+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

Prodej domu v Moravských Budějovicích, ul. Heřmanická

Ve výhradním zastoupení nabízéme: Prodej zděného řadového domu kolaudovaného v roce 2001 na klidném místě v okrajové části města. Částečně podsklepeno (sklep přístupný ze zahrady), větší garáž o výměře 38 m2, prádelna s technicku místností, obytná část 5+1 (2 x koupelna, prostorné pokoje). Kvalitní materiálové zpracování: zdivo Superherm, stropní konstrukce ŽB monolit, krytina Bramac, dřevěná okna Ditherm, střešní okna Velux, tepelné izolace podlah, napojení na veškeré inž. sítě. U domu udržovaná, osázená zahrada (okrasné stromy a keře). PENB prozatím nedodán, z tohoto důvodů uvádíme energetickou tř. G.

Prodej zděného bytu 2+1 v Třebíči, ul. Družstevní

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Zděný byt 2+1 o výměře 54 m2 s novou lodžií v žádané lokalitě "Horka-Domky". Lokalita s veškerou občanskou vybaveností (škola, školka, poliklinika, nákupní centra...). Byt se nachází ve 2. patře (v domě venkovní výtah). Zděné jádro (koupelna s vanou, umyvadlo se skříňkou, pračka, záchod samostatný), kuchyňská linka v masívu včetně spotřebičů, parketové podlahy, sádrokartonové stropy. PENB třídy A - mimořádně úsporná budova !

Prodej objektu k bydlení i podnikání v Mikulovicích, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej rozsáhlého zrekonstruovaného objektu s obytnou a komerční částí, parkovací plochy přímo u objektu, kryté stání i na vyšší auta, dva příjezdy. Rrekonstrukce proběhla v roce 2019 - 2022, elektroinstalace v mědi, voda v plastu, všechny střešní krytiny nové, krovy po rekonstrukci, střešní folie, podlahové vytápění + radiátory, nový kondenzační plynový kotel, nové inteiéry, zateplené stropy, plastová okna, garážová vrata na elektropohon, rozvody internetu...... Obytná část obsahuje dvě vybavené bytové jednotky: 4+1 (krb) a 1+1, možnost zřízení obytného podkroví - připraveno, technickou místnost se soc. zařízením a sklad. K objektu náleží prostorná klenbová místnost (sál) - elektroinstalace v mědi, tepolovodní podlahové vytápění, rozvod vody v prostoru (vhodné i ke komerčnímu využití na různé akce, školení, večírky, svatby, posilovna .......), stodola - parkovací plochy, uzavřený dvůr s nově zbudovanou pergolou, za objektem zahrada (příjezd možný i ze zadní části), celková výměra pozemku 2 448 m2. PENB prozatím nedodán, z tohoto důvodu uvádíme energertickou tř. G, bližší informace u makléře.

Prodej zrekonstruovaného objektu v Mikulovicích, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej rozsáhlého zrekonstruovaného objektu s obytnou a komerční částí, parkovací plochy přímo u objektu, kryté stání i na vyšší auta, dva příjezdy. Možnost všestranného využití: na trvalé bydlení spojené s komercí, penzion, apod. Rrekonstrukce proběhla v roce 2019 - 2022, elektroinstalace v mědi, voda v plastu, všechny střešní krytiny nové, krovy po rekonstrukci, střešní folie, podlahové vytápění + radiátory, nový kondenzační plynový kotel, nové inteiéry, zateplené stropy, plastová okna, garážová vrata na elektropohon, rozvody internetu...... Obytná část obsahuje dvě vybavené bytové jednotky: 4+1 (krb) a 1+1 a dále je zde možnost zřízení obytného podkroví - připraveno, technickou místnost se soc. zařízením a sklad. K objektu náleží prostorná klenbová místnost (sál) - elektroinstalace v mědi, tepolovodní podlahové vytápění, rozvod vody v prostoru (vhodné na komerční využití na různé akce, školení, večírky, svatby, posilovnu.......), stodola - parkovací plochy, uzavřený dvůr s nově zbudovanou pergolou, za objektem zahrada, která má i samostatný příjezd, celková výměra pozemku 2 448 m2. PENB prozatím nedodán, z tohoto důvodu uvádíme energertickou tř. G, bližší informace u makléře.

Prodej zděného RD v Moravských Budějovicích, ul. K Hoře

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Samostatně stojící, zděný rodinný dům s garáží a zahradou o celkové výměře pozemku 680 m2. Dům prošel částečnou rekonstrukcí: zateplená střecha, plastová okna, vstupní dveře a garážová vrata, voda v plastu, koupelna, kotel na plyn (s ohřevem TUV) i kotel na tuhá paliva. Podsklepení (pod celým domem), dispozice obytné části - přízemí: kuchyň s jídelnou spíž, obývací pokoj, pracovna, WC, II.NP: 3 pokoje, lodžie, koupelna + WC, lodžie. Na pozemku dílna, vlastní studna, osázeno stromy.....PENB prozatím není zpracován, z tohoto důvodu uvádíme energetickou tř. G.

Prodej domu v Třebíči, ul. Cyrilova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Rodinný dům 4+1 po celkové rekonstrukci a přístavbě na klidném místě nedaleko centra města. U domě proběhla nadstavba včetně nového krovu a střešní krytiny BRAMAC + přístavba garáže (vše z roku 2022, kdy proběhla kolaudace). Nová plastová okna, dveře, zateplení obvodového zdiva, interiéry, terénní úpravy...... Prostorná garáž - výměra 30 m2, garážová vrata + vstup na zahradu, vydlážděná venkovní plocha k parkování dalších aut, předzahrádka, dvorek a menší zahrada o vým. 231 m2. Dispozice obytné části v přízemí: obývací pokoj, kuchyň, ložnice, koupelna + WC, skladovací prostory, podkroví: 2 pokoje, koupelna + WC, terasa o výměře 36 m2.

Prodej zděné chaty v Poušově

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděné rekreační chaty v žádané lokalitě (ZK Poušov II) s pozemkem v osobním vlastnictví (výměra 353 m2). Chata je podsklepená, v přízemí se nachází 1 obytná místnost s kuchyňským koutem, v podkroví ložnice. S rozvodem elektřiny a vlastní studnou (domácí vodárna), topení: krbová kamna, suchý záchod. U domu přístavek, bazén, skleník, osázený, udržovaný pozemek.

Stavební pozemek u rybníku Pyšelák, k.ú. Budišov

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Stavební pozemek o výměře 1069 m2 na výstavbu rekreační stavby na velmi pěkném, klidném místě u rybníka Pyšelák (cca 3 km od městyse Budišov). Na hranici pozemku elektropilíř, možno využívat obecní studnu (užitková voda). Dle územního plánu je možno na pozemku postavit rekreační objekt do 80 m2 zastavěné plochy (může být podsklepený s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím), výstavba není časově omezena, na pozemek vede příjezdová komunikace, bližší informace u makléře.

Prodej řadového rodinného domu s pozemkem v Třebíči, lok. Na Kopcích

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej nízkoenergetické novostavby rodinného řadového domu velikosti 4+kk + šatna s pozemkem o výměře 312 m2. Pozemek je umístěný v klidné lokalitě města, nedaleko přírody a občanské vybavenosti. Jedná se o nízkoenergetickou zděnou stavbu PENB třídy A - mimořádně úspornou budovu ! Součástí ceny jsou přípojky inženýrských sítí, hrubá stavba domu včetně výplní (okna, dveře, garážová vrata na elektropohon), zateplení, fasáda, střešní plášť a venkovní zpevněná plocha před domem. Dispozice domu je navržena následovně: přízemí obsahuje garáž o výměře 20 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem (54 m2), koupelnu, v patře: 3 pokoje (17 m2, 17 m2 a 16 m2), šatnu a koupelnu. V ceně nejsou nenosné příčky, omítky, vnitřní dveře, schodiště, finální vrstvy podlah, koupelny, kuchyně.... Předání domu - 9/2024, další informace u makléře.

Prodej rodinného domu v Blatnici, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděného samostatně stojícího domu 5+1 na velmi hezkém místě (okrajová část obce, krásné výhledy) s pozemkem 1102 m2. U domu udržovaná, osázená předzahrádka, na zahradu za domem možný příjezd (možno využít na další výstavbu). Dům je celý podsklepený (prádelna, dílna, kotelna, sklad), dispozice přízemí: velkoryse řešený obývací pokoj s krbem, jídelna, kuchyně, spíž, WC s umyvadlem, sklad, prostorný balkon, II.NP: 4 pokoje, koupelna + WC, prostorný balkon. Kolaudace domu v r. 1978, dřevěná okna, parketové podlahy, hurdiskové stropy. Napojeno na veřejný vodovod i vlastní studnu (domácí vodárna z r. 2021, bojler z r. 2013,), elektřina 230/400 V, topení: kotel na TP (dřevo, uhlí - z r. 2013, plyn na hranici). V obci základní občanská vybavenost: MŠ, ZŠ, prodejna COOP, hřiště, dobré autobusové spojení Třebíč, Moravské Budějovice..... PENB prozatím není zpracován, z tohoto důvodu uvádíme energetickou tř. G, další informace u makléře.

Prodej udržované chaty s pozemkem v Třebíči, Poušově

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej velmi pěkné, celoročně obyvatelné chaty 2+kk s pergolou a pozemkem o výměře 296 m2 v klidné lokalitě "Poušov". Kolaudace chaty v roce 1983, v roce 2014 proběhla rekonstrukce a přístavba. Podsklepeno (domácí vodárna, sklad), provedena izolace proti zemní vlhkosti, přízemí: 1 místnost + kuchyňský kout, koupelna + WC, podkroví: 1 místnost. Chata je vytápěná (krbová kamna) s rozvodem vody (vlastní vrt hloubky cca 20 m) a s rozvodem elektřiny (230/400 V). Na oploceném pozemku se nachází pergola s posezením, jezírko, okrasné stromy, přívod užitkové vody....

Novostavba rodinného domu v Jihlavě, ul. Žitavská, lok. Na Františku

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděné novostavby rodinného domu 5+1 s prostornou terasou, garáží, venkovní zpevněnou plochou k parkování a zahradou v klidné lokalitě. Jedná se o krajový pozemek o výměře 859 m2. Na stavbu byly použity nejmodernější materiály, stavba je zděné konstrukce (obvodové zdivo včetně zateplení tl. 560 mm), plastová okna s izolačním trojsklem, venkovní žaluzie, garážová vrata a vstupní brána na elektr. pohon, ve 2.NP stropní konstrukce doplněna o kročejovou izolací, vytápění plynovým kondenzačním kotlem, podlahové v I.NP, v II.NP radiátory, příprava na elektronický zabezpečovací systém, uliční oplocení vyzděné s výplněmi jäklové konstr. s tahokovem, zbývající drátěné poplastované. Na pozemku retenční nádrž na 10 m3 vody s el. rozvodem pro případné další využití (čerpadlo, bazén, vířivku....). Dispozičně dům obsahuje v přízemí: garáž, technickou místnost, sklad (dílnu), šatnu, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, spíž, koupelnu, WC, prádelnu, ve 2.NP: 3 pokoje, šatnu, koupelnu, pochůznou terasu se zábradlím. V ceně bude bude i zařízení interiéru: kuchyňská linka včetně spotřebičů (ve výrobě), koupelny, podlahy, dveře, podhledy, omítky..... Bližší informace u makléře.

Prodej rodinného domu v Třebíči, ul. Zadní

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej menšího rodinného domu 2+1 v žádané lokalitě Podklášteří, velmi pěkné, klidné místo nedaleko centra města, v blízkosti základní i mateřská škola, bazilika.... Jedná se o starší udržovaný dům, který je podsklepený, v suterénu se nachází koupelna - prádelna, prostorné sklady, v přízemí: obývací pokoj, ložnice, koupelna spojená s kuchyní a samostatný záchod. Půdní plocha vhodná ke zřízení obytného podkroví, za domem dvorek s dílnou a sklepem. PENB nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme energetickou třídu G. Dům možno vyměnit za byt velikostní kategorie 2+1 v Třebíči, Borovině, bližší informace u makléře...

Prodej stavebního pozemku v Myslibořicích

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej oploceného stavebního pozemku o výměře 1147 m2 v okrajové části obce. Dle územního plánu je na pozemku možno postavit rodinný dům nebo rekreační objekt. Součástí pozemku jsou ovocné stromy: 25 švestek, 3 jabloně, hruška, přes spodní část pozemku protéká potůček. Možnost připojení na inženýrské sítě (elektřina, plyn, kanalizace, vodovod). V obci prodejna COOP, základní a mateřská škola, hřiště, pošta, ordinace praktického a zubního lékaře, knihovna, nedaleko rybník ke koupání, okolí vhodné na cyklovyjíždky.....

Zrekonstruovaná zděná chata s pozemkem v Jaroměřicích nad Rokytnou

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zrekonstruované zděné chaty s oploceným pozemkem o výměře 612 m2 v osobním vlastnictví v klidné, okrajové části obce (cca 15 km od Třebíče). Chata je podsklepená: sklepy, chemický záchod, přízemí: veranda, pokoj s kuchyňským koutem, terasa, obytné podkroví: ložnice. Do chaty rozvod elektřiny 230/400 V, na pozemku vlastní studna hloubky cca 13 m (bez rozvodu do chaty). Rekonstrukce a přístavba chaty proběhla v roce 2012: dřevěná okna, střešní krytina, fasáda, pergola, elekroinstalace v suterénu. Lokalita je ideálním místem k rekreaci, v obci základní občanská vybavenost, restaurace, koupaliště, sportovní areál, přírodní park Rokytná, obcí prochází několik cyklostezek a turistických tras....

Novostavba bytu 4+kk v Třebíči, ul. Okružní, I. etapa

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej nadstandardní novostavby bytu 4+kk (+ šatna) o výměře 119,5 m2 umístěné v posledním 3. patře budovy (orientovaný na dvě světové strany). Velmi zdařilý bytový projekt se nachází v okrajová části města - tzv. Rezidence Nová Borovina, I. etapa výstavby. U bytu prostorný balkon o výměře 11,2 m2, na balkoně osazena elektrická zásuvka a osvětlení. PENB třídy B - velmi úsporná budova ! Třípodlažní budova s výtahem, kvalitní materiálové provedení (hliníkové vstupní dveře do objektu, plastová okna - izolační trojsklo, venkovní žaluzie, svislé nosné konstrukce: železobetonový skelet v kombinaci s cihlou + zateplení), moderní design objektu, venkovní i vnitřní parkovací plochy. U vyhrazených venkovních parkovacích míst možnost dobíjení elektromobilů. V ceně předmětného bytu: podlahové krytiny, obklady, sanitární keramika (v koupelně 2 umyvadla, sprcha, vana, WC samostatný s umývátkem). V lokalitě veškerá občanská vybavenost (škola, škola, pošta, zastávka MHD, supermarket, fitness, restaurace .......), multifunkční sportoviště, cyklostezky, blízkost přírody....

Prodej zděného domu v Křižanově, ul. Šibeník

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej samostatně stojícího zděného domu 7+1 s pozemkem o výměře 1 331 m2 v okrajové části městysu Křižanov. Velmi pěkné, klidné místo, pouhých 8 km od Velkého Meziříčí a cca 45 km od Brna. U domu samostatná garáž (sedlová střecha) o výměře 31,5 m2, kolna (na zahradní nářadí) o výměře 30 m2 a dřevěný sklad o výměře 7 m2. Celopodsklepeno - v suterénu se nachází sklady, prádelna, kotelna a další garáž, v přízemí: 3 pokoje, kuchyň, spíž, koupelna, WC, podkroví: 4 pokoje, koupelna + WC (v podkroví možno osadit kuchyňkou linku, dům může být využívat dvougeneračně). Napojeno na veškeré inž. sítě: vodovod, kanalizace, elektřina, plyn (nový plynový kondenzační kotel) + 2 x studna. V předmětném městysu základní občanská vybavenost: škola, školka zdravotní středisko, lékárna, pošta, obchody, restaurace, kostel, sportoviště.... PENB objednán, prozatím uvádíme energetickou tř. G, po dodání PENB bude upraveno.

Prodej stavebního pozemku v Kojeticích, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej stavebního pozemku včetně vydaného stavebního povolení a kompletní projektové dokumentace na výstavbu rodinného domu (4+1). Pozemek se nachází v okrajové části obce, ca 9 km od Třebíče (proluka mez domy, původní dům zdemolován). Výměra pozemku 474 m2, na pozemek jsou dva příjezdy. Veškeré inženýrské sítě vyjma splaškové kanalizace na hranici pozemku (jímka). V případě zájmu možnost zrealizovat i výstavbu rodinného domu na klíč, či jen hrubou stavbu - bližší informace u makléře.

Prodej zrekonstruovaného, zařízeného bytu 3+1 v Třebíči, ul. Novodvorská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej nadstandardního kompletně zrekonstruovaného bytu 3+1 o výměře 75 m2 včetně zařízení a nábytku na míru ! V bytě nové interiérové dveře včetně obložek, bezpečnostní vstupní dveře nejvyšší třídy, podlahy, zděné jádro, kuchyňská linka, ve všech pokojích rolety, sítě proti hmyzu.... Moderně zařízená kuchyně včetně vestavěných spotřebičů (kávovar, trouba AEG s pyrolýzou, varná indukční deska, mikrovlnná trouba, americká lednice, myčka, pračka LG). V obývacím pokoji: vest. skříňky, skleněný stůl + 4 židle, prostorná sedací souprava s křeslem (vše v kůži), japonská stěna, v ložnici: vestavěné skříně, postel, noční stolky, osvětlené niky, v pokoji: vestavěné skříně, pracovní stůl, křeslo, koupelna zařízena koupelnovým nábytkem, rohovou vanou, záchod samostatný, na chodbě: prosklená vestavěná skříň (veškerý soupis nábytku k dispozici u makléře). K bytu náleží balkón (bude nahrazen lodžií) a dvojsklep v suterénu. Byt se nachází v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností, nedaleko centra města, s možností parkování na nedalekém parkoviště za domem.

Prodej stodoly s pozemkem v Račerovicích u Třebíče

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej stodoly s pozemkem o celkové výměře 328 m2 v těsné blízkosti Třebíče (cca 3,5 km). Jedná se o zděnou stodolu s rozvodem elektroinstalace, 2 x plechová vrata (možné dva přístupy), betonová podlaha, dřevěná okna, s.v. vrat cca 3 m. Stodola bude kompletně vyklizena, bližší informace u makléře.

Stavební pozemek u rybníku Pyšelák, k.ú. Budišov

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Stavební pozemek o výměře 1069 m2 na výstavbu rekreační stavby na velmi pěkném, klidném místě u rybníka Pyšelák (cca 3 km od městyse Budišov). Na hranici pozemku elektropilíř, možno využívat obecní studnu (užitková voda). Dle územního plánu je možno na pozemku postavit rekreační objekt do 80 m2 zastavěné plochy (může být podsklepený s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím), výstavba není časově omezena, na pozemek vede příjezdová komunikace, bližší informace u makléře.

Prodej zděného bytu 3+1 s garáží a zahradou v Rouchovanech

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej prostorného zděného bytu 3+1 o výměře 90 m2 s garáží o výměře 19 m2 a udržovanou zahradou (skleník, dřev. kolna) o výměře 317 m2. V domě pouze 2 bytové jednotky, prodávaný byt se nachází ve 2.NP (nejvyšší patro). K bytu náleží prosklená lodžie ze které je velmi hezký výhled do zeleně, 2 sklepy v suterénu domu a venkovní nadzemní sklep o výměře 44 m2. V bytě plastová okna, parketové podlahy, dlažba, koberce, zděná koupelna a samostatný záchod. PENB nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme energetickou třídu G.

Prodej rodinného domu na ul. St. Slavíka v Moravských Budějovicích

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděného řadového domu 5+1 (v domě 2 koupelny) s garáží a udržovanou zahradou v klidné, okrajové části města. Jedná se o krajní (větší) pozemek o výměře 348 m2. Kolaudace domu proběhla v roce 1982. Dům je částečně podsklepený (3 sklepy), obytná část: 5+1 s lodžií a terasou. Napojení na veškeré inženýrské sítě (plyn, elektřinu 230/400 V, kanalizaci, vodovod), internet, na pozemku vlastní studna (užitková voda). PENB objednán, prozatím uvádíme energetickou tř. G, po dodání PENB bude upraveno.

Prodej chaty s pozemkem v Třebíči, ZK Přemysl I.

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pozemek (v osobním vlastnictví) s podsklepenou chatkou o zastavěné ploše 19 m2 na velmi pěkném, klidném místě - Zámeček, lok. Borovina. Dle územního plánu v této lokalitě možno postavit i větší stavbu, a to do 40 m2. Celková výměra pozemku 309 m2 (částečně oploceno, ovocné stomy: švestka, jabloně). Užitková voda na pozemku, pitná voda (společná) nedaleko chaty, možnost napojení na el. energii (bližší informace u makléře).

Prodej výrobního areálu v Třebíči, ul. Koželužská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej výrobního areálu s pozemky v okrajové části města, lok. Borovina. Jedná se o zděný dvoupodlažní objekt s užitným podkrovím a pozemkem o výměře 1267 m2. Stavba je ve velmi dobrém technickém stavu, rok výstavby 1998. Přízemí 363 m2: vstupní hala, výrobní plochy, sklady, 2 x WC, 4 x sprcha, kancelář, výtah, prostorné garáže, II.NP 240 m2: výrobní plochy, sklad, kancelář, rampa, výtah, podkroví: 3 kanceláře, strojovna výtahu, WC; půdní prostor užívaný ke skladování. Obvodové zdivo: porotherm, stropní konstrukce: železobetonové stropní panely, plastová okna, střešní krytina: bonský šindel, podlahy: teracová a keramická dlažba, přístřešek: zámková dlažba, objekt je napojený na veškeré inženýrské sítě. Výrobní prostory jsou vhodné k výrobě pleteného zboží. Je zde i možnost odkoupit strojní technologii vhodnou pro výrobu ponožek (seznam technologie na vyžádání). Dohoda ohledně ceny možná. Celý areál je možné vzít i do pronájmu, bližší informace u makléře...

Prodej řadového rodinného domu s větším pozemkem v Třebíči, lok. Na Kopcích

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej nízkoenergetické novostavby rodinného řadového domu velikosti 4+kk + šatna s větším (krajním) pozemkem o výměře 658 m2. Pozemek je umístěný v klidné lokalitě města, nedaleko přírody a občanské vybavenosti. Jedná se o nízkoenergetickou zděnou stavbu PENB třídy A - mimořádně úspornou budovu ! Součástí ceny jsou přípojky inženýrských sítí, hrubá stavba domu včetně výplní (okna, dveře, garážová vrata na elektropohon), zateplení, fasáda, střešní plášť a venkovní zpevněná plocha před domem. Dispozice domu je navržena následovně: přízemí obsahuje prostornou dvougaráž o výměře 45 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem (54 m2), koupelnu, v patře: 3 pokoje (17 m2, 17 m2 a 16 m2), šatnu a koupelnu. V ceně nejsou nenosné příčky, omítky, vnitřní dveře, schodiště, finální vrstvy podlah, koupelny, kuchyně.... Předání domu - 9/2024, další informace u makléře.

Rodinný dům ve Štěpánovicích, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení: Samostatně stojící rodinný dům s pozemkem o výměře 1108 m2 v okrajové části obce, cca 10 km od Třebíče. Jedná se o podsklepený dům s obytnou částí 3+1, komorou, samostatnou garáží, vedlejšími stavbami (dílna, sklad), dvorem a zahradou. Plynové ústřední vytápění, rozvod elektřiny 230/400 V, na pozemku dvě vlastní studny. Dům vhodný k trvalému bydlení i na rekreaci (klidné místo....). PENB nebyl prozatím dodán, z tohoto důvodu uvádíme energetickou třídu G.

Stavební pozemek v Třebíči, lok. Terůvky

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej stavebního pozemku o výměře 1 001 m2 v žádané lokalitě Terůvky za poliklinikou (lok. "Horka - Domky"), okrajová část města. Pozemek je určený na výstavbu rekreačního objektu - chaty. Na pozemku možno postavit stavbu pro rekreaci o zastavěné ploše do 70 m2 (objekt může mít jedno podzemní podlaží, jedno nadzemní podlaží a podkroví) + doplňkovou stavbu. Pozemek má rovinatý terén. Rozvod elektřiny na pozemku (elektroměrový pilíř). Bližší informace u makléře.

Výstavba prostorné bytové jednotky 4+kk s lodžií v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej prostorné novostavby bytu 4+kk o výměře 119,9 m2 s lodžií o výměře 7,2 m2 v klidné, okrajové části města - Rezidence Nová Borovina - II. etapa výstavby. V lokalitě veškerá občanská vybavenost (škola, škola, pošta, zastávka MHD, supermarket, fitness, restaurace .......), multifunkční sportoviště, cyklostezky, blízkost přírody.... Třípodlažní budova s výtahem, kvalitní materiálové provedení (hliníkové vstupní dveře do objektu, plastová okna - izolační trojsklo, svislé nosné konstrukce: železobetonový skelet v kombinaci s cihlou + zateplení), moderní design objektu, venkovní parkovací plochy. PENB: třídy B - velmi úsporná budova ! V ceně dle vlastního výběru podlahy, dlažba, obklady, interiérové dveře s obložkovou zárubní, vybavení koupelen.... K bytu možnost zakoupit kryté garážové stání. U vyhrazených venkovních parkovacích míst možnost dobíjení elektromobilů. Na lodžii osazena elektrická zásuvka a osvětlení. Výstavba bude dokončena na podzim 2024. Již nyní je možno si byt zarezervovat, bližší informace k financování podá makléř.

Výstavba bytové jednotky 3+kk s lodžií v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej novostavby bytu 3+kk o výměře 77,2 m2 s lodžií o výměře 4,9 m2 v klidné, okrajové části města - Rezidence Nová Borovina - II. etapa výstavby. V lokalitě veškerá občanská vybavenost (škola, škola, pošta, zastávka MHD, supermarket, fitness, restaurace .......), multifunkční sportoviště, cyklostezky, blízkost přírody.... Třípodlažní budova s výtahem, kvalitní materiálové provedení (hliníkové vstupní dveře do objektu, plastová okna - izolační trojsklo, svislé nosné konstrukce: železobetonový skelet v kombinaci s cihlou + zateplení), moderní design objektu, venkovní parkovací plochy. PENB: třídy B - velmi úsporná budova ! V ceně dle vlastního výběru podlahy, dlažba, obklady, interiérové dveře s obložkovou zárubní, vybavení koupelen.... K bytu možnost zakoupit kryté garážové stání. U vyhrazených venkovních parkovacích míst možnost dobíjení elektromobilů. Na lodžii osazena elektrická zásuvka a osvětlení. Výstavba bude dokončena na podzim 2024. Již nyní je možno si byt zarezervovat, bližší informace k financování podá makléř.

Výstavba bytové jednotky 2+kk s prostornou zahradou v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej novostavby bytu 2+kk o výměře 61,7 m2 s lodžií o výměře 5,5 m2 a zahrádkou o výměře 146,1 m2 v klidné, okrajové části města - Rezidence Nová Borovina - II. etapa výstavby. V lokalitě veškerá občanská vybavenost (škola, škola, pošta, zastávka MHD, supermarket, fitness, restaurace .......), multifunkční sportoviště, cyklostezky, blízkost přírody.... Třípodlažní budova s výtahem, kvalitní materiálové provedení (hliníkové vstupní dveře do objektu, plastová okna - izolační trojsklo, svislé nosné konstrukce: železobetonový skelet v kombinaci s cihlou + zateplení), moderní design objektu, venkovní parkovací plochy. PENB: třídy B - velmi úsporná budova ! V ceně podlahy, dlažba, obklady, interiérové dveře s obložkovou zárubní, vybavení koupelen.... K bytu možnost zakoupit kryté garážové stání. U vyhrazených venkovních parkovacích míst možnost dobíjení elektromobilů. Na lodžii osazena elektrická zásuvka a osvětlení. Výstavba bude dokončena na podzim 2024. Již nyní je možno si byt zarezervovat, bližší informace k financování podá makléř.

Výstavba bytové jednotky 1+kk s lodžií v Třebíči, II.etapa

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej novostavby bytu 1+kk o výměře 42,4 m2 s lodžií o výměře 5,6 m2 v klidné, okrajové části města - Rezidence Nová Borovina - II. etapa výstavby. V lokalitě veškerá občanská vybavenost (škola, škola, pošta, zastávka MHD, supermarket, fitness, restaurace .......), multifunkční sportoviště, cyklostezky, blízkost přírody.... Třípodlažní budova s výtahem, kvalitní materiálové provedení (hliníkové vstupní dveře do objektu, plastová okna - izolační trojsklo, svislé nosné konstrukce: železobetonový skelet v kombinaci s cihlou + zateplení), moderní design objektu, venkovní parkovací plochy. PENB: třídy B - velmi úsporná budova ! V ceně podlahy, dlažba, obklady, interiérové dveře s obložkovou zárubní, vybavení koupelen.... K bytu možnost zakoupit kryté garážové stání. U vyhrazených venkovních parkovacích míst možnost dobíjení elektromobilů. Na lodžii osazena elektrická zásuvka a osvětlení. Výstavba bude dokončena na podzim 2024. Již nyní je možno si byt zarezervovat, bližší informace k financování podá makléř.

Prodej hrubé stavby s pozemkem 422 m2 v Klučově u Třebíče

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej stavebního pozemku s hrubou stavbou rodinného domu vel. 4+kk s garáží a terasou na velmi pěkném místě cca 5 km od Třebíče. Celková výměra pozemku 422 m2. Předmětem prodeje je hrubá stavba (cihelné zdivo + zateplení) včetně výplní (plastová izolační trojskla, francouzská okna, el. ovládané venkovní žaluzie, sekční výsuvná garážová vrata s dálk. ovladačem), krycí beton hydroizolace, fasádní úpravy, klempířské prvky, komín včetně přisávacího průduchu pro budoucí osazení krbových kamen či krb. vložky, střešní krytina, vnitřní schodiště, přípojky inženýrských sítí, hrubé terénní úpravy, vydláždění prostoru před domem (další parkovací místo), oplocení vč. zástěny u terasy a vstupu do objektu..... Interiér domu lze dotvořit dle svých představ a možností (náklady na budoucí dokončení cca 1,4 - 1,8 mil. Kč). Bližší informace u makléře.

Prodej hrubé stavby s pozemkem 784 m2 v Klučově u Třebíče

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej stavebního pozemku s hrubou stavbou rodinného domu vel. 4+kk s garáží a terasou na velmi pěkném místě cca 5 km od Třebíče. Celková výměra pozemku 784 m2. Předmětem prodeje je hrubá stavba (cihelné zdivo + zateplení) včetně výplní (plastová izolační trojskla, francouzská okna, el. ovládané venkovní žaluzie, sekční výsuvná garážová vrata s dálk. ovladačem), krycí beton hydroizolace, fasádní úpravy, klempířské prvky, komín včetně přisávacího průduchu pro budoucí osazení krbových kamen či krb. vložky, střešní krytina, vnitřní schodiště, přípojky inženýrských sítí, hrubé terénní úpravy, vydláždění prostoru před domem (další parkovací místo), oplocení vč. zástěny u terasy a vstupu do objektu..... Interiér domu lze dotvořit dle svých představ a možností (náklady na budoucí dokončení cca 1,4 - 1,8 mil. Kč). Bližší informace u makléře.

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás