+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

Prodej komerční budovy s pozemky v Třebíči, ul. Račerovická

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zrekonstruované administrativní budovy s pozemky na frekventovaném místě při výjezdu z města. Jedná se o dva stavební pozemky o celkové výměře 4.206 m2, napojení na veškeré inž. sítě, vrt, vjezd k budově je z ulice Račerovická (přístupová brána na el. pohon). Budova po kompletní rekonstrukci, velmi dobrý technický stav. Dispozičně dům obsahuje recepce s kuchyňkou a sociální zařízení na každém patře, prostornou zasedací místnost (školící centrum) o vým. 123 m2, šatny, koupelnu s rohovou vanou, technickou místnost, kanceláře..... Bližší informace u makléře.

Prodej stavebního pozemku v Lesné u Želetavy včetně dokumentace

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej stavebního pozemku o výměře 2 864 m2 v klidné okrajové části obce (naprosté soukromí, nejbližší soused cca 50 m od pozemku), orientace jiho-východ. V ceně pozemku kompletní projektová dokumentace na nízkoenergetický bungalov včetně vydaného stavebního povolení, vyřízeno a uhrazeno vyjmutí ze ZPF. Projekt domu (od renomovaného architekta) je zpracován "na míru" pro daný pozemek, řeší přízemní bungalov s dvojgaráží (pasivní stavba - možnost získat dotace z programu "Zelená úsporám"). Na pozemku nově zbudovaný vrt (hloubky kolem 30 m), rozvod elektřiny. Obec Lesná (místní část Chalupy) se nachází cca 15 km od Třebíče a 30 km od Jihlavy.

Výstavba bytové jednotky 1+kk s lodžií v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej novostavby bytu 1+kk o výměře 61 m2 s lodžií o výměře 10,3 m2 v klidné, okrajové části města - Rezidence Nová Borovina. V lokalitě veškerá občanská vybavenost (škola, škola, pošta, zastávka MHD, supermarket, fitness, restaurace .......), multifunkční sportoviště, cyklostezky, blízkost přírody.... Třípodlažní budova s výtahem, kvalitní materiálové provedení (hliníkové vstupní dveře do objektu, plastová okna - izolační trojsklo, venkovní předokenní žaluzie, svislé nosné konstrukce: železobetonový skelet v kombinaci s cihlou + zateplení), moderní design objektu, venkovní parkovací plochy. V ceně dle vlastního výběru: podlahy, dlažba, obklady, interiérové dveře s obložkovou zárubní, vybavení koupelen.... K bytu možnost zakoupit kryté garážové stání. U vyhrazených venkovních parkovacích míst možnost dobíjení elektromobilů. Na lodžii osazena elektrická zásuvka a osvětlení. Výstavba bude dokončena na jaře r. 2023. Již nyní je možno si byt zarezervovat, bližší informace k financování podá makléř.

Výstavba bytové jednotky 2+kk se zahrádkou v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej novostavby bytu 2+kk o výměře 66,9 m2 se zahrádkou o výměře 49,2 m2 a lodžií o výměře 6,4 m2 v klidné, okrajové části města - Rezidence Nová Borovina. V lokalitě veškerá občanská vybavenost (škola, škola, pošta, zastávka MHD, supermarket, fitness, restaurace .......), multifunkční sportoviště, cyklostezky, blízkost přírody.... Třípodlažní budova s výtahem, kvalitní materiálové provedení (hliníkové vstupní dveře do objektu, plastová okna - izolační trojsklo, venkovní předokenní žaluzie, svislé nosné konstrukce: železobetonový skelet v kombinaci s cihlou + zateplení), moderní design objektu, venkovní parkovací plochy. V ceně dle vlastního výběru: podlahy, dlažba, obklady, interiérové dveře s obložkovou zárubní, vybavení koupelen.... K bytu možnost zakoupit kryté garážové stání. U vyhrazených venkovních parkovacích míst možnost dobíjení elektromobilů. Na lodžii osazena elektrická zásuvka a osvětlení. Výstavba bude dokončena do 30.6.2023. Již nyní je možno si byt zarezervovat, bližší informace k financování podá makléř.

Rodinný dům v Moravských Budějovicích, ul. Jaroměřická

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděného rodinného domu vel. 4+1 s garáží a udržovanou zahradou. Dům byl rekonstruován v rámci programu Zelená úsporám (zatepleno polystyrenem tl. 16 cm), nová plastová okna a vstupní dveře, rozvod vody v plastu, plynový kotel... Dům je částečně podsklepený (2 sklepy), dispozice přízemí domu: obývací pokoj, prostorná kuchyně, koupelna, WC, II.NP: 3 pokoje, WC, komora. Na pozemku samostatně stojící garáž s montážní jámou (rozvod el. energie 230/400 V), přístřešek na zahradní nářadí, kopaná studna, ovocné a okrasné stromy.

Prodej útulného bytu 2+kk v Třebíči, ul. Spojenců

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zrekonstruovaného bytu 2+kk s balkonem a vyhrazeným parkovacím místem v klidné části města. Byt se nachází v posledním patře (výtah, velmi pěkný výhled). Zděné jádro, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlo se skříňkou, koupelnový nábytek, WC, kuchyňská linka včetně spotřebičů, plovoucí podlahy + dlažba, dveře s obložkami..... K bytu náleží venkovní vyhrazené parkovací místo přímo u domu. Termín uvolnění bytu: prosinec 2022, byt je možno odkoupit a uzavřít nájemní smlouvu se současným uživatelem, bližší informace v kanceláři.

Komerční objekt pivovaru s bydlením v Čechtíně, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej objektu s rozlehlým pozemkem v okrajové části obce Čechtín (na trase Třebíč - Kamenice). Celková výměra pozemku 4 839 m2, velmi pěkné místo, všestranné využití.... Stávajícího objekt lihovaru byla částečně přestavěn na minipivovar (rekonstrukce nedokončena), dále k objektu náleží prostorné skladovací plochy a bytová jednotka. Částečně provedena výměna střešní krytiny, rozvod elektrické energie (230/400 V), nová jímka, plyn na hranici pozemku.

Rodinný dům - vila v Moravských Budějovicích, ul. Miličova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej samostatně stojícího domu (vily) s prostornou zahradou, výměra pozemku 1 556 m2. Zděná stavba tl. zdiva 45 cm, valbová a polovalbová střecha s pálenou taškou, okna dřevěná + plastová, napojení na veškeré inženýrské sítě. Částečně podsklepeno, přízemí obsahuje dispozici 4+1, v podkroví se nachází 1 pokoj. Na pozemku postavena zděná dílna (garáž) o vým. 82 m2 s rozvodem elektřiny, skleník, vlastní studna.

Novostavba rodinného domu v Jihlavě, ul. Žitavská, lok. Na Františku

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděné novostavby rodinného domu 5+1 s prostornou terasou, garáží, venkovní zpevněnou plochou k parkování a zahradou v klidné lokalitě. Jedná se o krajový pozemek o výměře 859 m2. Na stavbu byly použity nejmodernější materiály, stavba je zděné konstrukce (obvodové zdivo včetně zateplení tl. 560 mm), plastová okna s izolačním trojsklem, venkovní žaluzie, garážová vrata a vstupní brána na elektr. pohon, ve 2.NP stropní konstrukce doplněna o kročejovou izolací, vytápění plynovým kondenzačním kotlem, podlahové v I.NP, v II.NP radiátory, příprava na elektronický zabezpečovací systém, uliční oplocení vyzděné s výplněmi jäklové konstr. s tahokovem, zbývající drátěné poplastované. Na pozemku retenční nádrž na 10 m3 vody s el. rozvodem pro případné další využití (čerpadlo, bazén, vířivku....). Dispozičně dům obsahuje v přízemí: garáž, technickou místnost, sklad (dílnu), šatnu, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, spíž, koupelnu, WC, prádelnu, ve 2.NP: 3 pokoje, šatnu, koupelnu, pochůznou terasu se zábradlím. Vnitřní prostory jsou pouze v hrubém provedení, připraveny pro dokončení podle představ budoucího kupujícího. Bližší informace u makléře.

Prodej výrobního areálu v Třebíči, ul. Koželužská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděné výrobní haly (rok výstavby 1998) ve velmi dobrém technickém stavu, celková výměra pozemku 1267 m2. Jedná se o dvoupodlažní objekt s užitným podkrovím, přístřeškem, okolní zpevněnou manipulační plochou a vlastním pozemkem. Přízemí 363 m2: vstupní hala, výrobní plochy, sklady, 2 x WC, 4 x sprcha, kancelář, výtah, prostorné garáže, II.NP 240 m2: výrobní plochy, sklad, kancelář, rampa, výtah, podkroví: 3 kanceláře, strojovna výtahu, WC; půdní prostor (skladování). Obvodové zdivo: porotherm, stropní konstrukce: železobetonové stropní panely, plastová okna, střešní krytina: bonský šindel, podlahy: teracová a keramická dlažba, přístřešek: zámková dlažba, objekt je napojený na veškeré inženýrské sítě. Další informace u makléře...

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás