+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

Prodej stavebního pozemku se stavbami na ul. Račerovická v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Stavební pozemek ke komerční zástavbě o výměře 2 506 m2 v okrajové, průmyslové části, dobře viditelné místo u hlavní silnice při výjezdu z města. Jedná se o oplocený pozemek včetně dálkově ovládané přístupové brány, část pozemku je zpevněná, 4 x mobilní betonová garáž (12 x 5,5 m2), umístěny a povoleny 2 konstrukce bilboardové plochy o vel. 5,2 x 2,5 m. Na pozemku vrtaná studna hloubky 30 m, rozvod elektřiny 230/400 V, vodovod, kanalizace a plyn na hranici pozemku. Areálu je již přiděleno číslo popisné. Dále v ceně vypracovaný projekt na výstavbu autoservisu, bližší informace u makléře....

Prodej výrobního areálu v Třebíči, ul. Koželužská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděné výrobní haly (rok výstavby 1998) ve velmi dobrém technickém stavu, celková výměra pozemku 1267 m2. Jedná se o dvoupodlažní objekt s užitným podkrovím, přístřeškem, okolní zpevněnou manipulační plochou a vlastním pozemkem. Přízemí 363 m2: vstupní hala, výrobní plochy, sklady, 2 x WC, 4 x sprcha, kancelář, výtah, prostorné garáže, II.NP 240 m2: výrobní plochy, sklad, kancelář, rampa, výtah, podkroví: 3 kanceláře, strojovna výtahu, WC; půdní prostor (skladování). Obvodové zdivo: porotherm, stropní konstrukce: železobetonové stropní panely, plastová okna, střešní krytina: bonský šindel, podlahy: teracová a keramická dlažba, přístřešek: zámková dlažba, objekt je napojený na veškeré inženýrské sítě. Další informace u makléře...

Novostavba rodinného domu v Jihlavě, ul. Žitavská, lok. Na Františku

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zděné novostavby rodinného domu 5+1 s prostornou terasou, garáží, venkovní zpevněnou plochou k parkování a zahradou v klidné lokalitě. Celková výměra pozemku činí 865 m2. Na stavbu byly použity nejmodernější materiály, stavba je zděné konstrukce (obvodové zdivo včetně zateplení tl. 560 mm), plastová okna s izolačním trojsklem, venkovní žaluzie, garážová vrata a vstupní brána na elektr. pohon, ve 2.NP stropní konstrukce doplněna o kročejovou izolací, vytápění plynovým kondenzačním kotlem, podlahové v I.NP, v II.NP radiátory, příprava na elektronický zabezpečovací systém, uliční oplocení vyzděné s výplněmi jäklové konstr. s tahokovem, zbývající drátěné poplastované. Na pozemku retenční nádrž na 10 m3 vody s el. rozvodem pro případné další využití (čerpadlo, bazén, vířivku....). Dispozičně dům obsahuje v přízemí: garáž, technickou místnost, sklad (dílnu), šatnu, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, spíž, koupelnu, WC, prádelnu, ve 2.NP: 3 pokoje, šatnu, koupelnu, pochůznou terasu se zábradlím. Vnitřní prostory jsou pouze v hrubém provedení, připraveny pro dokončení podle představ budoucího kupujícího. Bližší informace u makléře.

Prodej bytu 3+1 v Třebíči, ul. Novodvorská

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej zrekonstruovaného bytu 3+1 v osobním vlastnictví v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností. Byt se nachází ve II.NP (pouze 2 byty na patře), výměra bytu 73 m2, k bytu náleží sklepní kóje a nová prostorná lodžie. Zděné jádro (sprchový kout, umyvadlo, WC), nová kuchyňská linka (z r. 2020), dveře, podlahy (vinyl, plovoucí podlaha a v dětském pokoji koberec).

Prodej domu v Lesůňkách, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej domu s menší obci Lesůňky, cca 15 km od Třebíče, cca 4 km od Jaroměřic nad Rokytnou. Dispoziční řešení obyvatelného domu: 2 pokoje, kuchyň + jídelna, spíž, koupelna, WC, kotelna (plynový kotel), veranda. K domu náleží garáž, dílna, zemní sklep, menší stavba k demolici, zahrada (studna), celková výměra pozemku 914 m2.

Prodej rekreační chalupy v Lesůňkách, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Prodej rekreační chalupy (rodinného domu) v menší obci Lesůňky, cca 15 km od Třebíče, cca 4 km od Jaroměřic nad Rokytnou. Dispoziční řešení: 2 pokoje, kuchyň + jídelna, spíž, koupelna, WC, kotelna (plynový kotel), veranda. K domu náleží garáž, dílna, zemní sklep, menší stavba k demolici, zahrada (studna), celková výměra pozemku 914 m2.

Stavební pozemek v Moravských Budějovicích, ul. Palackého, 479 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pozemek na výstavbu komerčního objektu, případně i na smíšenou výstavbu komerce + bydlení, celková výměra 479 m2, veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku, výhodou pozemku je přístup ze dvou stran (jak z ulice Palackého, tak z ulice Lázeňské) !

Stavební pozemek v Moravských Budějovicích, ul. Palackého, 704 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pozemek na výstavbu komerčního objektu, případně i na smíšenou výstavbu komerce + bydlení. Celková výměra 704 m2, veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku, pozemek je přístupný ze dvou stran (jak z ulice Palackého, tak z ulice Lázeňské). V případě zájmu o rozšíření pozemku je možno zakoupit sousední pozemek o výměře 479 m2, informace v kanceláři.

Stavební pozemek v Moravských Budějovicích, ul. Palackého, 704 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme: Pozemek na výstavbu rodinného domu (či komerčního objektu) o celkové výměře 704 m2, veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku, pozemek je přístupný ze dvou stran (jak z ulice Palackého, tak z ulice Lázeňské). V případě zájmu o rozšíření pozemku je možno zakoupit sousední pozemek o výměře 479 m2, informace v kanceláři.

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás