+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

Rodinný dům v Moravských Budějovicích, ul. Jaroměřická

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděného rodinného domu vel. 4+1 s garáží a udržovanou zahradou. Dům byl rekonstruován v rámci programu Zelená úsporám (zatepleno polystyrenem tl. 16 cm), nová plastová okna a vstupní dveře, rozvod vody v plastu, plynový kotel... Dům je částečně podsklepený (2 sklepy), dispozice přízemí domu: obývací pokoj, prostorná kuchyně, koupelna, WC, II.NP: 3 pokoje, WC, komora. Na pozemku samostatně stojící garáž s montážní jámou (rozvod el. energie 230/400 V), přístřešek na zahradní nářadí, kopaná studna, ovocné a okrasné stromy. PENB není vyhotoven, uvádíme prozatím tř. G.

Prodej rodinného domu - chalupy v Račicích, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej rodinného domu - rekreační chalupy s pozemkem o výměře 658 m2 v menší obci (mezi Jaroměřicemi nad Rokytnou a Hrotovicemi). Dispozičně dům obsahuje 3 místnosti (bez sociálního zařízení) - nutná rekonstrukce, nadzemní sklep, kolny. Do domu proveden rozvod el. energie 230/400 V, plyn a kanalizace na hranici pozemku.

Prodej pozemku v Sokolí u Třebíče

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pozemek (polosamota) o celkové výměře 3 251 m2 na velmi pěkném, klidném místě cca 3 km od Třebíče. Na pozemku se nachází pozůstatky zděné chaty, které bylo přiděleno č. ev., vlastní studna hloubky cca 5 m (nepoužívaná), na oplocené části pozemku vysázeno 10 kusů ovocných stromů. Možnost připojení na elektřinu, bližší informace u makléře.

Prodej komerční budovy s pozemky v Třebíči, ul. Račerovická

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zrekonstruované administrativní budovy s pozemky na frekventovaném místě při výjezdu z města. Jedná se o dva stavební pozemky o celkové výměře 4.206 m2, napojení na veškeré inž. sítě, vrt, vjezd k budově je z ulice Račerovická (přístupová brána na el. pohon). Budova po kompletní rekonstrukci, velmi dobrý technický stav. Dispozičně dům obsahuje recepce s kuchyňkou a sociální zařízení na každém patře, prostornou zasedací místnost (školící centrum) o vým. 123 m2, šatny, koupelnu s rohovou vanou, technickou místnost, kanceláře..... Bližší informace u makléře.

Výstavba bytové jednotky 3+kk s balkonem v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej novostavby bytu 3+kk o výměře 98,2 m2 s prostorným balkonem o výměře 24 m2 v klidné, okrajové části města - Rezidence Nová Borovina. V lokalitě veškerá občanská vybavenost (škola, škola, pošta, zastávka MHD, supermarket, fitness, restaurace .......), multifunkční sportoviště, cyklostezky, blízkost přírody.... Třípodlažní budova s výtahem, kvalitní materiálové provedení (hliníkové vstupní dveře do objektu, plastová okna - izolační trojsklo, venkovní předokenní žaluzie, svislé nosné konstrukce: železobetonový skelet v kombinaci s cihlou + zateplení), moderní design objektu, venkovní parkovací plochy. V ceně dle vlastního výběru: podlahy, dlažba, obklady, interiérové dveře s obložkovou zárubní, vybavení koupelen.... K bytu možnost zakoupit kryté garážové stání. U vyhrazených venkovních parkovacích míst možnost dobíjení elektromobilů. Na lodžii osazena elektrická zásuvka a osvětlení. Výstavba bude dokončena na jaře r. 2023. Již nyní je možno si byt zarezervovat, bližší informace k financování podá makléř.

Rodinný dům - vila v Moravských Budějovicích, ul. Miličova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej samostatně stojícího domu (vily) s prostornou zahradou, výměra pozemku 1 556 m2. Zděná stavba tl. zdiva 45 cm, valbová a polovalbová střecha s pálenou taškou, okna dřevěná + plastová, napojení na veškeré inženýrské sítě. Částečně podsklepeno, přízemí obsahuje dispozici 4+1, v podkroví se nachází 1 pokoj. Na pozemku postavena zděná dílna (garáž) o vým. 82 m2 s rozvodem elektřiny, skleník, vlastní studna.

Rodinný dům v Jedově, Náměšť nad Oslavou

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Zrekonstruovaný rodinný dům - rekreační chalupu v klidné části obce Jedov - místní část Náměště nad Oslavou. Částečně podsklepeno, dispozice přízemí: kuchyň + jídelna, obývací pokoj, ložnice, koupelna (sprchový kout, umyvadlo, WC, topný žebřík), komora. Na pozemku: dílna se skladem. Dům je velmi vkusně zrekonstruovaný: nové podlahy, plastová okna, dveře s obložkami, kuchyňská linka včetně spotřebičů, koupelna, krbová kamna, elektroinstalace, fasáda.... PENB není vyhotoven, uvádíme prozatím tř. G. V ceně možno ponechat stávající vybavení domu, bližší informace u makléře...

Novostavba rodinného domu v Jihlavě, ul. Žitavská, lok. Na Františku

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděné novostavby rodinného domu 5+1 s prostornou terasou, garáží, venkovní zpevněnou plochou k parkování a zahradou v klidné lokalitě. Jedná se o krajový pozemek o výměře 859 m2. Na stavbu byly použity nejmodernější materiály, stavba je zděné konstrukce (obvodové zdivo včetně zateplení tl. 560 mm), plastová okna s izolačním trojsklem, venkovní žaluzie, garážová vrata a vstupní brána na elektr. pohon, ve 2.NP stropní konstrukce doplněna o kročejovou izolací, vytápění plynovým kondenzačním kotlem, podlahové v I.NP, v II.NP radiátory, příprava na elektronický zabezpečovací systém, uliční oplocení vyzděné s výplněmi jäklové konstr. s tahokovem, zbývající drátěné poplastované. Na pozemku retenční nádrž na 10 m3 vody s el. rozvodem pro případné další využití (čerpadlo, bazén, vířivku....). Dispozičně dům obsahuje v přízemí: garáž, technickou místnost, sklad (dílnu), šatnu, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, spíž, koupelnu, WC, prádelnu, ve 2.NP: 3 pokoje, šatnu, koupelnu, pochůznou terasu se zábradlím. Vnitřní prostory jsou pouze v hrubém provedení, připraveny pro dokončení podle představ budoucího kupujícího. Bližší informace u makléře.

Prodej zděného bytu 3+kk v Třebíči, ul. Myslbekova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděné bytové jednotky 3+kk o velikosti 61,52 m2 v nejvyšším patře. Jedná se o třípodlažní dům se sedlovou střechou v klidné, okrajové části města. Provedeno zateplení domu, plastová okna (vyjma okna v kuchyni a koupelně), v bytě vlastní plynový kotel. K bytu náleží prostorný zděný sklep o výměře 6 m2 (ve sklepě rozvod vody a odpadu - umyvadlo, WC) a sklepní kóje. Byt je kompletně vybaven nábytkem. Bližší informace v kanceláři.

Rodinný dům v Třebíči, Podklášteří, Na Příkopech

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej kompletně zrekonstruovaného rodinného domu 5+kk s garáží a udržovanou zahradou v žádané, klidné lokalitě. Na pozemku plně automaticky ovládaná bioklimatická pergola o rozměrech 8 x 3 m, nově zbudovaný bazén 6 x 3 m (ohřev vody pomocí tepelného čerpadla). Provedeno zateplení domu, nová střešní krytina BRAMAC, plastová okna, dveře, interiér domu, podlahové vytápění, elektronický zabezpečovací systém, klimatizace. Dům je podsklepený: veranda s přístupem na zahradu, posilovna (plynový kotel), odpočinková místnost, koupelna (sprchový kout, umyvadlo, WC), přízemí: obývací pokoj, kuchyň. kout s jídelnou, koupelna (masážní vana, umyvadlo), WC, garáž, terasa (2 x el. ovládaná markýza, venkovní posezení), II.NP: ložnice + šatna, pokoj, pracovna, koupelna (sprchový kout, umyvadlo, WC). Velmi nízké měsíční náklady na bydlení, bližší informace u makléře....

Prodej stavebního pozemku s budovou v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej mimořádně umístěného stavebního pozemku v klidné části města (polosamota v "Libušině údolí"). Celková výměra pozemku činí 2009 m2 (s možností pronájmu sousedního městského pozemku o vým. 438 m2). Na pozemku umístěna stavba s přiděleným číslem popisným. Stavba je ve špatném technickém stavu, určena k celkové rekonstrukci či demolici. Vydané stavební povolení na rekonstrukci stávajícího objektu na sportovně relaxační areál. Vzhledem k jedinečné poloze se skýtá řada možností, jak pozemek využít, bližší informace poskytne makléř.

Prodej výrobního areálu v Třebíči, ul. Koželužská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděné výrobní haly (rok výstavby 1998) ve velmi dobrém technickém stavu, celková výměra pozemku 1267 m2. Jedná se o dvoupodlažní objekt s užitným podkrovím, přístřeškem, okolní zpevněnou manipulační plochou a vlastním pozemkem. Přízemí 363 m2: vstupní hala, výrobní plochy, sklady, 2 x WC, 4 x sprcha, kancelář, výtah, prostorné garáže, II.NP 240 m2: výrobní plochy, sklad, kancelář, rampa, výtah, podkroví: 3 kanceláře, strojovna výtahu, WC; půdní prostor (skladování). Obvodové zdivo: porotherm, stropní konstrukce: železobetonové stropní panely, plastová okna, střešní krytina: bonský šindel, podlahy: teracová a keramická dlažba, přístřešek: zámková dlažba, objekt je napojený na veškeré inženýrské sítě. Další informace u makléře...

Prodej bytu 3+1 v Třebíči, ul. Novodvorská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zrekonstruovaného bytu 3+1 v osobním vlastnictví v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností. Byt se nachází ve II.NP (pouze 2 byty na patře), výměra bytu 73 m2, k bytu náleží sklepní kóje a nová prostorná lodžie. Zděné jádro (sprchový kout, umyvadlo, WC), nová kuchyňská linka (z r. 2020), dveře, podlahy (vinyl, plovoucí podlaha a v dětském pokoji koberec).

Prodej domu v Lesůňkách, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej domu s menší obci Lesůňky, cca 15 km od Třebíče, cca 4 km od Jaroměřic nad Rokytnou. Dispoziční řešení obyvatelného domu: 2 pokoje, kuchyň + jídelna, spíž, koupelna, WC, kotelna (plynový kotel), veranda. K domu náleží garáž, dílna, zemní sklep, menší stavba k demolici, zahrada (studna), celková výměra pozemku 914 m2.

Stavební pozemek v Moravských Budějovicích, ul. Palackého, 479 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pozemek na výstavbu komerčního objektu, případně i na smíšenou výstavbu komerce + bydlení, celková výměra 479 m2, veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku, výhodou pozemku je přístup ze dvou stran (jak z ulice Palackého, tak z ulice Lázeňské) !

Stavební pozemek v Moravských Budějovicích, ul. Palackého, 704 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pozemek na výstavbu komerčního objektu, případně i na smíšenou výstavbu komerce + bydlení. Celková výměra 704 m2, veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku, pozemek je přístupný ze dvou stran (jak z ulice Palackého, tak z ulice Lázeňské). V případě zájmu o rozšíření pozemku je možno zakoupit sousední pozemek o výměře 479 m2, informace v kanceláři.

Stavební pozemek v Moravských Budějovicích, ul. Palackého, 704 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pozemek na výstavbu rodinného domu (či komerčního objektu) o celkové výměře 704 m2, veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku, pozemek je přístupný ze dvou stran (jak z ulice Palackého, tak z ulice Lázeňské). V případě zájmu o rozšíření pozemku je možno zakoupit sousední pozemek o výměře 479 m2, informace v kanceláři.

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás