+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

Prodej zděné garáže v Třebíči, ul. Modřínová, 20 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej krajní řadové garáže o výměře 20 m2 v lokalitě "Nové Dvory", nedaleko nákupního střediska Albert. Jedná se o suchou, udržovanou garáž, elektřina zrušena, možno přivézt. Další informace u makléře.

Zrekonstruovaná zděná chata s pozemkem v Jaroměřicích nad Rokytnou

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zrekonstruované zděné chaty s oploceným pozemkem o výměře 612 m2 v osobním vlastnictví v klidné, okrajové části obce (cca 15 km od Třebíče). Chata je podsklepená: sklepy, chemický záchod, přízemí: veranda, pokoj s kuchyňským koutem, terasa, obytné podkroví: ložnice. Do chaty rozvod elektřiny 230/400 V, na pozemku vlastní studna hloubky cca 13 m (bez rozvodu do chaty). Rekonstrukce a přístavba chaty proběhla v roce 2012: dřevěná okna, střešní krytina, fasáda, pergola, elekroinstalace v suterénu. Lokalita je ideálním místem k rekreaci, v obci základní občanská vybavenost, restaurace, koupaliště, sportovní areál, přírodní park Rokytná, obcí prochází několik cyklostezek a turistických tras....

Prodej zděného domku 2+kk s pozemkem ve Starči u Třebíče

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej menšího zděného domku typu bungalov na velmi hezkém, klidném místě v okrajové části městyse, celková výměra pozemku 1 740 m2. Pozemek je oplocený, osázený ovocnými a okrasnými stromy. Stavba na pozemku je zděná, zateplená o velikosti 2+kk (10 m x 6,8 m), dřevá okna (s izolačními dvojskly) a dveře, vytápění je podlahové elektrické doplněné o konvektory, krytina BRAMAC, rok výstavby 2004. Dispozice: vstupní hala, obývací pokoj s kuchyní, ložnice, koupelna + WC. Vzhledem k umístění je dům vhodný jak k rekreaci, tak i trvalému bydlení, bližší informace u makléře...

Rodinný dům - vila v Moravských Budějovicích, ul. Miličova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej samostatně stojícího domu (vily) s prostornou zahradou, výměra pozemku 1 556 m2. Zděná stavba tl. zdiva 45 cm, valbová a polovalbová střecha s pálenou taškou, okna dřevěná + plastová, napojení na veškeré inženýrské sítě. Částečně podsklepeno, přízemí obsahuje dispozici 4+1, v podkroví se nachází 1 pokoj. Na pozemku postavena zděná dílna (garáž) o vým. 82 m2 s rozvodem elektřiny, skleník, vlastní studna. PENB není zpracován, z tohoto důvodu uvádíme tř. G.

Rodinný řadový dům v Třebíči - Týně, ul. Palachova

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděného řadového domu vel. 5+1 s garáží a pozemkem v klidné, vyhledávané lokalitě města "Týn". Garáž je součástí domu a je umístěna společně s pracovnou, technickou místností, sprchou a záchodem v přízemí domu, v patře: obývací pokoj, kuchyň s jídelnou se vstupem na terasu, prostorná koupelna, záchod, podkroví: 3 pokoje, koupelna, záchod, balkón. U domu udržovaná, okrasná zahrada. Dům je udržovaný a je ve výborném technickém stavu, krytina Bramac, zdivo Porotherm, mezi jednotlivými domy zeď tl. 40 cm, schodiště a kuchyň z masívu. PENB sice prozatím nedodán (z tohoto důvodu uvádíme energ. třídu G), ale jedná s o vnitřní řadový dům s nízkými náklady na vytápění, bližší informace u makléře.

Prodej prostorné garáže - dílny v Šebkovicích, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej pozemku se stavbou prostorné zděné garáže - dílny o výměře 49 m2 (cca 7 m x 7 m) s pozemkem o celkové výměře 249 m2. Částečně oploceno, příjezdová komunikace, možnost napojení na elektřinu, bližší informace u makléře.

Prodej domu v Opatově, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej rodinného domu 3+1 se stodolou, garáží a uzavřeným pozemkem skýtajícím soukromí. Pozemek o celkové výměře 417 m2 s možností vjezdu. Napojení na veškeré inženýrské sítě, nové plynové ústřední vytápění, jinak je dům v původním stavu (přístavba vrchního patra proběhla v roce 1960). Městys Opatov je vzdálený cca 18 km od Třebíče a je zde základní občanská vybavenost a další vybavenost (mateřská a základní škola, lékař, pošta, obchod COOP, kostel, autoservis, hřiště....).

Rodinný dům v Klučově u Třebíče

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej rodinného domu 5+kk se samostatnou dvougaráží, venkovní vydlážděnou parkovací plochou a velmi pěknou, udržovanou zahradou s venkovním bazénem v těsné blízkosti Třebíče. Jedná se o nízkoenergetickou dřevostavbu (fotovoltaické panely - zelený bonus na výrobu energie + prodej přebytků z výroby) s velmi nízkými měsíčními náklady na elektřinu (cca 1.000 Kč/měsíčně), dům je téměř nezávislý a má podlahové vytápění: chodba, koupelny, WC, dále programovatelné úsporné přímotopy, vlastní studnu i napojení na veřejný vodovod. Dispozice přízemí: kuchyň, spíž, obývací pokoj se vstupem na zimní prosklenou zahradu s hliníkovými profily, kterou je možno v létě celou otevřít a s průlezem pro psa, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, samostatné WC s umývátkem, pracovna - pokoj pro hosty, sklad, podkroví: 3 pokoje, prostorná koupelna s rohovou vanou, bidetem, WC, umyvadly, elektrickým žebříkem a koupelnovým nábytkem, úložný prostor na půdě. Pozemek o celkové výměře 1 011 m2, osázeno tújemi, jehličnany, ovocnými keři a okrasnými rostlinami s dominantou studny uprostřed zahrady. Na pozemku venkovní bazén o rozměrech 6 x 3 m se zastřešením, které umožňuje využití od května do září (údržba vody řešena salinátorem bez chemie). Stavba prostorné dvougaráže s dílnou má výměru 59 m2 (úložný prostor pod střechou), garážová vrata na elektropohon, předzahrádka s otevíratelnými vraty také na elektropohon. Velmi klidná lokalita vhodná pro cykloturistiku a pobyt v přírodě, časová dostupnost do Třebíče cca 10 minut. Dům je připravený k nastěhování, další informace u makléře...

Prodej zrekonstruovaného objektu v Mikulovicích, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej rozsáhlého zrekonstruovaného objektu s obytnou a komerční částí, parkovací plochy přímo u objektu, kryté stání i na vyšší auta, dva příjezdy. Možnost všestranného využití: na trvalé bydlení spojené s komercí, penzion, apod. Rrekonstrukce proběhla v roce 2019 - 2022, elektroinstalace v mědi, voda v plastu, všechny střešní krytiny nové, krovy po rekonstrukci, střešní folie, podlahové vytápění + radiátory, nový kondenzační plynový kotel, nové inteiéry, zateplené stropy, plastová okna, garážová vrata na elektropohon, rozvody internetu...... Obytná část obsahuje dvě vybavené bytové jednotky: 4+1 (krb) a 1+1 a dále je zde možnost zřízení obytného podkroví - připraveno, technickou místnost se soc. zařízením a sklad. K objektu náleží prostorná klenbová místnost (sál) - elektroinstalace v mědi, tepolovodní podlahové vytápění, rozvod vody v prostoru (vhodné na komerční využití na různé akce, školení, večírky, svatby, posilovnu.......), stodola - parkovací plochy, uzavřený dvůr s nově zbudovanou pergolou, za objektem zahrada, která má i samostatný příjezd, celková výměra pozemku 2 448 m2. PENB prozatím nedodán, z tohoto důvodu uvádíme energertickou tř. G, bližší informace u makléře.

Prodej domu v Okrašovicích, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděného rodinného domu 4+1 s garáží, stodolou a zahradou v okrajové části obce Okrašovice, pouze 7 km od Třebíče ! Velmi pěkné, klidné místo k bydlení i rekreaci. Jedná se o zděný dům s obytným podkrovím (zděné zdivo tl. 45 cm, betonové stropy, keramická taška) postavený v roce 1978. U domu zahrada o výměře 436 m2, na pozemku zděná stodola, na pozemku ovocné a okrasné stromy. PENB prozatím není zpracován, z tohoto důvodu uvádíme enregetickou třídu G. V případě zájmu je možnost odkupu i sousedního domu. Spojením těchto dvou domů vznikne prostorný objekt vhodný i ke komerčnímu využití typu penzion, apod., bližší informace u makléře.

Zděný rodinný dům v Okrašovicích

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděného rodinného domu 4+1 s garáží a osázenou zahradou v okrajové části menší obce Okrašovice, pouze 7 km od Třebíče ! Velmi pěkné, klidné místo k bydlení i rekreaci. Jedná se o udržovaný přízemní dům s obytným podkrovím v dobrém technickém stavu (zděné zdivo tl. 45 cm, betonové stropy, keramická taška) postavený v roce 1978, v roce 2022 proběhla částečná rekonstrukce - výměna oken za plastová izolační dvojskla, nový kotel na tuhá paliva... U domu osázená zahrada, ovocné a okrasné stromy (švestky, višně, hrušeň, ořešáky, cypriše, javory, smrk....). Dispozice domu v přízemí: kuchyň s jídelnou spíž, obývací pokoj, ložnice, koupelna, WC, podkroví: 2 pokoje, půdní prostor. PENB prozatím není zpracován, z tohoto důvodu uvádíme enregetickou třídu G. V případě zájmu je možnost odkupu i sousedního domu, bližší informace podá makléř.

Prodej novostavby RŘD v Jaroměřicích nad Rokytnou, Chelčického

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej novostavby zděného rodinného řadového domu vel. 4+kk v klidné části města, veškerá občanská vybavenost v místě, cca 13 km od Třebíče. Kolaudace domu proběhla v roce 2016. Dům je dvoupodlažní se sedlovou střechou (úložný prostor), u domu tersasa s markýzou, zahrada, v ceně vyhrazené parkovací místo (vydlážděná plocha) o výměře 12 m2 a venkovní sklad o výměře cca 4 m2. Kuchyňská linka včetně spotřebičů, v domě 2 koupelny + 2 x WC, dřevěné dveře, vinylové podlahy + keramická dlažba, plastová okna a vstupní dveře, zdivo cihelné, střešní krytina: pálená taška. Velmi nízké měsíční náklady na bydlení ! PENB objednán, prozatím uvádíme energ. třídu G, po dodání PENB bude upraveno !

Prodej bytu 4+1 v Třebíči, ul. Gen. Svobody

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zrekonstruovaného bytu 4+1 o výměře 90,7 m2 s prostorným zděným sklepem o výměře cca 14 m2 v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností. Byt je umístěný ve 3. patře čtyřpatrového domu (nový výtah), k bytu náleží prosklepná lodžie (otevírací díly, hezký výhled), zděný sklep je umístěný v přízemí a má vlastní měření elektřiny ! V bytě zděné jádro, interiérové dveře včetně obložek z masívu, koupelna s rohovou vanou, záchod samostatný, kuchyňská linka (masív) včetně spotřebičů, v chodbě vestavěné skříně, pokoje jsou ve fázi stěhování.... Ve výborné pěší dostupnosti se nachází nákupní centra, poliklinika, MŠ, ZŠ, bazén Laguna, zastávka MHD.... Bytový dům je po celkové revitalizaci včetně střechy, bližší informace u makléře.

Prodej zděného domu v Křižanově, ul. Šibeník

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej samostatně stojícího zděného domu 7+1 s pozemkem o výměře 1 331 m2 v okrajové části městysu Křižanov. Velmi pěkné, klidné místo, pouhých 8 km od Velkého Meziříčí a cca 45 km od Brna. U domu samostatná garáž (sedlová střecha) o výměře 31,5 m2, kolna (na zahradní nářadí) o výměře 30 m2 a dřevěný sklad o výměře 7 m2. Celopodsklepeno - v suterénu se nachází sklady, prádelna, kotelna a další garáž, v přízemí: 3 pokoje, kuchyň, spíž, koupelna, WC, podkroví: 4 pokoje, koupelna + WC (v podkroví možno osadit kuchyňkou linku, dům může být využívat dvougeneračně). Napojeno na veškeré inž. sítě: vodovod, kanalizace, elektřina, plyn (nový plynový kondenzační kotel) + 2 x studna. V předmětném městysu základní občanská vybavenost: škola, školka zdravotní středisko, lékárna, pošta, obchody, restaurace, kostel, sportoviště.... PENB objednán, prozatím uvádíme energetickou tř. G, po dodání PENB bude upraveno.

Prodej rodinného domu na ul. St. Slavíka v Moravských Budějovicích

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděného řadového domu 5+1 (v domě 2 koupelny) s garáží a udržovanou zahradou v klidné, okrajové části města. Jedná se o krajní (větší) pozemek o výměře 348 m2. Kolaudace domu proběhla v roce 1982. Dům je částečně podsklepený (3 sklepy), obytná část: 5+1 s lodžií a terasou. Napojení na veškeré inženýrské sítě (plyn, elektřinu 230/400 V, kanalizaci, vodovod), internet, na pozemku vlastní studna (užitková voda). PENB objednán, prozatím uvádíme energetickou tř. G, po dodání PENB bude upraveno.

Prodej domu v Nových Syrovicích, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej samostatně stojícího zděného domu s prostornou zahradou o celkové výměře 1 685 m2 na klidném místě cca 5 km od Moravských Budějovic. Dům je částečně podsklepený: garáž, sklepy, technická místnost s plynovým kotlem i kotlem na tuhá paliva. Přízemí: kuchyň s jídelnou, spíž, obývací pokoj, ložnice, koupelna, WC, podkroví: pokoj. Napojeno na veškeré inženýrské sítě + 2 kopané studny. Pozemek je oplocený, osázený ovocnými stromy (jabloně, švestka, třešeň...), velmi pěkně orientovaný. PENB prozatím nedodán, z tohoto důvodu uvádíme energetickou třídu G.

Novostavba rodinného domu v Jihlavě, ul. Žitavská, lok. Na Františku

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděné novostavby rodinného domu 5+1 s prostornou terasou, garáží, venkovní zpevněnou plochou k parkování a zahradou v klidné lokalitě. Jedná se o krajový pozemek o výměře 859 m2. Na stavbu byly použity nejmodernější materiály, stavba je zděné konstrukce (obvodové zdivo včetně zateplení tl. 560 mm), plastová okna s izolačním trojsklem, venkovní žaluzie, garážová vrata a vstupní brána na elektr. pohon, ve 2.NP stropní konstrukce doplněna o kročejovou izolací, vytápění plynovým kondenzačním kotlem, podlahové v I.NP, v II.NP radiátory, příprava na elektronický zabezpečovací systém, uliční oplocení vyzděné s výplněmi jäklové konstr. s tahokovem, zbývající drátěné poplastované. Na pozemku retenční nádrž na 10 m3 vody s el. rozvodem pro případné další využití (čerpadlo, bazén, vířivku....). Dispozičně dům obsahuje v přízemí: garáž, technickou místnost, sklad (dílnu), šatnu, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, spíž, koupelnu, WC, prádelnu, ve 2.NP: 3 pokoje, šatnu, koupelnu, pochůznou terasu se zábradlím. V ceně bude bude i zařízení interiéru: kuchyňská linka včetně spotřebičů (ve výrobě), koupelny, podlahy, dveře, podhledy, omítky..... Bližší informace u makléře.

Prodej rodinného domu v Třebíči, ul. Na Kopcích

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej rodinného řadového domu s vnitřní garáží, zpevněnou plochou k parkování a zahradou v klidné lokalitě města. Jedná se o jednopodlažní zděný dům s obytným podkrovím kolaudovaný v roce 2002. Střešní krytina Bramac, plastová okna, na zakázku vyrobené schodiště, elektroinstalace 230/400 V (v mědi), vytápění dálkové přes firmu TTS. V přízemí se nachází garáž, obývací pokoj s kuchyní (bez kuchyňské linky) se vstupem na zahradu a terasu, koupelna + WC, v podkroví: 3 pokoje, šatna, další koupelna s WC. PENB prozatím nedodán, z tohoto důvodu evádíme energetickou třídy G, po dodání bude upraveno, další informace u makléře.

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás