+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

Novostavba bytu 4+kk v Třebíči, ul. Bráfova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej novostavby zděného bytu 4+kk s balkonem a terasou v blízkosti centra města s výhledem do údolí a parku pod nemocnicí. Byt se nachází ve 2. NP (výtah), výměra bytu 98,2 m2, prostorný zděný sklep, kočákárna, v domě pouze 6 bytových jednotek. Úsporný dům postavený moderní technologií, nízké měsíční náklady na bydlení. Kvalitní materiály: dřevěná eurookna, elektronicky ovládané venkovní žaluzie, dubové masívní parkety, hliníkové vstupní dveře do domu, venkovní obklady Klinker.... Kabeláž (STA + telefon) do všech obytných pokojů, příprava na klimatizaci a EZS. Možnost přistřešeného parkování v uzavřeném prostoru za domem. Další informace v kanceláři.

Stavební pozemek v Moravských Budějovicích, ul. Palackého, 704 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pozemek na výstavbu rodinného domu (či komerčního objektu) o celkové výměře 704 m2, veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku, pozemek je přístupný ze dvou stran (jak z ulice Palackého, tak z ulice Lázeňské). V případě zájmu o rozšíření pozemku je možno zakoupit sousední pozemek o výměře 479 m2, informace v kanceláři.

Stavební pozemek v Moravských Budějovicích, ul. Palackého, 704 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pozemek na výstavbu komerčního objektu, případně i na smíšenou výstavbu komerce + bydlení. Celková výměra 704 m2, veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku, pozemek je přístupný ze dvou stran (jak z ulice Palackého, tak z ulice Lázeňské). V případě zájmu o rozšíření pozemku je možno zakoupit sousední pozemek o výměře 479 m2, informace v kanceláři.

Rodinný dům v Moravských Budějovicích, ul. Kozinova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Dvougenerační zděný rodinný dům v klidné okrajové části města (nová plastová okna, okapy, svody, rozvody vody...). Dům je celý podsklepený: dvougaráž, sklepy, kotel, přízemí: kuchyň + jídelna, obývací pokoj, ložnice, koupelna s WC, terasa, podkroví (kolaudované v r. 1994): otevřená dispozice - kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem, 2 pokoje, dětská herna, koupelna s WC. U domu udržovaná zahrada o výměře 516 m2, napojení na veškeré inž. sítě.

Oplocený sad s rybníčkem v k.ú. Smrk na Moravě, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Osázený sad s menším rybníčkem na trase mezi obcí Smrk a obcí Pozďatín. Celková výměra pozemků činí 5081 m2. Osázeno: 65 ks (rodících) švestek, 1 ks ořešák, oploceno (vjezdová brána), možnost příjezdu automobilem přímo k sadu.

Stylová rekreační chalupa v obci Sádek, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej stylové rekreační chalupy vhodné pro vinaře, rekreaci (po rekonstrukci možno i trvalému bydlení) v menší vinařské oblasti Sádek (nedaleko významná kulturní památka Sádecký zámek, rybník, cyklostezka, atd.). Obytná dispozice prostorné 2+1 prošla částečnou modernizací (pěkné klenbové stropy, dlažba, rozvody vody, elektřiny, odpady...), původní, ale velmi kvalitní krov, sklep s klenbovým stropem a studnou, kryté parkování. Na zahradě se nachází další podzemní sklep, celková výměra pozemku 517 m2. Dům je napojen na obecní kanalizaci, vodovod, elektřinu (230/400 V), plyn v obci. Další informace u makléře.

Byt 1+1 v Třebíči, ul. Modřínová

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej většího bytu 1+1 upraveného na 2+kk v osobním vlastnictví v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností (klidné místo s výhledem do zeleně). Dům po revitalizaci, výměra bytu 37,6 m2, prostorná lodžie (dlažba), sklepní kóje, byt se nachází ve zvýšeném přízemí. Nízké měsíční náklady.

Rodinný dům v Koněšíně, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Samostatně stojící zděný rodinný dům po částečné rekonstrukci nedaleko Dalešické přehrady, vhodný k trvalému bydlení či rekreaci. Nová střešní krytina (2018) + laťování, plastová okna (2015), podlahové krytiny: parkety, dřevo, dlažba, hurdis. stropy, napojení na veškeré inž. sítě. Dům je částečně podsklepený, obytná část o velikosti 4+1 (s možností rozšíření), samostatná podsklepená garáž, zahradní domek (černá kuchyně, dílna, sklady). Zahrada o výměře 644 m2 (2 možné přístupy, rohová parcela). V obci: pošta, základní a mateřská škola, pohostinství, potraviny, kulturní dům....

Historický dům v Třebíči, ul. Hasskova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej lukrativního domu (bydlení i podnikání) nedaleko centra města a v těsné blízkosti třebíčské věže (jedné z největších dominant Třebíče...). Objekt je po celkové rekonstrukci a modernizaci (okna, fasáda, krytina, omítky, rozvody inž. sítí, klenbové stropy s ozdobným štukem, dveře, podlahy, půdní vestavba.....). Částečně podsklepeno: 2 sklepy, v přízemí a II.NP se nachází obchodní, kancelářské a skladovací prostory se zázemím, dále nově zbudovaná bytová jednotka 1+kk. K domu náleží menší dvorek (cca 44 m2), napojení na veškeré inž. sítě.

Zděný byt 2+1 ve Zbýšově, ul. Jiráskova, okr. Brno-venkov

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděného bytu 2+1 o výměře 63 m2 (bytová jednotka 48,9 m2 + 2 sklepy 12 m2 a 2,1 m2) v osobním vlastnictví, zvýšené přízemí. Zděné jádro: koupelna se sprchovým koutem, umyvadlo, el. bojler na ohřev vody, WC (samostatné), podlahy: parkety, lino, dlažba, vytápění bytu vlastním plynovým kotlem umístěným ve sklepě. Pěkná, klidná lokalita.

Stavební pozemek v Moravských Budějovicích, ul. Palackého, 479 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pozemek na výstavbu komerčního objektu, případně i na smíšenou výstavbu komerce + bydlení, celková výměra 479 m2, veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku, výhodou pozemku je přístup ze dvou stran (jak z ulice Palackého, tak z ulice Lázeňské) !

Komerční objekt - hala v Třebíči, ul. Fibichova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděného objektu ke komerčnímu využití s pozemkem o celkové výměře 1322 m2. Kolaudace na zámečnickou výrobu proběhla v roce 1996. Stavba se skládá ze dvou samostatných, navzájem propojených objektů, kde se nachází výrobní a skladovací plochy, kanceláře, soc. zařízení, šatny, technické zázemí, dále prostorná rampa o výměře 46 m2. Před objektem zpevněná manipulační plocha - parkování. Napojení na veškeré inženýrské sítě, proveden rozvod zabezpečovacího zařízení a vzduchotechniky... Energetická třída G, je uvedena dočasně, po dodání PENB bude upravena skutečná energetická třída.

Rekreační chata v k.ú. Ptáčov, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej rekreační chaty o zast. ploše 44 m2 ve velmi pěkném klidném prostředí nedaleko Třebíče. Dispozice: zastřešená veranda, kuchyň, 2 pokoje, přístavek (záchod). Obvodové stěny částečně zděné, částečně dřevěné oboustranně obíjené, okna dřevěná s okenicemi, podlahy dřevěné (lino), dlažba, vytápění kamny na tuhá paliva, sporák též na tuhá paliva, prkenné stěny opatřeny ochranným nátěrem. Do chaty není proveden rozvod elektřiny a vody, bližší informace v kanceláři.

Stavební pozemek v Náramči, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej pozemku na výstavbu rodinného domu v pěkné, klidné lokalitě (starší zástavba). Celková výměra 803 m2 (šíře pozemku 18,25 m, délka 44 m). Veškeré inž. sítě na hranici pozemku, částečně oploceno, na pozemku ovocné stromy (švestky a jabloně), borovice.

Zděná bytová jednotka 3+1 se zahradou v Pasohlávkách

Zděná bytová jednotka 3+1 ve zvýšeném přízemí čtyřbytovky o výměře 79,5 m2, 2 x sklep, zahrádka za domem o vým. 175 m2 a 1/4 pozemku okolo domu. Zděné jádro: koupelna s vanou, umyvadlo, WC (samostatné), podlahy: parkety, lino, dlažba. Vytápění bytu kotlem na tuhá paliva (umístěný ve sklepě), možnost připojení elektro kotle (elektřina denní i noční proud), ohřev vody - el. boiler (120 l), ohřev možný i kotelem na tuhá paliva. V současné době je byt upraven jako apartmán - zařízení bytu je v ceně. Pěkná rekreační lokalita u Mušovské nádrže. K dispozici ihned.

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás