+420 723 057 388
Realitní kancelář Karlovo nám. 26/20, Třebíč

O nás

O naší společnosti

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o., nabízí kvalitní služby na realitním trhu na Vysočině. Spolupracujeme s advokátními kancelářemi, notáři, daňovými poradci, odhadci, stavebními spořitelnami a hypotečními bankami.

Poskytujeme kvalitní a komplexní realitní servis, poradenství a konzultace v oblasti nemovitostí.
Prodej, pronájem komerčních a rezidentních nemovitostí
Správa komerčních nemovitostí
Dlouhodobá znalost realitního trhu v oblasti kraje Vysočina
Kompletní realitní služby (převody, daňová přiznání, přepisy energií, atd. …)
Pomoc při zajištění financování nákupu nemovitostí

Jak postupujeme

01Místní šetření

Před zařazením nemovitosti do nabídky je nutné, aby daný objekt osobně navštívil zástupce naší realitní kanceláře. Na místě nebo do jednoho dne jsme schopni navrhnout cenový interval, ve kterém by mělo být reálné předmětnou nemovitost prodat či pronajmout. Pokud dáte na naše doporučení, lze předpokládat úspěšnou realizaci.

02Zajištění podkladů

Základem kvalitního zpracování Vaší zakázky je zajištění veškeré potřebné dokumentace. Zejména se jedná o podklady osvědčující právní vztah klienta k nemovitosti, na jehož základě může daný objekt prodávat, případně pronajímat. Zajištění výpisu z listu vlastnictví, snímku katastrální mapy a dalších nezbytných informací nutných k úspěšnému zprostředkování prodeje je samozřejmou součástí zpracování nabídky.

03Smlouva o zprostředkování

Naše realitní kancelář uzavírá ústní dohody o výhradním zprostředkování prodeje nebo pronájmu Vašich nemovitostí. V případě, že platnost dohody vyprší a nedojde k úspěšnému převodu nemovitosti, neúčtujeme náklady spojené s nabídkou Vašich nemovitostí.

04Nabídka Vaší nemovitosti na trhu

Na základě osobní prohlídky Vaší nemovitosti, zpracování podkladů a uzavření ústní dohody o výhradním zprostředkování zahájíme nabídku Vaší nemovitosti na realitním trhu, a to prostřednictvím:

  • Nabídky v místním tisku
  • Nabídky na inzertních plochách
  • Nabídky na realitních serverech
  • Označením nemovitosti transparentem
  • Využitím interní databáze poptávky kanceláře

05Zajištění převodu

Zajistíme vypracování veškerých potřebných právních dokumentů souvisejících s převodem vlastnictví Vámi nabízených nemovitostí (smlouva o smlouvě budoucí, kupní smlouva, návrh na vklad do KN). Samozřejmostí je vypracování daňového přiznání k dani z nabytí nemovitosti a zajištění vypracování znaleckého posudku pokud je nutný k tomuto daňovému přiznání.

06Zajištění přepisů energií

Pomůžeme při přepisu jednotlivých energií (plyn, el. energie, voda).

S kým spolupracujeme

VesasStavební firma Vesas s.r.o. - rekonstrukce historických objektů, občanské stavby, rodinné domy, vnitřní instalace, průmyslové stavby, zateplování domů

Němec a partnerKomplexní zajištění a realizace činností spojených s pojištěním veřejné zakázky, pojištění firem a soukromých osob, audit pojistných smluv, likvidace pojistných událostí, poradenská činnost.

MediposZdravotnické a zdravotní potřeby, zdravotnická technika a materiál, zdravotnické pomůcky, zásobování zdravotnických zařízení, zásobování privátních, praktických i odborných lékařů.

ALTREVA spol. s r.oALTREVA spol. s r.o. se sídlem v Třebíči patří mezi největší výrobce kvalitního profesního oblečení v České republice včetně speciální řady pro oblast zdravotnictví.

Adresa

Realitní kancelář Dvořák, s.r.o.


Karlovo nám. 26/20
674 01 Třebíč
+ 420 723 057 388

Kontaktujete nás