+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

Prodej domu v Lesůňkách, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej domu s menší obci Lesůňky, cca 15 km od Třebíče, cca 4 km od Jaroměřic nad Rokytnou. Dispoziční řešení obyvatelného domu: 2 pokoje, kuchyň + jídelna, spíž, koupelna, WC, kotelna (plynový kotel), veranda. K domu náleží garáž, dílna, zemní sklep, menší stavba k demolici, zahrada (studna), celková výměra pozemku 914 m2.

Prodej rekreační chalupy v Lesůňkách, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej rekreační chalupy (rodinného domu) v menší obci Lesůňky, cca 15 km od Třebíče, cca 4 km od Jaroměřic nad Rokytnou. Dispoziční řešení: 2 pokoje, kuchyň + jídelna, spíž, koupelna, WC, kotelna (plynový kotel), veranda. K domu náleží garáž, dílna, zemní sklep, menší stavba k demolici, zahrada (studna), celková výměra pozemku 914 m2.

Prodej výrobního areálu v Třebíči, ul. Koželužská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděné výrobní haly (rok výstavby 1998) ve velmi dobrém technickém stavu, celková výměra pozemku 1267 m2. Jedná se o dvoupodlažní objekt s užitným podkrovím, přístřeškem, okolní zpevněnou manipulační plochou a vlastním pozemkem. Přízemí 363 m2: vstupní hala, výrobní plochy, sklady, 2 x WC, 4 x sprcha, kancelář, výtah, prostorné garáže, II.NP 240 m2: výrobní plochy, sklad, kancelář, rampa, výtah, podkroví: 3 kanceláře, strojovna výtahu, WC; půdní prostor (skladování). Obvodové zdivo: porotherm, stropní konstrukce: železobetonové stropní panely, plastová okna, střešní krytina: bonský šindel, podlahy: teracová a keramická dlažba, přístřešek: zámková dlažba, objekt je napojený na veškeré inženýrské sítě. Další informace u makléře...

Prodej rodinného domu v Třebíči, ul. Pod Nivou

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej rodinného domu k celkové rekonstrukci či demolici na pěkném, klidném místě ve vyhledávané lokalitě Podklášteří. V blízkosti se nachází základní škola Týnská, park Hrádek, do centra města cca 10 min pěší chůze. Pozemek o celkové výměře 146 m2. Dispozičně dům obsahuje 2 místnosti, terasu s krásným výhledem na město.

Prodej prostorné garáže s pozemkem v Třebíči, ul. Hadlíz

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděné garáže o výměře 29 m2 s pozemkem o výměře 133 m2 v Třebíči - lokalita Stařečka (nedaleko autobusového nádraží). Do garáže je proveden rozvod elektrické energie 230/400 V, betonová podlaha, plechová vrata. Na pozemku montážní jáma. Další informace u makléře.

Prodej bytu 1+1 v Třebíči, ul. Maxima Gorkého

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej bytu 1+1 o výměře 32 m2 v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností, parkoviště nedaleko domu. Byt se nachází v 1. patře čtyřpatrového domu, k bytu náleží balkón a sklepní kóje. Dům po revitalizaci, plastová okna, žaluzie, interiér bytu v původním, udržovaném stavu.

Prodej stavebního pozemku v Lesné u Želetavy včetně dokumentace

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej stavebního pozemku o výměře 2 864 m2 v klidné okrajové části obce (naprosté soukromí, nejbližší soused cca 50 m od pozemku), orientace jiho-východ. V ceně pozemku kompletní projektová dokumentace na nízkoenergetický bungalov včetně vydaného (platného) stavebního povolení, vyřízeno a uhrazeno vyjmutí ze ZPF - na pozemku možno začít ihned stavět.... Projekt domu (od renomovaného architekta) je zpracován "na míru" pro daný pozemek, řeší přízemní bungalov s dvojgaráží (pasivní stavba - možnost získat dotace z programu "Zelená úsporám"). Na pozemku nově zbudovaný vrt (hloubky kolem 30 m), rozvod elektřiny. Obec Lesná (místní část Chalupy) se nachází cca 15 km od Třebíče a 30 km od Jihlavy.

Stavební pozemek v Moravských Budějovicích, ul. Palackého, 479 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pozemek na výstavbu komerčního objektu, případně i na smíšenou výstavbu komerce + bydlení, celková výměra 479 m2, veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku, výhodou pozemku je přístup ze dvou stran (jak z ulice Palackého, tak z ulice Lázeňské) !

Stavební pozemek v Moravských Budějovicích, ul. Palackého, 704 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pozemek na výstavbu komerčního objektu, případně i na smíšenou výstavbu komerce + bydlení. Celková výměra 704 m2, veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku, pozemek je přístupný ze dvou stran (jak z ulice Palackého, tak z ulice Lázeňské). V případě zájmu o rozšíření pozemku je možno zakoupit sousední pozemek o výměře 479 m2, informace v kanceláři.

Stavební pozemek v Moravských Budějovicích, ul. Palackého, 704 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pozemek na výstavbu rodinného domu (či komerčního objektu) o celkové výměře 704 m2, veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku, pozemek je přístupný ze dvou stran (jak z ulice Palackého, tak z ulice Lázeňské). V případě zájmu o rozšíření pozemku je možno zakoupit sousední pozemek o výměře 479 m2, informace v kanceláři.

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás