+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

Prodej bytu 2+1 v Humpolci, ul. Masarykova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej prostorného zrekonstruovaného bytu 2+1 o vým. 61,4 m2 s lodžií v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností (zdravotní středisko, lékárna, ZŠ, MŠ, Lídl, sportovní centrum...). Byt v osobním vlastnictví, dům po revitalizaci. V bytě proběhla rekonstrukce: nová kuchyňská linka včetně spotřebičů, interiérové dveře, podlahy, zděné jádro (koupelna - sprchový kout, umyvadlo se skříňkou, topný žebřík, WC). V bytě zůstává vybavení: skříně v ložnici, jídelní stůl, židle, zařízení obývacího pokoje, koupelnový nábytek, osvětlení v celém bytě...... Bližší informace u makléře.

Prodej stavebního pozemku v Lesné u Želetavy včetně dokumentace

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej stavebního pozemku o výměře 2 864 m2 v klidné okrajové části obce (naprosté soukromí, nejbližší soused cca 50 m od pozemku), orientace jiho-východ. V ceně pozemku kompletní projektová dokumentace na nízkoenergetický bungalov včetně vydaného stavebního povolení, vyřízeno a uhrazeno vyjmutí ze ZPF. Projekt domu (od renomovaného architekta) je zpracován "na míru" pro daný pozemek, řeší přízemní bungalov s dvojgaráží (pasivní stavba - možnost získat dotace z programu "Zelená úsporám"). Na pozemku nově zbudovaný vrt (hloubky kolem 30 m), rozvod elektřiny. Obec Lesná (místní část Chalupy) se nachází cca 15 km od Třebíče a 30 km od Jihlavy.

Rodinný dům v Třebíči, ul. Eliášova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Zděný rodinný dům se zahradou a řadovou garáží v žádané lokalitě. Klidné místo cca 5 min pěší chůze do centra města - slepá ulice, veškerá občanská vybavenost v dosahu.... Dům je z větší části podsklepený (sklepy, plynový kotel, boiler), dispozice přízemí: obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, koupelna, WC, II.NP: 3 pokoje, půdní prostor s možností rozšíření obytné části. Garáž o výměře 22 m2 se nachází naproti domu. Za domem menší zpevněný dvorek, zděná kolna na nářadí a udržovaná zahrádka. PENB nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme energetickou tř. G. Dům je napojen na veškeré inž. sítě, bližší informace u makléře.

Prodej vybaveného bytu 2+1 v Třebíči, ul. Heyrovského

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej vybaveného bytu 2+1 (54 m2) s lodžií v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností. Byt se nachází ve 3. patře revitalizovaného domu, mimořádně úsporný bytový dům - PENB třídy A ! V bytě proběhla částečná rekonstrukce: nové jádro (koupelna se sprchovým koutem, umyvadlo se skříňkou, pračka, topný žebřík, WC) a nové interiérové dveře...). Kuchyňská linka včetně spotřebičů, jídelní stůl, židle, nábytek v obývacím pokoji a ložnici, bližší informace u makléře.

Rodinný dům - vila v Moravských Budějovicích, ul. Miličova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej samostatně stojícího domu (vily) s prostornou zahradou, výměra pozemku 1 556 m2. Zděná stavba tl. zdiva 45 cm, valbová a polovalbová střecha s pálenou taškou, okna dřevěná + plastová, napojení na veškeré inženýrské sítě. Částečně podsklepeno, přízemí obsahuje dispozici 4+1, v podkroví se nachází 1 pokoj. Na pozemku postavena zděná dílna (garáž) o vým. 82 m2 s rozvodem elektřiny, skleník, vlastní studna. PENB není zpracován, z tohoto důvodu uvádíme tř. G.

Novostavba rodinného domu v Jihlavě, ul. Žitavská, lok. Na Františku

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděné novostavby rodinného domu 5+1 s prostornou terasou, garáží, venkovní zpevněnou plochou k parkování a zahradou v klidné lokalitě. Jedná se o krajový pozemek o výměře 859 m2. Na stavbu byly použity nejmodernější materiály, stavba je zděné konstrukce (obvodové zdivo včetně zateplení tl. 560 mm), plastová okna s izolačním trojsklem, venkovní žaluzie, garážová vrata a vstupní brána na elektr. pohon, ve 2.NP stropní konstrukce doplněna o kročejovou izolací, vytápění plynovým kondenzačním kotlem, podlahové v I.NP, v II.NP radiátory, příprava na elektronický zabezpečovací systém, uliční oplocení vyzděné s výplněmi jäklové konstr. s tahokovem, zbývající drátěné poplastované. Na pozemku retenční nádrž na 10 m3 vody s el. rozvodem pro případné další využití (čerpadlo, bazén, vířivku....). Dispozičně dům obsahuje v přízemí: garáž, technickou místnost, sklad (dílnu), šatnu, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, spíž, koupelnu, WC, prádelnu, ve 2.NP: 3 pokoje, šatnu, koupelnu, pochůznou terasu se zábradlím. Vnitřní prostory jsou pouze v hrubém provedení, připraveny pro dokončení podle představ budoucího kupujícího. Bližší informace u makléře.

Prostorný dům - zemědělská usedlost v Lesonicích

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej prostorné zemědělské usedlosti s obytnou a hospodářskou částí v řadové zástavbě. Pozemek o celkové výměře 2 543 m2 (uzavřený dvůr, zahrada, vlastní studna hloubky 8 m). Obytná část obsahuje dvě bytové jednotky: 1+kk a 3+kk (po částečné rekonstrukci), dále samostatnou koupelnu se záchodem, klenbové sklepy, hospodářská část: stodoly, kolny.... V obci základní občanská vybavenost (obchody s potravinami, ZŠ, MŠ, zubní ordinace, praktický lékař, pošta, pohostinství...) PENB nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme energetickou tř. G.

Prodej zemědělské usedlosti v Oponešicích

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zemědělské usedlosti s uzavřeným dvorem a pozemkem o celkové výměře 2 679 m2 v obci Oponešice (cca 15 km od Moravských Budějovic). Usedlost je tvořena obytnou částí vel. 2+1, hospodářskou částí (chlévy, stodola) + samostatnou budovou (garáž s dílnou). Na všech budovách je osazena nová střešní krytina Bramac. Napojení na veřejný vodovod (+ na pozemku vlastní kopaná studna hl. 7 m), elektroinstalaci 230/400 V, plynové ústřední vytápění... PENB nebyl prozatím dodán, z tohoto důvodu uvádíme energetickou třídu G.

Prodej hrubé stavby s pozemkem 422 m2 v Klučově u Třebíče

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej stavebního pozemku s hrubou stavbou rodinného domu vel. 4+kk s garáží a terasou na velmi pěkném místě cca 5 km od Třebíče. Celková výměra pozemku 422 m2. Předmětem prodeje je hrubá stavba (cihelné zdivo + zateplení) včetně výplní (plastová izolační trojskla, francouzská okna, el. ovládané venkovní žaluzie, sekční výsuvná garážová vrata s dálk. ovladačem), krycí beton hydroizolace, fasádní úpravy, klempířské prvky, komín včetně přisávacího průduchu pro budoucí osazení krbových kamen či krb. vložky, střešní krytina, vnitřní schodiště, přípojky inženýrských sítí, hrubé terénní úpravy, vydláždění prostoru před domem (další parkovací místo), oplocení vč. zástěny u terasy a vstupu do objektu..... Interiér domu lze dotvořit dle svých představ a možností (náklady na budoucí dokončení cca 1,4 - 1,8 mil. Kč). Bližší informace u makléře.

Prodej hrubé stavby s pozemkem 784 m2 v Klučově u Třebíče

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej stavebního pozemku s hrubou stavbou rodinného domu vel. 4+kk s garáží a terasou na velmi pěkném místě cca 5 km od Třebíče. Celková výměra pozemku 784 m2. Předmětem prodeje je hrubá stavba (cihelné zdivo + zateplení) včetně výplní (plastová izolační trojskla, francouzská okna, el. ovládané venkovní žaluzie, sekční výsuvná garážová vrata s dálk. ovladačem), krycí beton hydroizolace, fasádní úpravy, klempířské prvky, komín včetně přisávacího průduchu pro budoucí osazení krbových kamen či krb. vložky, střešní krytina, vnitřní schodiště, přípojky inženýrských sítí, hrubé terénní úpravy, vydláždění prostoru před domem (další parkovací místo), oplocení vč. zástěny u terasy a vstupu do objektu..... Interiér domu lze dotvořit dle svých představ a možností (náklady na budoucí dokončení cca 1,4 - 1,8 mil. Kč). Bližší informace u makléře.

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás