+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

Prodej zrekonstruovaného objektu v Mikulovicích, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej rozsáhlého zrekonstruovaného objektu s obytnou a komerční částí, parkovací plochy přímo u objektu, kryté stání i na vyšší auta, dva příjezdy. Možnost všestranného využití: na trvalé bydlení spojené s komercí, penzion, apod. Rrekonstrukce proběhla v roce 2019 - 2022, elektroinstalace v mědi, voda v plastu, všechny střešní krytiny nové, krovy po rekonstrukci, střešní folie, podlahové vytápění + radiátory, nový kondenzační plynový kotel, nové inteiéry, zateplené stropy, plastová okna, garážová vrata na elektropohon, rozvody internetu...... Obytná část obsahuje dvě vybavené bytové jednotky: 4+1 (krb) a 1+1 a dále je zde možnost zřízení obytného podkroví - připraveno, technickou místnost se soc. zařízením a sklad. K objektu náleží prostorná klenbová místnost (sál) - elektroinstalace v mědi, tepolovodní podlahové vytápění, rozvod vody v prostoru (vhodné na komerční využití na různé akce, školení, večírky, svatby, posilovnu.......), stodola - parkovací plochy, uzavřený dvůr s nově zbudovanou pergolou, za objektem zahrada, která má i samostatný příjezd, celková výměra pozemku 2 448 m2. PENB prozatím nedodán, z tohoto důvodu uvádíme energertickou tř. G, bližší informace u makléře.

Prodej zděného domu v Křižanově, ul. Šibeník

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej samostatně stojícího zděného domu 7+1 s pozemkem o výměře 1 331 m2 v okrajové části městysu Křižanov. Velmi pěkné, klidné místo, pouhých 8 km od Velkého Meziříčí a cca 45 km od Brna. U domu samostatná garáž (sedlová střecha) o výměře 31,5 m2, kolna (na zahradní nářadí) o výměře 30 m2 a dřevěný sklad o výměře 7 m2. Celopodsklepeno - v suterénu se nachází sklady, prádelna, kotelna a další garáž, v přízemí: 3 pokoje, kuchyň, spíž, koupelna, WC, podkroví: 4 pokoje, koupelna + WC (v podkroví možno osadit kuchyňkou linku, dům může být využívat dvougeneračně). Napojeno na veškeré inž. sítě: vodovod, kanalizace, elektřina, plyn (nový plynový kondenzační kotel) + 2 x studna. V předmětném městysu základní občanská vybavenost: škola, školka zdravotní středisko, lékárna, pošta, obchody, restaurace, kostel, sportoviště.... PENB objednán, prozatím uvádíme energetickou tř. G, po dodání PENB bude upraveno.

Prodej novostavby RŘD v Jaroměřicích nad Rokytnou, Chelčického

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej novostavby zděného rodinného řadového domu vel. 4+kk v klidné části města, veškerá občanská vybavenost v místě, cca 13 km od Třebíče. Kolaudace domu proběhla v roce 2016. Dům je dvoupodlažní se sedlovou střechou (úložný prostor), u domu tersasa s markýzou, zahrada, v ceně vyhrazené parkovací místo (vydlážděná plocha) o výměře 12 m2 a venkovní sklad o výměře cca 4 m2. Kuchyňská linka včetně spotřebičů, v domě 2 koupelny + 2 x WC, dřevěné dveře, vinylové podlahy + keramická dlažba, plastová okna a vstupní dveře, zdivo cihelné, střešní krytina: pálená taška. Velmi nízké měsíční náklady na bydlení ! PENB objednán, prozatím uvádíme energ. třídu G, po dodání PENB bude upraveno !

Prodej dvoupodlažní budovy v Třebíči, ul. Koželužská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej dvoupodlažní budovy v okrajové části města na dobře viditelném místě u hlavní silnice ! V přízemí předmětné budovy se nachází nebytové prostory se zázemím - vhodné na obchod, výrobu, sklady, apod. a prostorné kancelářské prostory se zázemím v patře, u objektu rampa, venkovní plocha pro parkování více aut.

Prodej stodoly s pozemkem v Račerovicích u Třebíče

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej stodoly s pozemkem o celkové výměře 328 m2 v těsné blízkosti Třebíče (cca 3,5 km). Jedná se o zděnou stodolu s rozvodem elektroinstalace, 2 x plechová vrata (možné dva přístupy), betonová podlaha, dřevěná okna, s.v. vrat cca 3 m. Stodola bude kompletně vyklizena, bližší informace u makléře.

Prodej stavebního pozemku v Kojeticích, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej stavebního pozemku včetně vydaného stavebního povolení a kompletní projektové dokumentace na výstavbu rodinného domu (4+1). Pozemek se nachází v okrajové části obce, ca 9 km od Třebíče (proluka mez domy, původní dům zdemolován). Výměra pozemku 474 m2, na pozemek jsou dva příjezdy. V obci zbudována nová veřejná kanalizace, pozemek je tedy možno nyní připojit na veškeré inženýrské sítě ! V případě zájmu možnost zrealizovat i výstavbu rodinného domu na klíč, případně hrubou stavbu - bližší informace u makléře.

Prodej domu v Moravských Budějovicích, ul. Heřmanická

Ve výhradním zastoupení nabízéme: Prodej zděného řadového domu kolaudovaného v roce 2001 na klidném místě v okrajové části města. Částečně podsklepeno (sklep přístupný ze zahrady), větší garáž o výměře 38 m2, prádelna s technicku místností, obytná část 5+1 (2 x koupelna, prostorné pokoje). Kvalitní materiálové zpracování: zdivo Superherm, stropní konstrukce ŽB monolit, krytina Bramac, dřevěná okna Ditherm, střešní okna Velux, tepelné izolace podlah, napojení na veškeré inž. sítě. U domu udržovaná, osázená zahrada (okrasné stromy a keře). PENB prozatím nedodán, z tohoto důvodů uvádíme energetickou tř. G.

Dům v Třebíči, ul. Hasskova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej lukrativního domu se zavedenou kavárnou a penzionem přímo u třebíčské věže a kostela sv. Martina v těsné blízkosti centra města. Dům je po kompletní rekonstrukci a přestavbě (vyjma fasády). Podsklepeno: v suterénu se nachází 2 x sociální zařízení, technická místnost (kondenzační plynový kotel), prostorný sklad, v přízemí vznikla po rekonstrukci kavárna (výloha, klimatizace, cca 40 míst k sezení) - 2 prostory, barový pult, WC, dvorek s venkovním posezením (cca 30 míst k sezení), v patře a podkroví se nachází 4 zařízené apartmány, balkon. Provoz kavárny a apartmánů plně zajištěn, bližší informace u makléře. PENB prozatím nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme tř. G.

Dům ke komerčnímu využití v Třebíči, ul. Hasskova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej lukrativního domu se zavedenou kavárnou a penzionem přímo u třebíčské věže a kostela sv. Martina v těsné blízkosti centra města. Dům je po kompletní rekonstrukci a přestavbě (vyjma fasády). Podsklepeno: v suterénu se nachází 2 x sociální zařízení, technická místnost (kondenzační plynový kotel), prostorný sklad, v přízemí vznikla po rekonstrukci kavárna (výloha, klimatizace, cca 40 míst k sezení) - 2 prostory, barový pult, WC, dvorek s venkovním posezením (cca 30 míst k sezení), v patře a podkroví se nachází 4 zařízené apartmány, balkon. Provoz kavárny a apartmánů plně zajištěn, bližší informace u makléře. PENB prozatím nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme tř. G.

Zrekonstruovaná zděná chata s pozemkem v Jaroměřicích nad Rokytnou

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zrekonstruované zděné chaty s oploceným pozemkem o výměře 612 m2 v osobním vlastnictví v klidné, okrajové části obce (cca 15 km od Třebíče). Chata je podsklepená: sklepy, chemický záchod, přízemí: veranda, pokoj s kuchyňským koutem, terasa, obytné podkroví: ložnice. Do chaty rozvod elektřiny 230/400 V, na pozemku vlastní studna hloubky cca 13 m (bez rozvodu do chaty). Rekonstrukce a přístavba chaty proběhla v roce 2012: dřevěná okna, střešní krytina, fasáda, pergola, elekroinstalace v suterénu. Lokalita je ideálním místem k rekreaci, v obci základní občanská vybavenost, restaurace, koupaliště, sportovní areál, přírodní park Rokytná, obcí prochází několik cyklostezek a turistických tras....

Prodej výrobního areálu v Třebíči, ul. Koželužská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej výrobního areálu s pozemky v okrajové části města, lok. Borovina. Jedná se o zděný dvoupodlažní objekt s užitným podkrovím a pozemkem o výměře 1267 m2. Stavba je ve velmi dobrém technickém stavu, rok výstavby 1998. Přízemí 363 m2: vstupní hala, výrobní plochy, sklady, 2 x WC, 4 x sprcha, kancelář, výtah, prostorné garáže, II.NP 240 m2: výrobní plochy, sklad, kancelář, rampa, výtah, podkroví: 3 kanceláře, strojovna výtahu, WC; půdní prostor užívaný ke skladování. Obvodové zdivo: porotherm, stropní konstrukce: železobetonové stropní panely, plastová okna, střešní krytina: bonský šindel, podlahy: teracová a keramická dlažba, přístřešek: zámková dlažba, objekt je napojený na veškeré inženýrské sítě. Výrobní prostory jsou vhodné k výrobě pleteného zboží. Je zde i možnost odkoupit strojní technologii vhodnou pro výrobu ponožek (seznam technologie na vyžádání). Dohoda ohledně ceny možná. Celý areál je možné vzít i do pronájmu, bližší informace u makléře...

Prodej řadového rodinného domu s pozemkem v Třebíči, lok. Na Kopcích

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej nízkoenergetické novostavby rodinného řadového domu velikosti 4+kk + šatna s pozemkem o výměře 312 m2. Pozemek je umístěný v klidné lokalitě města, nedaleko přírody a občanské vybavenosti. Jedná se o nízkoenergetickou zděnou stavbu PENB třídy A - mimořádně úspornou budovu ! Součástí ceny jsou přípojky inženýrských sítí, hrubá stavba domu včetně výplní (okna, dveře, garážová vrata na elektropohon), zateplení, fasáda, střešní plášť a venkovní zpevněná plocha před domem. Dispozice domu je navržena následovně: přízemí obsahuje garáž o výměře 20 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem (54 m2), koupelnu, v patře: 3 pokoje (17 m2, 17 m2 a 16 m2), šatnu a koupelnu. V ceně nejsou nenosné příčky, omítky, vnitřní dveře, schodiště, finální vrstvy podlah, koupelny, kuchyně.... Předání domu - 9/2024, další informace u makléře.

Novostavba rodinného domu v Jihlavě, ul. Žitavská, lok. Na Františku

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděné novostavby rodinného domu 5+1 s prostornou terasou, garáží, venkovní zpevněnou plochou k parkování a zahradou v klidné lokalitě. Jedná se o krajový pozemek o výměře 859 m2. Na stavbu byly použity nejmodernější materiály, stavba je zděné konstrukce (obvodové zdivo včetně zateplení tl. 560 mm), plastová okna s izolačním trojsklem, venkovní žaluzie, garážová vrata a vstupní brána na elektr. pohon, ve 2.NP stropní konstrukce doplněna o kročejovou izolací, vytápění plynovým kondenzačním kotlem, podlahové v I.NP, v II.NP radiátory, příprava na elektronický zabezpečovací systém, uliční oplocení vyzděné s výplněmi jäklové konstr. s tahokovem, zbývající drátěné poplastované. Na pozemku retenční nádrž na 10 m3 vody s el. rozvodem pro případné další využití (čerpadlo, bazén, vířivku....). Dispozičně dům obsahuje v přízemí: garáž, technickou místnost, sklad (dílnu), šatnu, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, spíž, koupelnu, WC, prádelnu, ve 2.NP: 3 pokoje, šatnu, koupelnu, pochůznou terasu se zábradlím. V ceně bude bude i zařízení interiéru: kuchyňská linka včetně spotřebičů (ve výrobě), koupelny, podlahy, dveře, podhledy, omítky..... Bližší informace u makléře.

Prodej rodinného domu v Třebíči, ul. Zadní

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej menšího rodinného domu 2+1 v žádané lokalitě Podklášteří, velmi pěkné, klidné místo nedaleko centra města, v blízkosti základní i mateřská škola, bazilika.... Jedná se o starší udržovaný dům, který je podsklepený, v suterénu se nachází koupelna - prádelna, prostorné sklady, v přízemí: obývací pokoj, ložnice, koupelna spojená s kuchyní a samostatný záchod. Půdní plocha vhodná ke zřízení obytného podkroví, za domem dvorek s dílnou a sklepem. PENB nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme energetickou třídu G. Dům možno vyměnit za byt velikostní kategorie 2+1 v Třebíči, Borovině, bližší informace u makléře...

Prodej stavebního pozemku v Myslibořicích

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej oploceného stavebního pozemku o výměře 1147 m2 v okrajové části obce. Dle územního plánu je na pozemku možno postavit rodinný dům nebo rekreační objekt. Součástí pozemku jsou ovocné stromy: 25 švestek, 3 jabloně, hruška, přes spodní část pozemku protéká potůček. Možnost připojení na inženýrské sítě (elektřina, plyn, kanalizace, vodovod). V obci prodejna COOP, základní a mateřská škola, hřiště, pošta, ordinace praktického a zubního lékaře, knihovna, nedaleko rybník ke koupání, okolí vhodné na cyklovyjíždky.....

Prodej rodinného domu na ul. St. Slavíka v Moravských Budějovicích

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděného řadového domu 5+1 (v domě 2 koupelny) s garáží a udržovanou zahradou v klidné, okrajové části města. Jedná se o krajní (větší) pozemek o výměře 348 m2. Kolaudace domu proběhla v roce 1982. Dům je částečně podsklepený (3 sklepy), obytná část: 5+1 s lodžií a terasou. Napojení na veškeré inženýrské sítě (plyn, elektřinu 230/400 V, kanalizaci, vodovod), internet, na pozemku vlastní studna (užitková voda). PENB objednán, prozatím uvádíme energetickou tř. G, po dodání PENB bude upraveno.

Prodej řadového rodinného domu s větším pozemkem v Třebíči, lok. Na Kopcích

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej nízkoenergetické novostavby rodinného řadového domu velikosti 4+kk + šatna s větším (krajním) pozemkem o výměře 658 m2. Pozemek je umístěný v klidné lokalitě města, nedaleko přírody a občanské vybavenosti. Jedná se o nízkoenergetickou zděnou stavbu PENB třídy A - mimořádně úspornou budovu ! Součástí ceny jsou přípojky inženýrských sítí, hrubá stavba domu včetně výplní (okna, dveře, garážová vrata na elektropohon), zateplení, fasáda, střešní plášť a venkovní zpevněná plocha před domem. Dispozice domu je navržena následovně: přízemí obsahuje prostornou dvougaráž o výměře 45 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem (54 m2), koupelnu, v patře: 3 pokoje (17 m2, 17 m2 a 16 m2), šatnu a koupelnu. V ceně nejsou nenosné příčky, omítky, vnitřní dveře, schodiště, finální vrstvy podlah, koupelny, kuchyně.... Předání domu - 9/2024, další informace u makléře.

Rodinný dům ve Štěpánovicích, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení: Samostatně stojící rodinný dům s pozemkem o výměře 1108 m2 v okrajové části obce, cca 10 km od Třebíče. Jedná se o podsklepený dům s obytnou částí 3+1, komorou, samostatnou garáží, vedlejšími stavbami (dílna, sklad), dvorem a zahradou. Plynové ústřední vytápění, rozvod elektřiny 230/400 V, na pozemku dvě vlastní studny. Dům vhodný k trvalému bydlení i na rekreaci (klidné místo....). PENB nebyl prozatím dodán, z tohoto důvodu uvádíme energetickou třídu G.

Stavební pozemek v Třebíči, lok. Terůvky

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej stavebního pozemku o výměře 1 001 m2 v žádané lokalitě Terůvky za poliklinikou (lok. "Horka - Domky"), okrajová část města. Pozemek je určený na výstavbu rekreačního objektu - chaty. Na pozemku možno postavit stavbu pro rekreaci o zastavěné ploše do 70 m2 (objekt může mít jedno podzemní podlaží, jedno nadzemní podlaží a podkroví) + doplňkovou stavbu. Pozemek má rovinatý terén. Rozvod elektřiny na pozemku (elektroměrový pilíř). Bližší informace u makléře.

Výstavba prostorné bytové jednotky 4+kk s lodžií v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej prostorné novostavby bytu 4+kk o výměře 119,9 m2 s lodžií o výměře 7,2 m2 v klidné, okrajové části města - Rezidence Nová Borovina - II. etapa výstavby. V lokalitě veškerá občanská vybavenost (škola, škola, pošta, zastávka MHD, supermarket, fitness, restaurace .......), multifunkční sportoviště, cyklostezky, blízkost přírody.... Třípodlažní budova s výtahem, kvalitní materiálové provedení (hliníkové vstupní dveře do objektu, plastová okna - izolační trojsklo, svislé nosné konstrukce: železobetonový skelet v kombinaci s cihlou + zateplení), moderní design objektu, venkovní parkovací plochy. PENB: třídy B - velmi úsporná budova ! V ceně dle vlastního výběru podlahy, dlažba, obklady, interiérové dveře s obložkovou zárubní, vybavení koupelen.... K bytu možnost zakoupit kryté garážové stání. U vyhrazených venkovních parkovacích míst možnost dobíjení elektromobilů. Na lodžii osazena elektrická zásuvka a osvětlení. Výstavba bude dokončena na podzim 2024. Již nyní je možno si byt zarezervovat, bližší informace k financování podá makléř.

Výstavba bytové jednotky 3+kk s lodžií v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej novostavby bytu 3+kk o výměře 77,2 m2 s lodžií o výměře 4,9 m2 v klidné, okrajové části města - Rezidence Nová Borovina - II. etapa výstavby. V lokalitě veškerá občanská vybavenost (škola, škola, pošta, zastávka MHD, supermarket, fitness, restaurace .......), multifunkční sportoviště, cyklostezky, blízkost přírody.... Třípodlažní budova s výtahem, kvalitní materiálové provedení (hliníkové vstupní dveře do objektu, plastová okna - izolační trojsklo, svislé nosné konstrukce: železobetonový skelet v kombinaci s cihlou + zateplení), moderní design objektu, venkovní parkovací plochy. PENB: třídy B - velmi úsporná budova ! V ceně dle vlastního výběru podlahy, dlažba, obklady, interiérové dveře s obložkovou zárubní, vybavení koupelen.... K bytu možnost zakoupit kryté garážové stání. U vyhrazených venkovních parkovacích míst možnost dobíjení elektromobilů. Na lodžii osazena elektrická zásuvka a osvětlení. Výstavba bude dokončena na podzim 2024. Již nyní je možno si byt zarezervovat, bližší informace k financování podá makléř.

Výstavba bytové jednotky 2+kk s prostornou zahradou v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej novostavby bytu 2+kk o výměře 61,7 m2 s lodžií o výměře 5,5 m2 a zahrádkou o výměře 146,1 m2 v klidné, okrajové části města - Rezidence Nová Borovina - II. etapa výstavby. V lokalitě veškerá občanská vybavenost (škola, škola, pošta, zastávka MHD, supermarket, fitness, restaurace .......), multifunkční sportoviště, cyklostezky, blízkost přírody.... Třípodlažní budova s výtahem, kvalitní materiálové provedení (hliníkové vstupní dveře do objektu, plastová okna - izolační trojsklo, svislé nosné konstrukce: železobetonový skelet v kombinaci s cihlou + zateplení), moderní design objektu, venkovní parkovací plochy. PENB: třídy B - velmi úsporná budova ! V ceně podlahy, dlažba, obklady, interiérové dveře s obložkovou zárubní, vybavení koupelen.... K bytu možnost zakoupit kryté garážové stání. U vyhrazených venkovních parkovacích míst možnost dobíjení elektromobilů. Na lodžii osazena elektrická zásuvka a osvětlení. Výstavba bude dokončena na podzim 2024. Již nyní je možno si byt zarezervovat, bližší informace k financování podá makléř.

Výstavba bytové jednotky 1+kk s lodžií v Třebíči, II.etapa

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej novostavby bytu 1+kk o výměře 42,4 m2 s lodžií o výměře 5,6 m2 v klidné, okrajové části města - Rezidence Nová Borovina - II. etapa výstavby. V lokalitě veškerá občanská vybavenost (škola, škola, pošta, zastávka MHD, supermarket, fitness, restaurace .......), multifunkční sportoviště, cyklostezky, blízkost přírody.... Třípodlažní budova s výtahem, kvalitní materiálové provedení (hliníkové vstupní dveře do objektu, plastová okna - izolační trojsklo, svislé nosné konstrukce: železobetonový skelet v kombinaci s cihlou + zateplení), moderní design objektu, venkovní parkovací plochy. PENB: třídy B - velmi úsporná budova ! V ceně podlahy, dlažba, obklady, interiérové dveře s obložkovou zárubní, vybavení koupelen.... K bytu možnost zakoupit kryté garážové stání. U vyhrazených venkovních parkovacích míst možnost dobíjení elektromobilů. Na lodžii osazena elektrická zásuvka a osvětlení. Výstavba bude dokončena na podzim 2024. Již nyní je možno si byt zarezervovat, bližší informace k financování podá makléř.

Prodej hrubé stavby s pozemkem 422 m2 v Klučově u Třebíče

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej stavebního pozemku s hrubou stavbou rodinného domu vel. 4+kk s garáží a terasou na velmi pěkném místě cca 5 km od Třebíče. Celková výměra pozemku 422 m2. Předmětem prodeje je hrubá stavba (cihelné zdivo + zateplení) včetně výplní (plastová izolační trojskla, francouzská okna, el. ovládané venkovní žaluzie, sekční výsuvná garážová vrata s dálk. ovladačem), krycí beton hydroizolace, fasádní úpravy, klempířské prvky, komín včetně přisávacího průduchu pro budoucí osazení krbových kamen či krb. vložky, střešní krytina, vnitřní schodiště, přípojky inženýrských sítí, hrubé terénní úpravy, vydláždění prostoru před domem (další parkovací místo), oplocení vč. zástěny u terasy a vstupu do objektu..... Interiér domu lze dotvořit dle svých představ a možností (náklady na budoucí dokončení cca 1,4 - 1,8 mil. Kč). Bližší informace u makléře.

Prodej hrubé stavby s pozemkem 784 m2 v Klučově u Třebíče

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej stavebního pozemku s hrubou stavbou rodinného domu vel. 4+kk s garáží a terasou na velmi pěkném místě cca 5 km od Třebíče. Celková výměra pozemku 784 m2. Předmětem prodeje je hrubá stavba (cihelné zdivo + zateplení) včetně výplní (plastová izolační trojskla, francouzská okna, el. ovládané venkovní žaluzie, sekční výsuvná garážová vrata s dálk. ovladačem), krycí beton hydroizolace, fasádní úpravy, klempířské prvky, komín včetně přisávacího průduchu pro budoucí osazení krbových kamen či krb. vložky, střešní krytina, vnitřní schodiště, přípojky inženýrských sítí, hrubé terénní úpravy, vydláždění prostoru před domem (další parkovací místo), oplocení vč. zástěny u terasy a vstupu do objektu..... Interiér domu lze dotvořit dle svých představ a možností (náklady na budoucí dokončení cca 1,4 - 1,8 mil. Kč). Bližší informace u makléře.

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás