnou v Třebíči, ul. Kostnická

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pronájem prostorného bytu 2+1 + pracovna (s oknem) ve zděném domě - 3. patro (poslední patro s krásným výhledem na Třebíč). Výměra bytu 73,6 m2. Částečně vybaveno nábytkem: kuchyňská linka včetně spotřebičů, jídelní stůl, židle, komody, osvětlení, žaluzie. Nová plastová okna, výmalba, lino... Zděná koupelna s vanou (vlastní plynový kotel s ohřevem vody), záchod samostatný. Rozvod internetu (Midgard), menší parkoviště přímo u objektu. Dobrá dostupnost do centra města.

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás